Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Iranek

Siatkarskie MŚ 2010

Rekomendowane odpowiedzi

są większe idiotki na świecie niż polki? hm raczej nie.

 

A takiej uwagi to nierozumiem, po wyniku widac ze mecz byl wyrownany a naszym zawodniczkom zabraklo "czegos"

aby postawic kropke nad i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takiej uwagi to nierozumiem, po wyniku widac ze mecz byl wyrownany a naszym zawodniczkom zabraklo "czegos"

aby postawic kropke nad i.

tylko niestety az za czesto tego brakuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko niestety az za czesto tego brakuje ...

No często, ale co zrobić? Dlaczego nazywać je idiotkami? Myślisz, że będąc tam na boisku stwierdziły, że już im się nie chce grać, nie starały się? Sport ma to do siebie, że po prostu czasami nie idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Japonkami zawsze gra nam się strasznie trudno, tym bardziej szkoda tego dzisiejszego wyniku. Jutro trzeba kibicować naszym już od 8:00, na tapecie Serbki, z którymi też mamy odwieczny problem... jednym słowem: do roboty! do boju! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie oglądałem bo w pracy byłem, ale dzisiaj z tego co widzę znów nam brakuje, sam nie wiem czego - szczęścia, sprytu, skupienia żeby postawić kropkę nad i ;| a teraz 4ty set to już wogóle porażka, jakby nie wierzyły że mogą jeszcze to wyciągnąć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tego trzeciego seta: 4 punkty przegrywamy, 4 punkty wygrywamy, 4 punkty przegrywamy... Na szczęście przed nami w grupie jeszcze 3 spotkania z teoretycznie dużo słabszymi zespołami, więc mam nadzieję, że tych meczów nie będziemy musieli oglądać z duszą na ramieniu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tego trzeciego seta: 4 punkty przegrywamy, 4 punkty wygrywamy, 4 punkty przegrywamy... Na szczęście przed nami w grupie jeszcze 3 spotkania z teoretycznie dużo słabszymi zespołami, więc mam nadzieję, że tych meczów nie będziemy musieli oglądać z duszą na ramieniu,

No i dwa mecze ladnie nam poszly :-) Troche nam statystyki podreperowaly

czekamy teraz na mecz z Algieria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polki awansowały do 2 rundy, ale czeka nas straaaszna przeprawa z Koreankami, Rosjankami, Chinkami i Turczynkami.

Szkoda, że te wszystkie mecze są tak wcześnie rano - albo człowiek w pracy, albo w weekend śpi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polki awansowały do 2 rundy, ale czeka nas straaaszna przeprawa z Koreankami, Rosjankami, Chinkami i Turczynkami.

Szkoda, że te wszystkie mecze są tak wcześnie rano - albo człowiek w pracy, albo w weekend śpi...

Podobnie jak to bylo 4 lata temu z meska reprezentacja.

Mistrzostwa Swiata w Japonii to porazka organizacyjna.

... w kazdym badz razie teraz zacznie sie gra na powaznie, zobaczymy czy nasze dziewczyny maja lepsza psyche od

facetow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koreanki pokonane 3:2 :D W zasięgu powinny być też Turczynki. Z Rosjankami i Chinkami zwycięstwa byłyby ogromną niespodzianką. Biorę pod uwagę pobudkę jutro o 7 rano na mecz - zobaczymy, jak mi pójdzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koreanki pokonane 3:2 :D W zasięgu powinny być też Turczynki. Z Rosjankami i Chinkami zwycięstwa byłyby ogromną niespodzianką. Biorę pod uwagę pobudkę jutro o 7 rano na mecz - zobaczymy, jak mi pójdzie :E

Z Rosja polegly 3:0 ale zobaczymy co bedzie dalej, szans jeszcze nie stracily na awans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak miał wyglądać ten rok dla polskiej siatkówki :( Myślę, że dziewczyny nie zawiodły jakoś specjalnie mocno, ale po chłopakach został mi taki straszny niesmak i żal, że szkoda gadać. Teraz pozostaje nam śledzić temat nowego trenera kadry i cóż... za rok ME.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak miał wyglądać ten rok dla polskiej siatkówki :( Myślę, że dziewczyny nie zawiodły jakoś specjalnie mocno, ale po chłopakach został mi taki straszny niesmak i żal, że szkoda gadać. Teraz pozostaje nam śledzić temat nowego trenera kadry i cóż... za rok ME.

Do najszczesliwszych to on nie nalezy, najwiekszym niewypalem jest zwolnienie Castelanniego.

Natomiast myslalem, ze dziewczyny lepiej sobie poradza ale to jest nowy sklad. Sporo dziewczyn jest po raz pierwszy w kadrze na takiej imprezie, Matlak mogl postanowil zaryzykowac i dac szanse mlodym. Jesli znowu PZPS nie schrzani jego pracy to moze zaprocentowac juz niedlugo, my potrzebujemy wiecej dobrych zawodniczek Werblinska pewnie pojdzie niedlugo na macierzynski, Glinka skonczy kariere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...