Skocz do zawartości
Nesti

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no cały czas trzyma poziom każdej części ale musi być zmęczenie serią po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczyłem wszystkie trzy części w ciągu tygodnia i nawet przez chwilę nie czułem się znudzony :)

 

A trójka się rozkręci! Spokojnie, daj jej jeszcze troszkę czasu :D

Edytowane przez bartossy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, przysiąde w weekend i zobaczymy ;) po prostu jakoś te przeskoki ze współczesności do młodości i takiego sztandarowego drake'a średnie wrażenie na mnie zrobiły ;) ale z opinią wstrzymam się do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodziłem trzy części pod rząd i z tego co pamiętam 3 była zdecydowanie najsłabsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ranking wygląda tak:

1. Uncharted 2

2. Uncharted 3

3. Uncharted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Ja zaliczyłem wszystkie trzy części w ciągu tygodnia i nawet przez chwilę nie czułem się znudzony :)

 

A ja w ciągu roku (grudzień 2010 - listopad 2011) przeszedłem gry z serii Uncharted łącznie... 10 razy. :P Jedynkę 4 razy (w dodatku z rzędu, w czasie 11 dni :P ), dwójkę 4 razy i trójkę 2 razy. No ale ja w tej serii się zakochałem. Nie pomyślałbym, że po tylu latach giercowania jakieś gry będą potrafiły mnie tak wciągnąć i oczarować. Platynki oczywiście też są. ;)

 

Mój ranking wygląda tak:

1. Uncharted 2

2. Uncharted 3

3. Uncharted

 

Mój ranking:

 

1. Uncharted 2

2. Uncharted

3. Uncharted 3

 

Czyli trójka najniżej, ale to i tak bardzo dobra, rozbudowana gra (liczę też multi i coopa).

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Praktycznie do platyny w U3 brakuje mi trofeum za tryb współpracy. Trzeba zapłacić ok 20 zł w pss co uważam że jest chore. Czy jak pożyczę od kogoś u3 na płycie i włączę ten tryb (co op - podzielony ekran) pyknie mi trofeum ?

 

No właśnie posiadam Uncharted 3 z PS+ i brakuje mi pucharka z trybu kooperacji, tylko że nie ma ani bezpośrednio w PSStore, ani z menu gry po kliknięciu Kooperacja (wtedy wyświetla się, że jest mus zakupu i trzeba kliknąć Ulepszenie - jest 20 pozycji do zakupu i żadna z nich nie jest kooperacją), ani jak się wejdzie w tryb wieloosobowy i potem z menu gry Sklep, to jest 387 pozycji i coś ala: "Przetrwanie w trybie kooperacji - Zjawy", co po zakupie nie działa, bo jest tylko dla wersji z płytką.

 

Także, prosiłbym kogoś, kto ma Uncharted 3 z PS+ o wskazówkę, jak zakupić tryb kooperacji przygoda lub arena, bo za cholerę nie ma takich pozycji z poziomu gry i z PSStore do zakupu.

 

Byłbym wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

W prawdzie sam w MP nie grałem ale tutaj jest do ściągnięcia: https://store.sonyen...NCHARTED3FREEMP

 

Ewentualnie http://pl.playstatio...arted™-3/

 

Dziękuję za Twoją pomocą, ale źle zrozumiałeś moją wypowiedź lub odpowiadasz na post kogoś innego. Nie chodziło o tryb wieloosobowy, tylko o tryb kooperacji.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

PS. Może ktoś ma dobre serce i jest w posiadaniu wersji pełnej cyfrowej Uncharted 3 i chciałby podać dane do tego konta, żebym mógł u siebie zainstalować taką wersję i sobie zaliczyć ten jeden pucharek? :) Ludzi dobrego serca proszę o kontakt na PW ;)

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ogrywam wszystkie części uncharted po kolei na Ps4 i jako PC towiec powiem jedno. Gameplay ok gdyby nie te częste strzelanie oraz głupkowate zagadki. Co do grafiki taka sobie miejscami zwłaszcza tekstury podłoża i skał. Brak wygładzania krawędzi takie jak na PC. System fizyki jest dokładnie taki sam jak w uncharted 4 więc nie rozumiem zachwytu pod tym względem.

Edytowane przez luk21pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz w serię z przed wielu lat, która swego czasu wyciskała sporo z PS3. Fajnie, że już grasz w czwartą część i masz możliwość porównania fizyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówie o filmikach z e3 itd które dotyczą uncharted a raczej spodziewam się cięcia w grafice za sprawą słabego PS 4 a poprzednie części wiadomo że powychodziły na starą generacje ale żeby piać zachwytu jak na ówczesne realia wątpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem całą trylogię, do tej pory znalazłem czas żeby przejść tylko pierwszą część ale jak na grę która ma prawie dekadę za sobą i tak należą się jej ukłony po samą glebę - chyba przy żadnej grze się tak dobrze nie bawiłem. A ograłem wszystkie bardziej znane tytuły które wyszły na X360 i PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się przejść na lotnisku misje po cichu w uncharted 3 czy zawsze się kończy strzelaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się przejść na lotnisku misje po cichu w uncharted 3 czy zawsze się kończy strzelaniem?

 

Pewnie się da, ale mi pomimo wielu prób i bluzgów się nie udało :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówie o filmikach z e3 itd które dotyczą uncharted a raczej spodziewam się cięcia w grafice za sprawą słabego PS 4 a poprzednie części wiadomo że powychodziły na starą generacje ale żeby piać zachwytu jak na ówczesne realia wątpie

 

Większych głupot nie czytałem i to jest dla ciebie cięcie grafiki pokaż w tej chwili na pc ładniejszą grę nie wspominając o DriveClub i The Order.

 

U4

https://www.youtube.com/watch?v=mEk42snj7Gw

Wszystko co tam widzisz to realtime bo w grze nie będzie prerenderowanych cut-scen jak ma to miejsce w the order.

Na końcu filmików widać jak płynnie przechodzi w gameplay.

 

Przeczytaj analizę techniczną The Order.

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-02-25-analiza-techniczna-the-order-1886

Nie ma drugiej takiej gry pod względem jakości ;)

 

"W The Order 1886 nie uświadczymy artefaktów a połączenie antyaliasingu i technik post-processingu pozwoliło stworzyć obraz zbliżony jakością do klatki obrazu żywcem wyciągniętej z filmu na Blu-rayu"

 

Co do DriveClub to już jeden był taki kozak jak mi pokazał project cars na pc. Jak ja mu pokazałem DC na 50 calówce i ten efekt deszczu w grze to zawinął swoje graty za duży szmal i poszedł :E

 

Rzeczywiście bardzo słabo jak na dzisiejsze realia pokaż te realia na pc albo postaw mi pcta za 1300zł to się pośmiejemy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh te wojny wojenki:)

Ja w swoim życiu gracza widziałem już naprawdę wiele - od jakiś rzeczy na Amigę, Pegasusa, Gameboya, poprzez rozwój gier na PC: Warcraft, Doom 2, Diablo, Dungeon Keeper, poprzez coraz ładniejsze tytuły jak MDK itp. itd. Grafika w dzisiejszych grach stoi już na tak wysokim pozioie, zarówno na PC, jak i na PS4, że te wojny moim zdaniem stały się bezcelowe. Bo i na PC (Advanced Warfare, Far Cry 4, Wiesiek 3, Batman: AK, pewnie zaraz Tomb Raider, PCars) i na PS4 (Until Dawn, The Order, Driveclub) są tytuły, które wgniatają w fotel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większych głupot nie czytałem i to jest dla ciebie cięcie grafiki pokaż w tej chwili na pc ładniejszą grę nie wspominając o DriveClub i The Order.

 

U4

https://www.youtube.com/watch?v=mEk42snj7Gw

Wszystko co tam widzisz to realtime bo w grze nie będzie prerenderowanych cut-scen jak ma to miejsce w the order.

Na końcu filmików widać jak płynnie przechodzi w gameplay.

 

Przeczytaj analizę techniczną The Order.

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-02-25-analiza-techniczna-the-order-1886

Nie ma drugiej takiej gry pod względem jakości ;)

 

"W The Order 1886 nie uświadczymy artefaktów a połączenie antyaliasingu i technik post-processingu pozwoliło stworzyć obraz zbliżony jakością do klatki obrazu żywcem wyciągniętej z filmu na Blu-rayu"

 

Co do DriveClub to już jeden był taki kozak jak mi pokazał project cars na pc. Jak ja mu pokazałem DC na 50 calówce i ten efekt deszczu w grze to zawinął swoje graty za duży szmal i poszedł :E

 

Rzeczywiście bardzo słabo jak na dzisiejsze realia pokaż te realia na pc albo postaw mi pcta za 1300zł to się pośmiejemy :lol2:

I ten spadek FPS czy blokada na 30 FPS

 

Większych głupot nie czytałem i to jest dla ciebie cięcie grafiki pokaż w tej chwili na pc ładniejszą grę nie wspominając o DriveClub i The Order.

 

U4

https://www.youtube.com/watch?v=mEk42snj7Gw

Wszystko co tam widzisz to realtime bo w grze nie będzie prerenderowanych cut-scen jak ma to miejsce w the order.

Na końcu filmików widać jak płynnie przechodzi w gameplay.

 

Przeczytaj analizę techniczną The Order.

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-02-25-analiza-techniczna-the-order-1886

Nie ma drugiej takiej gry pod względem jakości ;)

 

"W The Order 1886 nie uświadczymy artefaktów a połączenie antyaliasingu i technik post-processingu pozwoliło stworzyć obraz zbliżony jakością do klatki obrazu żywcem wyciągniętej z filmu na Blu-rayu"

 

Co do DriveClub to już jeden był taki kozak jak mi pokazał project cars na pc. Jak ja mu pokazałem DC na 50 calówce i ten efekt deszczu w grze to zawinął swoje graty za duży szmal i poszedł :E

 

Rzeczywiście bardzo słabo jak na dzisiejsze realia pokaż te realia na pc albo postaw mi pcta za 1300zł to się pośmiejemy :lol2:

 

To się okaże w kwietniu na ile zostało to co na filmiku i już wiadomo że będzie 30kl/d bo konsola nie da rady więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh te wojny wojenki:)

Ja w swoim życiu gracza widziałem już naprawdę wiele - od jakiś rzeczy na Amigę, Pegasusa, Gameboya, poprzez rozwój gier na PC: Warcraft, Doom 2, Diablo, Dungeon Keeper, poprzez coraz ładniejsze tytuły jak MDK itp. itd. Grafika w dzisiejszych grach stoi już na tak wysokim pozioie, zarówno na PC, jak i na PS4, że te wojny moim zdaniem stały się bezcelowe. Bo i na PC (Advanced Warfare, Far Cry 4, Wiesiek 3, Batman: AK, pewnie zaraz Tomb Raider, PCars) i na PS4 (Until Dawn, The Order, Driveclub) są tytuły, które wgniatają w fotel.

Dokładnie. Polać mu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi wytłumaczy o co biega z Uncharted 3 dla ps3 z PS Store?

W opisie na PSS można wyczytać, że gra nie obsługuje LAN. Dodatkowo za darmo jest U3 multiplayer ale tylko do 15 levelu.

Czy żeby normalnie pograć w tą grę trzeba kupić U3(33zł)+network pass (42zł)?

Czy kupując normalnie grę za 33 zł i ściągając tego multiplayera za darmo mam wtedy pełną grę (single + multi)?

Ewentualnie czy zadziała opcja oryginalna używana gra z płyty (allegro,olx) + multi z psstore (bez network passa) czy do używek konieczny jest zakup passa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w oszustwie dreake'a tak nagle zniknęła Cloe i ten gość co miał złamaną nogę? Bez wyjaśnienia na końcu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wrzucasz spoilery dotyczące fabuły, to naucz się je odpowiednio oznaczać, np tak:

tu jest ukrywany tekst

Edytowane przez Baronik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem po latach ;d wczesniej gralem w u2 i u4 i LL i u2 bylem rozczarowany lekko, u4 zdecydowanie wyzej oceniam a o u3 slyszalem ze raczej ponizej u2. Wersja zremasterowana graficznie juz dzisiaj troche straszy (zwlaszcza cutscenki) ale sa etapy ze nadal wyglada to calkiem ladnie . Generalnie pozytywne wrazenia, lekka przyjemna gra ktora nie nuzy, to co sie dzieje w niektorych etapach powoduje wrecz usmiech zaskoczenia i rozbawienia rozmachem. Przechodzilem zaraz po Rise of tomb rider i mimo tylu lat rozicy tombek nadal odstaje nawet od starszych uncharterow (bardziej nuzy, mniej polotu). 7.5/10 (jak na dzisiejsza gre, w 2011 z pewnoscia duzo wieksze wrazenie robil).

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...