Skocz do zawartości
Jach

Diablo 2 i dodatek Lord of Destruction

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc, zebralem wszystkie klucze , ale gdy wchodze do 5 mista na helu i prubuje je stransmutowac nic nie wyskakuje , wogle niechca sie stransmutowac. czy to trzeba gdzies w jakims miejscu zrobic czy jak ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam wsyztskie klucze ,wwchodze do 5 miasta na poziomie hell i transmutuje i nic , gdzies w jakims miejscu to trzeba zrobic okreslonym ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gram w DiabloII + LoD

To zaje{{{{a gierka zwlaszcza na necie.

POLECAM :exclam::exclam::exclam::exclam::exclam:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja gram teraz w Diablo hellfire...

jedna z najlepszych gier wszech czasow...miodzio :] moj wojownik narazie wymiata :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dam ci rade nie graj nekromanta ja nim najdalej doszedlem do 4 aktu i nie moglem przejsc 2 misji z ta kuznia bo byli za slini tam dla mnie a na powierzchni za slabi a inwestowalem w wlocznie z kosci aby potem miec ducha z kosci a jesli chcesz grac nekromantom to baw sie w golemy bo one odciagaja uwage przeciwnika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszyscy się tak wypowiadacie na temat diablo... ;-) że fajne, że nudne, że ta postać taka, a tamta inna... tylko jest jedno ale... musielibyście podać o którą wersje wam chodzi... bo w każdym patchu zazwyczaj zachodziły takie zmiany, że ho ho :-) ( grałem w diablo 2,5 roku to wiem :P ) tak czy siak, najlepsza wersja to d2 classic 1.00 :D czyli pierwowzór ;-)

co do robienia nekrosa... jak grasz właśnie na tej wersji... to zrób go troche na summony, troche na wybuch zwłok i troche na bone spirit i będziesz wymiatać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest coś nowego w co mozecie zagrać teraz - Dungeon Siege 2. Jak to zobaczyłem pierwszy raz i pooglądałem opcje i rozwiązania w tej grze to nasunęło mi się od razu - to zrzynka z Diablo 2 zrobiona w 3D :lol2: Sposób "sejwowania", drzewka umiejętności i przedmioty, ulepszanie przedmiotów a nawet pomysły niektórych stworów - jakbym widział D2. W dodatku D2 ze znacznie bardziej rozbudowaną fabułą, z czego można się tylko cieszyć. I niedoświadczona postać ginie równie szybko jak w D2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Diablo II - jak dla mnie jedna z najlepszych gier w jakie grałem, nawet teraz lubię sobie od czasu do czasu w nią pograć. Przeeszedłem prawie wszystkimi postaciami - tylko zabójczynią nie ale jakoś do niej specjalnie mnie nie ciągnie - ulubiona postć to zdecydowanie czarodziejka - zamieć i zamrażająca kula rządzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bawilem się zabojczynią. Mialem 79 LvL a dramage 490-500.

No Cheath jasne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja sobie lubię czase3m pograć tak rekreacyjnie bo diablo to super gra :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na 1.11 mi sie juz grac nie chce...bo jest WoW :E

a do szukania itemow majleprza (przynajmniej w 1,10) była czarka w zimno z mf 250+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:) czarka na blizza albo meteor na szukanie itemow najleprza

Norm - 100mf na mefa

Kosz - 200mf na mefa

Hell - 300mf na mefa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja sobie lubię czase3m pograć tak rekreacyjnie bo diablo to super gra :thumbup:

Powinni tez dac jej podtytul : Zabojca myszek kompuerowych :E .

Diablo na ogol nie polecam ale jesli wrocisz wkurzony ze skoly/pracy to mozna sie wyzyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi