Skocz do zawartości
jarux

Królowa lawet 3.0V6

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd jeżdzę busem przestało mi przeszkadzać jechanie za kimś...teraz mogę 50km jechać za tirem i mi to nie przeszkadza, wcześniej po kilometrze mnie szlag trafiał :E Przez to się uspokoiłem za kółkiem...znajomi czy rodzina mnie wręcz nie poznają :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalnie. Kazdemu moze sie zdarzyc. Czasem widzisz i nie reagujesz :E

O to to :E 

Parkując na moim miejscu stawia auto blisko słupa bo nie mam innego wyjścia. Ty razem wyjeżdżając za wcześnie zacząłem zacieśniać skręt i taki o to efekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w garażu jest podobnie, tylko oprócz słupów są pełne ściany. Do tego auta nie mogą wystawać za bardzo poza miejsce, bo na środku jeździ jeszcze platforma i jak ktoś zostawi auto źle zaparkowane, to któregoś dnia może mieć skasowany tył :E Sąsiedzi obłożyli łączenia ścian styropianem, bo muszą się wręcz do nich tulić, żeby za mocno nie wystawać. No i żebym ja się zmieścił po środku :P Ja z kolei muszę kiedyś obłożyć sufit, bo nie mogę otworzyć klapy bagażnika do końca. Kiedyś się zapomnę i uszkodzę lakier :kwasny:

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale parkując to jedziesz wolniej niż idziesz :) Ta rysa powinna mieć kilka cm długości... A tu 'zgrzytało' przez metr :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo on nie opanował tego automatu i mocy jaka drzemie w tym aucie - dlatego ja wybieram manual - większa kontrola nad autem! :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurde, to chyba mocno zaspany byłeś, że tak długo docierało do Ciebie co się dzieje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pod uczelnią (tak, miałem krótki epizod ze studiami) wyjeżdżałem Civic dudniąc muzyką to przeorałem 2/3 boku lekko swojego - zanim zorientowałem się że Studenci przede mną niekoniecznie machają że im się muzyka podoba :lol2:

Ot brak miejsc parkingowych, na środku 'alejek' dojazdowych na żwirowym placu robiącym za parking studencki ułożyły się po środku, w rzędzie, auta;

Pech chciał że źle wymierzyłem odległość od Seicento jak i zapomniałem że jestem ustawiony pod kątem do niego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurde, to chyba mocno zaspany byłeś, że tak długo docierało do Ciebie co się dzieje :D

Bingo :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogłeś nie widzieć słupa :hmm:

Zdarza się... sam jeszcze astrą "nie widziałem" :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I 30kkm zrobione. Dziś przypomniałem sobie czemu kupiłem ten egzemplarz -bardzo czyste spalanie. Można leżeć pod wydechem i nic nie czuć.

Jedno wiem, elektryka w lagunie jest jak kobieta - nigdy ej nie zrozumiesz :E Zrobiło się chłodniej to komp przerzucił się z wyrzucania błędów zmiennych faz na przednią, dolną lambdę lol2.gif

Albo mój hit - od kilku dni paliło ciężej jakby chwilę nie pracował na wszystkich cylindrach, potem zaczęły falować obroty co w nim oznacza jedno - zaraz wyrzuci błąd na blat wtrysku, a w kompie błąd przepustnicy. Do tego przy przyśpieszaniu lewy xenon zaczął mrugać. Wyrzucił błąd na światłach, zgaszenie auta, odpalenie i jakby mu ulżyło :E Pali bez problemu, zniknęło falowanie oraz mruganie xenonów lol2.gif

Już dałem sobie spokój z próbami zrozumienia elektryki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie strasz, bo po c5 myślę o renówce (talisman)lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idą graty do prototypu testera przewodów to kupuj Krzysztof, będzie jak ją naprawiać :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdarza się... sam jeszcze astrą "nie widziałem" :E

Teraz sam wiem, że się zdarza bo cofając nie widziałem Skody :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I 30kkm zrobione. Dziś przypomniałem sobie czemu kupiłem ten egzemplarz -bardzo czyste spalanie. Można leżeć pod wydechem i nic nie czuć.

Jedno wiem, elektryka w lagunie jest jak kobieta - nigdy ej nie zrozumiesz :E Zrobiło się chłodniej to komp przerzucił się z wyrzucania błędów zmiennych faz na przednią, dolną lambdę lol2.gif

Albo mój hit - od kilku dni paliło ciężej jakby chwilę nie pracował na wszystkich cylindrach, potem zaczęły falować obroty co w nim oznacza jedno - zaraz wyrzuci błąd na blat wtrysku, a w kompie błąd przepustnicy. Do tego przy przyśpieszaniu lewy xenon zaczął mrugać. Wyrzucił błąd na światłach, zgaszenie auta, odpalenie i jakby mu ulżyło :E Pali bez problemu, zniknęło falowanie oraz mruganie xenonów lol2.gif

cały ten post można podsumować emotką " :lol2: "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się 3 lata temu przesiadłem na renaulta. Kupuj clipa i najlepsze auto ever. Jedyne co się zepsuło to zerwała się taśma w kierownicy i zaczyna zdychać słynna elektro blokada, która była jednym z głównych powodów przydomku w lagunach phI :E Ja mam Scenica II phII w 1.5 dci i jakie to wdzięczne auto 40 kkm zrobione i w sumie tylko olej zmieniam. Wleciały sprężyny -35 i felgi o cal szersze na et35, co bym się na dach nie wywrócił na zakrętach oraz nacinane i nawiercane tarcze, co by tą budę szybciej zatrzymać bo już to 106 HP to za dużo na ten zawias do szybszej jezdy i lata jak osiołek. No ale bez klipa to bym sobie wyrwał włosy z głowy, bo nie wiesz czy ma humory czy aktualnie coś się zje*awszy, a ASO czy mechanicy nie powiedzą panie to wirtualny błąd, bo pogoda brzydka dziś i nie ma słońca i to będzie 50 ziko tylko powiedzą, że trzeba pół samochodu wymienić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cały ten post można podsumować emotką " :lol2: "

Sam tak na to reaguje :E

Też się 3 lata temu przesiadłem na renaulta. Kupuj clipa i najlepsze auto ever. Jedyne co się zepsuło to zerwała się taśma w kierownicy i zaczyna zdychać słynna elektro blokada, która była jednym z głównych powodów przydomku w lagunach phI :E Ja mam Scenica II phII w 1.5 dci i jakie to wdzięczne auto 40 kkm zrobione i w sumie tylko olej zmieniam. Wleciały sprężyny -35 i felgi o cal szersze na et35, co bym się na dach nie wywrócił na zakrętach oraz nacinane i nawiercane tarcze, co by tą budę szybciej zatrzymać bo już to 106 HP to za dużo na ten zawias do szybszej jezdy i lata jak osiołek. No ale bez klipa to bym sobie wyrwał włosy z głowy, bo nie wiesz czy ma humory czy aktualnie coś się zje*awszy, a ASO czy mechanicy nie powiedzą panie to wirtualny błąd, bo pogoda brzydka dziś i nie ma słońca i to będzie 50 ziko tylko powiedzą, że trzeba pół samochodu wymienić :lol2:

Dobra, to clip w cudowny sposób niweluje jej fochy? Mam DDT i to wystarcza do laguny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawiercane tarcze nie zatrzymują szybciej auta w normalnych warunkach. Wręcz odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawiercane tarcze nie zatrzymują szybciej auta w normalnych warunkach. Wręcz odwrotnie

jak ktoś kupuje takie tarcze, to zazwyczaj też większy rozmiar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi