Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jach

Diablo 2 i dodatek Lord of Destruction

Rekomendowane odpowiedzi

Pit/Crypt/Mausoleum/Ancient tunnels co to ?? nowe lokacje z tego co dzisiaj widziałem. Gdzie one są ?? Jak tam się wchodzi ?? Kilka razy na ballrunie widziałem dzisiaj ludzi w prastarych tunelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pit/Crypt/Mausoleum/Ancient tunnels co to ?? nowe lokacje z tego co dzisiaj widziałem. Gdzie one są ?? Jak tam się wchodzi ?? Kilka razy na ballrunie widziałem dzisiaj ludzi w prastarych tunelach.

to są tak zwane "85 lvl Areas". Potwory tam mają maksymalny możliwy lvl(nie licząc bossów). Championy 86, a unikaty 87. Generalnie unikatowy potwor z takiego miejsca moze dropnac chyba prawie kazdy item, wiec warto tam chodzic ;)

Pit -> Tamoe Highland

Crypt -> to nie jest 85 area

Mausoleum -> Kolo Krwawej Orlicy

Ancient Tunnels -> pod Lost City z tego co pamietam. Tam nie ma cold immunow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękować dobrzy ludzie wam za wszystko :)

Jeszce takie pytanko. Ile jest wart gniew czaszkowca i duch, albo sama tarcza 4 sox i pul. Bo pamiętam jak chodził po 40pgm a widziałem już kilka gier gdzie dawali 30, albo 40 za 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał itemy dla barba i chciał oddać za coś pokroju ko, io, dol, shael to byłbym wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś miał itemy dla barba i chciał oddać za coś pokroju ko, io, dol, shael to byłbym wdzięczny :)

te runki moge oddać, powinienem mieć tego troche => PM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te runki moge oddać, powinienem mieć tego troche => PM ;)

 

Chodziło mi o to że jakby ktoś miał trochę zbędnych itemów i chciał oddać za symboliczne runki (pokroju tych co wypisałem wcześniej), to chętnie przyjmę te itemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to że jakby ktoś miał trochę zbędnych itemów i chciał oddać za symboliczne runki (pokroju tych co wypisałem wcześniej), to chętnie przyjmę te itemy :)

<facepalm>

ślepy jestem :E

 

Ale runki i tak moge oddać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

jest ktoś kto mógłby zrobić taxi norm ? Odpale jakiegoś runiacza za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś stronkę z cennikiem ?? Pytałem się jakiegoś kolesia w grze ile są warte rękawice ik a on powiedział że mam wejść na stronkę d2 trade, że on ma listy wydrukowane. Szukałem i dupa. Swoją drogą przydał by mi się taki cennik bo nie mam żadnego pojęcia co ile jest warte.

 

Btw: rękawice ik = ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zna ktoś jakąś stronkę z cennikiem ?? Pytałem się jakiegoś kolesia w grze ile są warte rękawice ik a on powiedział że mam wejść na stronkę d2 trade, że on ma listy wydrukowane. Szukałem i dupa. Swoją drogą przydał by mi się taki cennik bo nie mam żadnego pojęcia co ile jest warte.

 

Btw: rękawice ik = ?

To jest gówno warte. :lol2:

No może ktoś Ci da parę kamyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest gówno warte. :lol2:

No może ktoś Ci da parę kamyków.

Nooooo faaaajjjnnnoooo....... Co z tym cennikiem ??

 

P.S

Nie mi bo ja to potrzebuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny się zmieniają z dnia na dzień (boty i dupowanie) więc cennik w D2 to bezsens, chyba że po pół roku od resetu, bo wątpię żeby ktoś co 12 godzin taki cennik aktualizował. A te rękawice za darmo można dostać, sam nie wiem czy ich kiedyś nie wywalałem dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest ktoś kto mógłby zrobić taxi norm ? Odpale jakiegoś runiacza za pomoc :)

Ja moge, nawet PMke już wysłałem ;)

 

Nooooo faaaajjjnnnoooo....... Co z tym cennikiem ??

 

P.S

Nie mi bo ja to potrzebuje :)

Odezwij sie do mnie na PM albo w grze(epyon90) -> oddam za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odezwij sie do mnie na PM albo w grze(epyon90) -> oddam za free

Nie dzięki bo jeszcze zostanę posądzony o "żebractwo" :P

Dobra poważna sprawa :) Potrzebuje:

-czaszkowiec - ile jest wart ? (dostałem ją od Bliss'a i w głupi sposób straciłem)

-perf nagel - ile jest wart

-mara albo serafin - ile są warte ?

-alibaba - ile wart ?

-podróżnik - ile wart ?

-talizmany ze skilami - ile warte ?

 

Czy to dobre zestawienie do pala mf ??

 

Trochę dobrych run się dorobiłem :) Więc może coś dostane :)

Proszę o konkretne odp co do wartości. Myślę że posiadam runy chodź na część tych przedmiotów i jeśli je ktoś ma to będę bardzo wdzięczny.

 

EDIT:

Pochodnie jeszcze. Z tego co pamiętam to za pula były. Tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś z Was zbroję, albo rękawice z zestawu IK?

 

Pytam bo niektórzy za 1 element w grze chcieliby dostać HR od ręki :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-czaszkowiec - ile jest wart ? (dostałem ją od Bliss'a i w głupi sposób straciłem)

-perf nagel - ile jest wart

-mara albo serafin - ile są warte ?

-alibaba - ile wart ?

-podróżnik - ile wart ?

-talizmany ze skilami - ile warte ?[/qupte]

 

Talizmany ze skillami czyste (bez bonusa do hp) to gdzieś wartość lema, ew. pula na BN. Perf nagel też nie drogi, alibaby widziałem ktoś za darmo na jakimś forum dawał. Podróżniki też tanio można wyrwać (może pul za jakieś lepsze?). Tylko amulet (kalejdoskop) Mary jest trochę droższy, ale to też zależy, bo ma losowe staty i się różne trafiają. Pewnie tańszego za mala by szło złapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dzięki bo jeszcze zostanę posądzony o "żebractwo" :P

Ale ja serio mowie. Ja to pewnie wywale/sprzedam do Akary. Wiec wole oddać Tobie, przynajmniej bedzie z tego jakiś pożytek.

Btw torche za pula? Chyba nie dla Pala i jakieś beznadziejne.

 

Ma może ktoś z Was zbroję, albo rękawice z zestawu IK?

 

Pytam bo niektórzy za 1 element w grze chcieliby dostać HR od ręki :E :E

Rekawice :luxhello: Odezwij sie na PM ;)

 

@Lamerium

Serio są takie ceny? W przeliczeniu na fg to na jsp jest drożej. Np dobre WT (45+) kosztują podobnie do Ista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rekawice :luxhello: Odezwij sie na PM ;)

 

No to się pospieszyłem... dałem 2xKO. Tylko jeszcze armor i ze zdobywaniem itemków powinienem sobie radzić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to się pospieszyłem... dałem 2xKO. Tylko jeszcze armor i ze zdobywaniem itemków powinienem sobie radzić :E

 

Dam Ci armor Ik jak tylko minie rd. Bo chyba mi się gdzieś po mułach wala. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh to już nie wiem :hmm: Ali ludzie wydają, a dziś jakiś koleś zaśpiewał mi pula za niego.

Ma ktoś z Was to na trade ?? Jakoś wolę się tu dogadać.

-czaszkowiec

-perf nagel

-mara albo serafin

-allibaba

-podróżnik

-talizmany ze skilami

-czako

-jakieś rękawice do pala hamera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestruj się na d2traders i d2trade i czatuj na tematy "items vs thx" albo "oddam za free". Przecież tej Twojej alisraby za free bym sobie nie wymyślił, gdybym sam jej nie widział. Niektórzy nawet słabsze torche oddają za free, a Ty i jakichś pierdołowatych alibabach gadasz. W ogóle nie wiem co się na taki lipny mieczyk uparłeś. Niby +99 do MF można nim wyciągnąć, tyle że zamiast mieć takiego crapa 99 MF lepiej wsadzić sobie do łapy chociażby tego ducha. MF nie będzie, ale walki będą o niebo szybsze i przyjemniejsze, niż "z tym czymś".

 

BTW: Do MF/zarabiania się robi soso albo palasia (i najlepiej puszcza to na bocie :E), a nie babę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarejestruj się na d2traders i d2trade i czatuj na tematy "items vs thx" albo "oddam za free".

Ok dzięki

 

Przecież tej Twojej alisraby za free bym sobie nie wymyślił, gdybym sam jej nie widział.

Spokojnie. Bez nerwów :) Czy ja powiedziałem że sobie wymyśliłeś ?? Napisałem tylko że ktoś chciał mi to za pula wcisnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dam Ci armor Ik jak tylko minie rd. Bo chyba mi się gdzieś po mułach wala. :)

 

Dzięki :) Napisz jak rd minie to się dogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki

 

 

Spokojnie. Bez nerwów :) Czy ja powiedziałem że sobie wymyśliłeś ?? Napisałem tylko że ktoś chciał mi to za pula wcisnąć :)

 

Ja się nie denerwuję, tylko się mnie głupkowato pytałeś, czy rzeczywiście są takie ceny jak mówię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Siła: 80-90 (bez przedmiotów) ja dałem 120 i żałuje jak cholera, na początku charmy do siły a potem od przedmiotów uzbiera się ze 130-140.

Zręczność: 80-120 (bez przedmiotów) ja tu też wtopiłem za dużo, rozwijamy tylko aby osiągnąć 75%, pamiętajmy że mamy docelowo św tarcze max, szansę na blok dodatkowo wzmocnią na przedmioty więc jeżeli będziemy używać Zakarum 20% i Anioł stróż 20% to dajemy tylko 80 dexa.

Żywotność: Reszta czyli dużo, jak najwięcej!!!

Energia: Nic, w końcu to caster, ale nie opłaca się tu marnować punktów, od lvl 62 w zupełności kończą się nasze problemy z maną, a do tego czasu można ją sobie kupować"

Czy to dobre ulokowanie punktów ?? Jak problemy z maną się kończą ?

Co do itemów to posiadam:

-kolec czarodzieja

-czako

-arachne

-podróżniki

-zakarum

-zbroje griswolda

Pierścienie 2xnagel czy bul-khatos i soj ? Amu pewnie mara. Rękawice pięść maga czy fortuny ?

Do wymiany na pewno idzie zbroja, ale na eni mnie nie stać. Kolec czarodzieja na hoto ??

 

Sry za te wszystkie pytania, ale jestem na prawdę zielony. Zawsze grałem 4fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...