Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vega

KURRRR

Rekomendowane odpowiedzi

KI na jajecznicem rozmraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jajka przytrzasłem i zapomniałem :( .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak śje boje. Jeszcze cyrkla wyciojgnie :cold:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wjem jak duży jest jego dil :/ .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

daj my dotknonc jajek,to jest niezly jajoglowy,juz wie rze trujkont nie moze miec czech 90 stopniow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

daj my dotknonc jajek,to jest niezly jajoglowy,juz wie rze trujkont nie moze miec czech 90 stopniow

Ci :o ?

C-c-c-combobreaker.

thiseffingshirt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Borum padło?

Nie, siedzą w szkołach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konradku, nerwy puszczają ? melisę sobie zaparz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• W 3440x1440 również złego słowa nie powiem o dlss, jedynie w RDR2 na krawędziach drzew robi się coś dziwnego ale taki control czy cp2077 nie jestem w stanie odróżnić. No i w Uncharted trochę się obraz jednak psuł widocznie, na tv w 4k pewnie nie do wyłapania. 
    • Witam Dziś złożyłem pc z ryzenem 5600, gigabyte b550 gaming x v2, plus chłodzenie Fortis 5 z jednym śmigłem, mam pytanie odnośnie temperatur bo naczytałem się tyle tych tematów że nie wiem jak jest dokładnie. Tzn. pierwsza sprawa to czasem na pulpicie temperatura potrafi nagle skoczyć powiedzmy z 35-50 i później powoli sobie spada, druga sprawa to się zastanawiam bo odpaliłem OCCT jakiś pierwszy lepszy test na sam procesor ( nie znam się na tym szczerze mówiąc tyle co widziałem na YT), robiłem może z 25 minut i tam maks temperatura nie przekraczała 65-66 stopni, czy to jest okej czy można byłoby zmniejszyć jeszcze te temperatury, dodam że np. podczas opalania gry Warzone temperatura potrafiła skoczyć do poziomu 70-71 stopni ale już podczas gry było może 60-65 stopni.  Przy montażu chłodzenia raczej wszystko ładnie podkręcałem chociaż muszę tutaj dodać że pierwszy raz montowałem jakiś inny coller niż boxowy, zauważyłem też że jedna z blaszek na collerze była wygięta to ja śrubokrętem poprawiłem  ale to chyba nie ma jakiegoś znaczenia??  Nakładem pastę termoprzewodnicząca Silver Monkey X Conduct PRO tylko jej konsystencja była dość gęsta nie wiem czy może było to spowodowane że paczka z pastą była długo na zewnątrz i może trochę zgęstniała? Poczekałem co prawda z 1.5h ze wszystkim żeby nabrała temperatury ale dość gęsta mi się wydawała.   
    • Cóż, żeby wygenerować metodą interpolacji klatkę pośrednią między dwiema natywnymi klatkami, trzeba dysponować obiema. Zatem trzeba buforować wyświetlanie zwiększając Input Lag.
    • Temat chyba nieaktualny. Install najnowszego ReShade chyba załatwia temat. Testuję...
    • A jaki jest procent LGBT w stosunku do hetero? No właśnie. Witamy w demokracji. Krucjatę już zaczęli. Skutek jest taki, że wśród młodych Amerykanów, czyli najbardziej progresywnej grupy, powoli zaczyna spadać poparcie dla LGBT. TQ+ udało się zbombardować "własny" ruch jak nikomu innemu. Niech cisną dalej z facetami w męskich toaletach, sportach i dziwadłami robiącymi dzieciakom sieczkę z mózgu niczym religia, to nie dokończą krucjaty tylko wezmą udział w pogromie. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...