Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vega

Po co jest forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tak.

Wracać na Borum.

Nie jesteś biały, należysz do nigger. czuję to. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj, bo podpadniesz i bendziesz bau siem wyjźdź na ulice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Vega, przynajmniej mówie jak jest, bana się nie boję, jak ktoś by mnie zaszczelił to co innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Łazienkowską na pewno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otkużacz mu zassau.

Na Łazienkowską na pewno

a tam straszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jesteś biały, należysz do nigger. czuję to. ;)

Zaraz poczujesz kopa na gębie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Tamten gainward z recenzji miał definitywnie jakiś problem z rezonowaniem radiatora, ale w sumie w taki dziwny sposób. Rozchodzi się jednak o kwestią czy pojedynczy przypadek czy co. To co masz jednak ma chyba inne chłodzenie ogółem. Osobiście wstępnie zamówiłem tego PNY 4070 Ti za 4199 cebularów, ale w sumie to sam nie wiem co zrobić. Po prostu ceny tych kart to jest jakiś absurd. Ewentualnie wezmę sprawdzę co to warte i w najgorszym przypadku zwrócę. Bardzo mnie ciekawi właśnie jak faktycznie będzie z charakterystyką brzmienia tego PNY.
    • To co oddaliśmy to nadawało się na żyletki co najwyżej. Jedynie Kraby, Groty, i Pioruny to były rzeczy na poziomie dobrym bądź bardzo dobrym.    Teraz jak oddamy PT91 czy A4 to też lata 90, i taka III generacja MBT, a my budujemy armie na poziomie IV generacji albo mocno zmodernizowaną III.  Czy potrzeba dużo €? I tak, i nie. Bardzo dużo potrzeba na R&D, albo kiedy produkt nie będzie sprzedawał się na rynku. 
    • Realne perspektywy na to z przeżyciem ofensywy i wytoczeniem swojej na reszcie okupowanych terytoriów? Wiosna luda białorusi zaraz za tym pewnie nastąpi...? Wystarczy pewnie tym Białorusinom dać dobry przykład na południu. Ukryć wszystkie trupy i nie psuć sobie propagandy.  Bo propagandy są dobre lub złe... Pytanie kto to kupuje i do czego prowadzi.
    • Nie, nie mam zamiaru. Kupiłem już sprzęt i czekam na 7950X3D.
    • Nie,AfD to nie sojusznik PiS-u, a taka niemiecka Konfa,jak napisano wyżej. Wiele ich kluczowych postulatów jest wspólnych z programem Konfy. Tak samo jak Konfa,AfD ma wsparcie Kremla i wcale się z tym nie ukrywają. Mało tego jak popatrzycie dobrze na polityczną mapę Niemiec,to zobaczycie,że AfD poparcie ma głównie na terenach byłej NRD,który kiedyś był w ruskiej strefie wpływów.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...