Skocz do zawartości
jarux

Królowa lawet 3.0V6

Rekomendowane odpowiedzi

Spookie za krotko ją mam żeby to sprawdzić. Dopiero w tym tygodniu wyjeżdżę pierwszy zbiornik LPG to podam. Tylko od razu mówię, że wynik będzie średni albo nawet kiepski bo nie czuje jeszcze samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępne wyliczenia spalania i stwierdzam, że coś jest nie tak. Wychodzi, że spalił 9.35l/100km w trasie (Puławy - Lublin polibuda - Puławy)

Edytowane przez jarux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że to kwestia regulacji gazu - 1.3 w 323P powinien spalić w trasie jakieś 6l, czyli 7l LPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mihailov - tęż tak myślę ale przekonamy się jak przepale 2 zbiornik tylko postaram się jeździć spokojniej niż ostatnio :E

 

Korsarz25 - 310km +/- 10km Na tyle starczyła butla, a tak ogólnie to do tego dodaj jeszcze 45km bo dziś od lublina do puław jechałem na benzynie.

Edytowane przez jarux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazda ma elektroniczne sterowanie gazem, dlatego trzeba się z tym pedałem ( 8:E ) ostrożnie obchodzić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pisków sprawdź czy na tarczy nie wyrobił Ci się rant po klockach. Miałem podobny problem właśnie z takim piskiem z koła, znajomy mechanik w garażu kątówką przeleciał i w 5 minut było po problemie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmuszę się i ten zbiornik przejadę spokojnie. przyznam się, że po przesiadce z 2.3 na 1.3 liczyłem się z mułem ale jestem pozytywnie zaskoczony. Jestem nawet skłonny powiedzieć, że madzią łatwiej się wyprzedza niż pontiaciem :D

Edytowane przez jarux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe audio jest do poprawy. Oto co dziś zobaczyłem gdy wyjąłem radio:

DSC00448.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audio opanowane. Zostawiłem sam przód z chyba oryginalnymi głośnikami.

 

Oto jak wyglądało łączenie kostki mazdy z kostką radia gdy je wyjąłem:

wiazka.jpg

 

A tak po akcji z lutownicą:

wiazka2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że drutem ktoś nie łączył tych kabli. :D Autko spoko, będziesz stosował jakieś patenty swoje, jakto w kompach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się jakaś delikatna lotka na klapę. No i koniecznie przemaluj te bębny na czarno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się jakaś delikatna lotka na klapę. No i koniecznie przemaluj te bębny na czarno ;)

Po jakimś czasie sama farba zejdzie bo raczej to zwykły spray a zimą na stalowych i tak tego nie będzie widać ;)

 

Oj Jarux rozpieszczasz ją 8:E

A wg mnie to dopiero początek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Korsarz25 wiem,tak tylko napisałem w swoim maluchu założyłem alarm,wyremontowałem silnik, założyłem coś nawigacjopodobnego (ma windowsa ce 8:E ),wymieniłem siedzenia,wyciąłem zardzewiałą blache i dałem nową (za lakiernika dałem tyle co nowy maluch :E ) ogólnie było dużo roboty i pewnie jeszcze będzie narazie nie nagram,bo nie mam czym :P a tak to wyglądało w dniu kupna: http://www.youtube.com/watch?v=g19-x1VaZ-s

 

P.S Żeby nie robić offtopicu pytam się co jarux teraz robi (przecież nie śpi bo on nigdy nie śpi jak kret :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedno. Samochód służy mi do dojazdów na uczelnie więc nie będzie w nim jakiś większych przeróbek, nie wbuduje w niego kompa ani nic z tego typu rzeczy. Jedynie co mam ochotę zrobić to przycisk z napisem "START" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miomol- może głupie pytanie, ale skąd jesteś? Bo widzę na filmiku blachy z mojego miasta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miomol- może głupie pytanie, ale skąd jesteś? Bo widzę na filmiku blachy z mojego miasta...

 

yyy. Profil - Bełchatów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kończmy ten offtopic bo jarux zrobi wkońcu c-c-c-c-c-c-combo breaker :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie filtra powietrza i lekkiej zmianie stylu jazdy spalanie zbiłem z 9.4 na 8.4l podtlenku LPG :D Niżej to chyba jedynie na zupełnie płaskim terenie i bez stania w korkach w lublinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas jazdy przestały piszczeć. Jedynie popiskują podczas hamowania ale i to mija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo co u mnie. Sprężynki wewnętrzne, wewnętrzny klocek nie chce wracać ;) 30zł komplet sprężynek i tłoczków czy tam zaworków ;)

 

edit:

zrób to bo wewnętrzna tarcza (tak się mówi?) będzie się ścierać na żyletkę

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...