Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vega

KURRRR

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę :)

W końcu następna wizyta na Labie dopiero za miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Max temp dla procesora to 90st. Mam go z Fera 3. Na pulpicie 35-40st. W grach tez tak 60-65st chyba, ze karta mocno grzeje to tam potrafi na chwile wejsc powyzej 70.  
    • Dzisiaj przyszedł Quest 2. Na szybko odpaliłem i jest spoko, ale szalu nie robi. Liczyłem na lepszą jakość, szczególnie kontrast i ogólne nasycenie barw. Myślę, że tu OLED zrobi robotę. Pobawię się nimi jeszcze parę tygodni, potem zrobię porównanie 1:1 z VR2. Jutro odpalę jakąś gierkę, podobno Superhot daje radę. Niestety nie mam GPU więc granie poprzez Steam itd. odpada całkowicie, ale na VR2 sobie pogram. Dla mnie ostrość do poprawy i kontrast. Testował ktoś jakieś lepsze gogle od Quest 2? To już max technologii czy rzeczywiście można wyciągnąć coś więcej w podobnej cenie?
    • Uwierz mi, że ludzie są ślepi  Jeżeli mam coś w uwierzyć to mniej niedoróbek widzą ludzie na małych monitorach o wysokim zagęszczeniu pikseli   Na dużym ekranie to nawet ten kto ma denka od butelki na nosie będzie widział różnice. Poza tym mydło to jest pikuś dochodzą inne artefakty. Ile razy można wałkować ten sam temat. To samo jest z FG zrobisz z 35fps na 60fps tylko jest taki lag, że mam odruchy wymiotne.  
    • Mam tak samo. Pal licho już te + fps, ale jakość wygładzania jest świetna i teraz, gdy odpalam gierkę bez DLSS, to KAŻDA dotychczas stosowana technika AA jest dla mnie nieakceptowalna i rażąco słaba.
    • Bo po prostu nikt nachalnie wtedy tak tego nie promował. W GoT ruchania było sporo, ale oprócz tego homo, było też hetero i tego nawet więcej. Normalna sprawa. Nienormalną sprawą natomiast jest skupianie się głównie na związkach homo i wywyższanie tego. A tak właśnie się dzieje w ostatnich latach. Za niedługo to chyba powinno być mi wstyd, że jestem hetero. W grze Tlou 1 nikomu nie przeszkadzało to, że Ellie jest lesbijką, a Bill gejem. Bo było to podane w sposób naturalny, bez obnoszenia się. W drugiej części gry wygląda to już inaczej (na szczęście gameplay i uniwersum jest świetne). W serialu też będzie jeszcze sporo okazji promowania lgbt, których na pewno nie pominą.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...