Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Furi

Wymiana karty geforce 4mx 440 :) na lepszy model

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko jak w temacie, chce wymienić karte geforce 4mx 440 na jakas lepszą. Mam płyte główną MSI KT4AV KT-440A, procka althon 2000+ i 512RAM. Dodam też, że na karte mam zamiar wydać ok. 50zł i chce, aby karta miala 128mb /128 no i jakis pixelshader 1.3. Co doradzacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje radzia 9550 ,znajdziesz w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie najlepiej radka 9550 lub cos z gf 6600-6800... :) Buszuje na allegro w poszukiwaniu taniego sprzętu, ale jakoś słabo mi to idzie, większość aukcji. Gdzie najlepiej uderzać w poszukiwaniu starych części do kompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na 6600 - za 50zl 6800 raczej nie kupi.

Nie bierz radka 9550 - to jest nizsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w agp kompletnie nie oplaca sie juz inwestowac najlepiej pomecz sie jeszcze kilka miesiecy/tygodni na tej karcie i uzbieraj ok 500pln za ktore kupisz sprzet z dwu rdzeniowcem i duzo szybsza karta pod PCIe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zadam Ci proste pytanie: Jakie radzicie kupić opony do Malucha ?

 

Jak powyżej, nie wiem co ci da taka wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w agp kompletnie nie oplaca sie juz inwestowac najlepiej pomecz sie jeszcze kilka miesiecy/tygodni na tej karcie i uzbieraj ok 500pln za ktore kupisz sprzet z dwu rdzeniowcem i duzo szybsza karta pod PCIe

 

też dobra opcja ;) niedługo (w ciągu miesiąca) powinienem mieć na sprzedaż moją płytę główną za jakieś 90zł, dokupisz do tego procka na am2 za drugie tyle i ramy za jeszcze raz tyle i masz już 200zł do wydania na grafe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/karta-graficzna-nvidia-geforce-6800-gs-256-mb-i1220983011.html -a ta karta zatrybi na moim sprzęcie?

 

Jakbym brał nowy komputer to taki za ok. 2koła. Chyba, że funduszy nie będzie i czasu na np. granie, to kupie taki jak mówiłeś np. za 500zł.

 

michal-prezes1 Chce kupić lepszą karte od gf4 440mx, bo nie moge grać w CS source, wcześniej grałem na non-stream i śmigał, teraz na stream po updatach nie chodzi mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz do CSS, to grafa pokroju 7600 minimum i mocny cep, tu już najlepiej 2 jajka, za ok 1000zł możesz już kupić sprzęt w zupełności wystarczający do CSa na s775. Bo athlon 2000+ to już niestety zamało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz jak dokupie karte np. GF 6600 to i tak nie pogram w CS source ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/karta-graficzna-nvidia-geforce-6800-gs-256-mb-i1220983011.html -a ta karta zatrybi na moim sprzęcie?

 

Jakbym brał nowy komputer to taki za ok. 2koła. Chyba, że funduszy nie będzie i czasu na np. granie, to kupie taki jak mówiłeś np. za 500zł.

 

michal-prezes1 Chce kupić lepszą karte od gf4 440mx, bo nie moge grać w CS source, wcześniej grałem na non-stream i śmigał, teraz na stream po updatach nie chodzi mi.

 

zatrybi zatrybi.. ale myślę, że opcja kupna taniego, nowego kompa jest lepsza mimo wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tam będzie chodził, ale nie na zadowalającym cie poziomie, bo tu potrzeba bardzo mocnego cepa, zwłaszcza po ostatnim update.

 

Jakoś tam będzie chodził, ale nie na zadowalającym cie poziomie, bo tu potrzeba bardzo mocnego cepa, zwłaszcza po ostatnim update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cepa czyli CPU tak? a jak dokupie procka 2.6 i podkręce troche i dorzuce kość 512 ram ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup cały zestaw na dwurdzeniowcu i grafikę pokroju 7600, w 700-800zł się zmieścisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, nie ma sensu kupować opon do malucha. Tym bardziej, że ten "nowszy" sprzęt bardziej się grzeje i może łatwiej się zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, jednak będe skręcał "nowego" kompa. Bez kitu nie ma sensu topić kasy w trupie :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...