Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

i co, będziesz go jeszcze wciskać gdzie popadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku Petru że chcesz Huawei P20 kupić ... Ale za 1000zl do tego wersja 128GB to sztos . W manual trybie gdy mniej światła to aparat mi 9 nie ma startu do zwykłej P20 a co dopiero pro . Mówię to jako posiadacz Xiaomi mi 9 se i Huawei P20 (żony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co, będziesz go jeszcze wciskać gdzie popadnie?

 

Zauważ, że tylko ja mam taki problem. Pozostali są zachwyceni ;)

Był dziś u mnie brat z p20. Pobawilem się kilka h, porównałem do zenfone 4 i jednak czytnik z przodu to must have dla mnie, a w huawei jest jeszcze aktywny, także nie muszę się męczyć z ekranowany przyciskami. Masa też jest istotna jak i gabaryt. A i p20 ma właściwy aparat w moim mniemaniu. P30pro to nie jest, ale to wciąż czołówka. Lepiej jak na zenfone 4 ;)

Jak jeszcze będzie w Orange i nie dadzą mi innego egz HTC...

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto da wiecej (g) :E :E :E

 

 

 

Miałem dzisiaj w rękach Ulefone Armor 3WT. Dios mio ale to jest cegła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z takim czymś ,sąsiadowi huawei p20 tel. przy tem. około -5 wyłącza się i nie da się go uruchomić.W tem. powyżej zera działa normalnie.

Edytowane przez wincek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria do wymiany zapewne. Widać Huawei nawet to zgapil z iPhonów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z takim czymś ,sąsiadowi huawei p20 tel. przy tem. około -5 wyłącza się i nie da się go uruchomić.W tem. powyżej zera działa normalnie.

 

Uuu, to niedobrze, właśnie się do niego przymierzam... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z takim czymś ,sąsiadowi huawei p20 tel. przy tem. około -5 wyłącza się i nie da się go uruchomić.W tem. powyżej zera działa normalnie.

 

Tak, to wina baterii.

 

Wczoraj przyszedł A70. Z pierwszych wrażeń muszę mocno pochwalić nakładkę Samsunga.

 

Obecnie uważam, że oprogramowanie Samsunga jest najlepsze na rynku obok Pixeli. Android na Pixelach wcale nie jest taki goły.

 

Wczoraj przyszedł A70. Z pierwszych wrażeń muszę mocno pochwalić nakładkę Samsunga.

 

Obecnie uważam, że oprogramowanie Samsunga jest najlepsze na rynku obok Pixeli. Android na Pixelach wcale nie jest taki goły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria do wymiany zapewne. Widać Huawei nawet to zgapil z iPhonów ?

No patrz, a mój dwuletni iPhone nie ma ochoty na takie akcje :E.

 

PS Znajomy na Xiaomi ma to samo, ale tam to już prawie telefon stacjonarny się zrobił :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz, a mój dwuletni iPhone nie ma ochoty na takie akcje :E.

 

PS Znajomy na Xiaomi ma to samo, ale tam to już prawie telefon stacjonarny się zrobił :lol2:.

Akurat iPhone SE i 6/6s to była plaga pod tym kątem, miałem nie raz sytuację, że nie mogłem się dodzwonić do znajomego, bo jego iPhone odmówił pracy na mrozie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od sposobu użytkowania i jest to główny czynnik wpływający na trwałość baterii. Większość ludzi czeka z wymianą aż telefon stanie się całkowicie nieużywalny przez powtarzane bezmyślnie kłamstwo o tym, że współczesne smartfony mają niewymienne baterie. To normalna czynność serwisowa, którą należy wykonać chcąc używać smartfona ponad 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=gjiqbl1N22o

 

fajny test najlepszych aparatów na rynku - jeśli chodzi o foty to moim zdaniem Pixel 4 wygrał, Apple odrobiło lekcje, Samsung w tyle za resztą. a Huawei plastik fantastik. :E

 

kamera to tylko Apple.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od sposobu użytkowania i jest to główny czynnik wpływający na trwałość baterii. Większość ludzi czeka z wymianą aż telefon stanie się całkowicie nieużywalny przez powtarzane bezmyślnie kłamstwo o tym, że współczesne smartfony mają niewymienne baterie. To normalna czynność serwisowa, którą należy wykonać chcąc używać smartfona ponad 2 lata.

 

Drugi raz w relatywnie świeżym telefonie reklamuje baterie i bez zajakniecia ją wymieniają. Czy zasadne reklamuję? Nie. Dla zasady. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie Pixel robi najlepsze zdjęcia ale pod względem możliwości i dodatkowych funkcji odstaje od całej reszty o półtorej generacji. Poza oczywistym brakiem szerokiego kąta i 4k60fps dostajemy najbardziej podstawową aplikację na rynku. Chcesz zrobić zdjęcie w ruchu np. dziecka? Wal się nie skrócisz czasu migawki. Chcesz nagrać video z efektem głębi ostrości? Zapomnij kretynie kupiłeś Pixela. Może chociaż zdjęcie z dwóch aparatów jednocześnie albo jakiś tryb manualny? Też nie, to jest przecież Pixel idioto. Do tego dochodzi jedynie żałosne 128 gb pamięci w najlepszej wersji i dość długi czas zapisu zdjęć. Mimo wszystko więc wolę aparat Note 10 i s10 5g, który ma ten sam moduł foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem duży błąd że kupiłem P30 Pro w wersji 6Gb ram w lipcu. Teraz jak patrzę na ceny to można tą wersję już kupić za 2600zl a ja dawałem 3200 xD. Szkoda tylko że będzie to mój ostatni smartfon tej marki. Jeżeli ma być tak jak z Mate 30Pro to niestety trzeba będzie szukać czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pol roku w swiecie smartfonow to czasami nowa generacja, w przypadku wiekszosci to polowa zycia na fali danego flagowca, jakbys kupil LG to by zlecial jeszcze wiecej....

 

z szybko nie taniejacych telefonow z androidem to praktycznie nie ma, za szybko wychodza nastepcy itd.

w przypadku takiego oneplusa to czesto i gesto dopiero po roku sa obnizki z oficjalnej ceny a lekka korekta po wyjsciu nowszego modelu

zaden andek to nie iphone gdzie telefon z poprzedniej generacji stanial po wyjsciu nowszej dopiero i to nie zaskakujaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IPhone to część kultury, inaczej jest traktowany już telefon na androidzie.

Masz wlepki na auta z japkiem? Masz. Z androidem niet, a jeśli są to tylko w sklepach ;) za japka laski cnotę oddają, za androida co najwyżej w mordę można dostać jak ktoś kogoś skroi.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie w zestawie do huaweja [mate 20] mam 5V 4,5A. Pytanie, czy poprzez zastosowanie 5V 2A wydłużę żywotność baterii ? Na youtubie w recenzji p30 pro 10V 4A użytkownik po 6 miesiącach mocno zdrenował baterię.

Edytowane przez Tibijskie Zakola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić P20 Huawei ale się okazało, że nie ma wejścia jack... No panie. Czego szukać w tym przedziale cenowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Jackiem zenfone. Ja mam 4, oddałem mate 20, reklamuje aktualnie u12+ i nie mam za bardzo na co zmienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić P20 Huawei ale się okazało, że nie ma wejścia jack... No panie. Czego szukać w tym przedziale cenowym?

 

Moto one vision też jest fajna ma jack I OIS I chyba cyknie lepsze nocne fotki od P20 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A honor 10?

 

Zależy za jaką cenę . Jest niezły ale ma gorszy aparat od P20 szczególnie nocą . Jack w Huawei czy jest czy go nie ma to i tak jest średniej jakosci. To ma być w miarę kompaktowy telefon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem właśnie na tę motorole i zdecydowanie za duża jest. Ja tam ogólnie nie mam większych potrzeb. Dobry aparat fajny design i niech służy. Dużo słucham muzyki w aucie przez Jacka wiec mi zależy na tym żeby był.

Edytowane przez Jack Kerouac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wielkim zwolennikiem jacka i kabla, ale zaryzykowałem i kupiłem Creative Outlier Air Sport. Moim zdaniem nie ma szans na odróżnienie czy grają słuchawki po kablu czy BT z APTX. Jeśli lubisz dokanałówki, to za niecałe 300pln można już kupić świetnie grające, z wielką baterią - słuchawki bezprzewodowe. Mam też Nauszne Sony, również z APTX : XB650BT - też grają wyśmienicie.

 

No i dzięki temu przestałem jęczeć o nowy telefon z gniazdem jack, kupiłem P30 Pro i jestem mega zadowolony. Początki audio przez BT były dramatyczne, obecnie mając sprzęt z APTX i APTXHD naprawdę nie sposób wyczaić różnicy czy gra kabel czy nie.

 

 

Nie masz w tym aucie BT albo możliwości zmiany radia na takie z BT?

 

https://allegro.pl/oferta/zestaw-glosnomowiacy-transmiter-bluetooth-5-0-aptx-8693229618

Edytowane przez cervandes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...