Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kuzynowi smartwatch. W międzyczasie stwierdził, ze jednak woli nowy telefon :E Pytanie, nakleiłem na niego nowe szkło hartowane. Poza tym był nieużywany. Ściągnąć je przed zwrotem czy zostawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru, z ciekawości, kiedy zamawiałeś? Pytam, bo ja jakiś tydzień-dwa temu zamawiałam parę gratów od różnych sprzedawców i mi wskoczyło, że mają 19 dni na wysłanie - potem znowu przedłużyli na 19...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W w nocy z soboty na niedzielę zamawiałem. Dostawa standardowa 30-50dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kuzynowi smartwatch. W międzyczasie stwierdził, ze jednak woli nowy telefon :E Pytanie, nakleiłem na niego nowe szkło hartowane. Poza tym był nieużywany. Ściągnąć je przed zwrotem czy zostawić ?

Oczywiście, że ściągnąć, tym bardziej że to 3 sek roboty. Po co mają się jeszcze do czegoś przyczepić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do u12 nillkin nie robi. Spigen, Imak czy pozostała chińszczyzna...

Mój Spigen jest wyprodukowany w Korei Południowej ;) Ten z Ali wątpię :E

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nowy U12 czeka na mnie w salonie do odbioru, po drodze plecki z paczkomatu jeszcze wezmę :) Mam nadzieję, że będzie ten koleś co mi powiedział, żebym sobie nie wyobrażał, iż wymienia mi na nowy. Oj, żeby on tam był... :mad2:

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemny motyw już dostępny na chrome :thumbup:

już? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No od dziś.

Chyba u Ciebie tylko :D U mnie już jest od jakiegoś czasu.

 

No od dziś.

Chyba u Ciebie tylko :D U mnie już jest od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie tyle plotek jest na temat tego fona. Ale jeśli przecieki się potwierdza to szczerze ta cena będzie adekwatna, bo zapowiada się, że to będzie pierwszy prawdziwy flagowiec od Xiaomi który nie będzie miał się czego wstydzić na tle konkurencji. Aczkolwiek na razie wszystko to tylko plotki, zobaczymy jutro jak będzie premiera ;)

 

Edit:

S20 z nagrywaniem wideo w 8K. SZALEŃSTWO...

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

S20 z nagrywaniem wideo w 8K. SZALEŃSTWO...

 

8K ?! :o część ludzi siedzi dalej na fHD, w tym ja, ale skoro mam bardzo dobry tv który działa to po cholerę mam zmieniać, zważywszy na to, że z odległości ok 3.5m pewnie nie zauważę różnicy :E a kupić 4K ale na matrycy 50Hz to strzał w stopę, obecny Panas ma 120Hz natywnie, a wydawać 5k zł żeby mieć 120Hz nie mam zamiaru.

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby zobaczyć flagowca od Moto, bo to naprawdę świetne telefony w średniej półce. Chociaż ciekawe czy w przypadku flagowca będą w stanie softowo dać coś z efektem wow, bo samym czystym androidem rynku mogą nie zawojować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chorym gadżeciarzem, muszę chyba iść na terapie :poke:

99ltiLR.png

Edytowane przez Meuron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już NOWE U12 :D Zupełnie inny telefon niż poprzednik.

A etui z allegro za kilka zl ze szkłem okazało się również bardzo ok. Plecki. Nie szkło.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądając konferencję też mam chcice na S20, nie ma to jak być takim gadzeciarzem z charakteru. Tylko cholera, ja nie potrzebuję nowego telefonu, tym bardziej za 4k :kwasny:

 

Btw. Co do Xiaomi to jeśli to wszystko się potwierdzi:

Ekran AMOLED 6,57 cala

Czujnik linii papilarnych w ekranie

Częstotliwość odświeżania ekranu 90 Hz

Procesor Qualcomm Snapdragon 865

Pamięć RAM – od 8 GB w standardzie LPDDR5

Pamięć wewnętrzna – od 128 GB UFS 3.0

Główny aparat 108 MPix (f/1,8, OIS)

Drugi aparat: 20 Mpix, szerokokątny 117º

Trzeci aparat: 5 MPix z 50-krotnym zoomem, OIS

Czwarty aparat: czujnik głębi

Akumulator 4800 mAh

Szybkie ładowanie 30 W

Plus będzie IP68 i głośniki stereo to naprawdę Xiaomi w końcu wchodzi na prawdziwie flagowy poziom. W końcu nie byłoby jakiś dziwnych braków pokroju zabranego OIS jak w Mi9 czy szczędzenia na pamięciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj ktoś z centrum Wawy ? Miałbym do odbioru telefon z Alej Jerozolimskich [salon GSM]. Oczywiście nie za darmo. Więcej na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera S20+, tylko mnie utwierdziła, że zakup N10+ z Amazon to dobry deal. 1600 - 1700 zł drożej za... no właśnie za co? :D Czekamy na recenzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby zobaczyć flagowca od Moto, bo to naprawdę świetne telefony w średniej półce. Chociaż ciekawe czy w przypadku flagowca będą w stanie softowo dać coś z efektem wow, bo samym czystym androidem rynku mogą nie zawojować :P

 

Pewnie UE będzie niedostępna ,Motorola zawsze będzie z czystym androidem + moto gesty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to mam nadzieje ze kwota prawie 1000$ to bedzie za wersje 5g a nie zwykla, jak xiaomi bedzie tak drogi to co moge powiedz nie o takie xiaomi nic nie robilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to mam nadzieje ze kwota prawie 1000$ to bedzie za wersje 5g a nie zwykla, jak xiaomi bedzie tak drogi to co moge powiedz nie o takie xiaomi nic nie robilem

Jak to 12mpix z S20/S20+ nie będzie jakoś wyraźnie lepsze od poprzedniej matrycy to będzie regres bo nowe galaktyka mają tylko f/1.8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten tele 64 mpix to do czego bedzie sluzyl do zoomowanych zdjec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tele jest odpowiedzialny za nagrywanie 8k, bo główna matryca ma za mało pikseli, żeby móc to robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.tabletowo.pl/premiera-smartfon-xiaomi-mi-10-mi-10-pro-specyfikacja-cena/

Wow, pierwszy flagowiec Xiaomi bez kompromisów. Głośniki stereo, 90Hz, szybkie pamięci, 5g, wifi 6 i wciąż w bardzo dobrej cenie. Jedynie brakuje mi to informacji o ip68 do pełni. Znowu będzie hit na miarę mi9.

Swoją drogą ciekawe ile będzie 'żreć' 5g i 90hz, bo baterie we wszystkich modelach 5g są odczuwalnie większe niż w wersjach poprzednich.

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...