Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.tabletowo.pl/premiera-smartfon-xiaomi-mi-10-mi-10-pro-specyfikacja-cena/

Wow, pierwszy flagowiec Xiaomi bez kompromisów. Głośniki stereo, 90Hz, szybkie pamięci, 5g, wifi 6 i wciąż w bardzo dobrej cenie. Jedynie brakuje mi to informacji o ip68 do pełni. Znowu będzie hit na miarę mi9.

Swoją drogą ciekawe ile będzie 'żreć' 5g i 90hz, bo baterie we wszystkich modelach 5g są odczuwalnie większe niż w wersjach poprzednich.

 

:wow:

Może to mój następny fon po u12. A raczej na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wow:

Może to mój następny fon po u12. A raczej na pewno

ŚWIAT SIĘ KOŃCZY, mogę umierać, Pietrek bierze nie tylko amoleda, ale amoleda od xiaomi. :E

 

swoją drogą tez mega mi się podoba, tylko ta cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest bardzo w porządku, tyle ile otrzymujemy. Na papierze to niczym nie ustępuje od s20+. A znacznie tańszy będzie w Europie. Wiadomo, że soft nie ten co w Samsungu i same aparaty w kwestii softu, ale mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena spadnie z biegiem czasu. Wypuszcza też zapewne kolejne jego wariacje jak w przypadku mi9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najs, za jakiś rok albo dwa pewnie go przytulę :E Ma wszystko czego bym chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja oglądając konferencję też mam chcice na S20, nie ma to jak być takim gadzeciarzem z charakteru. Tylko cholera, ja nie potrzebuję nowego telefonu, tym bardziej za 4k :kwasny:

 

Btw. Co do Xiaomi to jeśli to wszystko się potwierdzi:

Ekran AMOLED 6,57 cala

Czujnik linii papilarnych w ekranie

Częstotliwość odświeżania ekranu 90 Hz

Procesor Qualcomm Snapdragon 865

Pamięć RAM – od 8 GB w standardzie LPDDR5

Pamięć wewnętrzna – od 128 GB UFS 3.0

Główny aparat 108 MPix (f/1,8, OIS)

Drugi aparat: 20 Mpix, szerokokątny 117º

Trzeci aparat: 5 MPix z 50-krotnym zoomem, OIS

Czwarty aparat: czujnik głębi

Akumulator 4800 mAh

Szybkie ładowanie 30 W

Plus będzie IP68 i głośniki stereo to naprawdę Xiaomi w końcu wchodzi na prawdziwie flagowy poziom. W końcu nie byłoby jakiś dziwnych braków pokroju zabranego OIS jak w Mi9 czy szczędzenia na pamięciach.

 

Eh niby wszystko ma super a sam system będzie masakrycznie niewygodny i mulił. Te nakładki Xiaomi na Androida są coraz gorsze ;/ ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O MIUI można sporo powiedzieć złego ale nie to że muli, a już na pewno nie na Snapoe 865 z UFS3

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedlugo bede mial wymiane, zobacze jak sprawa tego xiaomi sie rozwije i mam nadzieje ze cena 3k w polsce nie przekroczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jaka zgodność co do Xiaomi, forum się kończy chyba :D

Co do MIUI to się zgodzę, można jej wiele zarzucić, ale na pewno nie to, że muli. Właśnie trzymam w rękach nowego mi9 lite, którego konfiguruje i nawet przy wszystkich aktualizacjach jakie obecnie dzieją się w tle wszystko jest płynne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pajeeta poniosło, wścieka się na hype'owanie niepotrzebnych ficzerów w smartfonach. Pojechał po pchaniu w smartfony ekranów 90/120hz - ale tracąc na jakości obrazu, czterech-pięciu-szcześciu aparatach - żałosnych jakość w większości wypadków i wielu innych kwestii. Przełknąć akcent i można rantu posłuchać.

 

https://www.youtube.com/watch?v=5qz6I1Gvj_I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na ofertę Verizon i szok nie mają żadnego chińczyka w ofercie.

https://www.verizonwireless.com/smartphones/

 

 

dziwisz się? To jest ameryka, nikt o zdrowych zmysłach tam nie kupuje tak tanich smartfonów (z różnych powodów, m.in bezpieczeństwa). Dodatkowo Apple ma praktycznie wolną amerykankę

No chyba, że mówimy o Huawei to sprawa jasna.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega przedłuża umowy w verizon,może mi sprzedać moto razr za 900$ z dwuletnim ubezpieczeniem.

Trochę mnie ciągnie żeby kupić dla żony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwisz się? To jest ameryka, nikt o zdrowych zmysłach tam nie kupuje tak tanich smartfonów (z różnych powodów, m.in bezpieczeństwa). Dodatkowo Apple ma praktycznie wolną amerykankę

No chyba, że mówimy o Huawei to sprawa jasna.

Tam zwyczajnie telefony nie są tam drogie i iPhone je jest jakiś premium jak u nas. No i jest zupełnie inny system ich dystrybucji niż u nas,bo tam raczej kupujesz u operatora a nie na wolnym rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pajeeta poniosło, wścieka się na hype'owanie niepotrzebnych ficzerów w smartfonach. Pojechał po pchaniu w smartfony ekranów 90/120hz - ale tracąc na jakości obrazu, czterech-pięciu-szcześciu aparatach - żałosnych jakość w większości wypadków i wielu innych kwestii. Przełknąć akcent i można rantu posłuchać.

 

https://www.youtube.com/watch?v=5qz6I1Gvj_I

 

Aparat do makro 2 mpix, do głębi 1 mpix, aparat BW 1.3 mpix i cholera wie jakie jeszcze, a 90% smartfonów na rynku ma przerażająco słabe aparaty z ultra szerokim kątem. Do tego teraz dochodzi teraz moda na zoom x50, x100, niedługo pewnie x250 przy czym ciężko cokolwiek takim aparatem złapać bez statywu, a dodatkowo optyka jest absurdalnie ciemna co dodatkowo zawęża i tak minimalny obszar zastosowań przy czym tracimy obiektyw 50 mm - bezużyteczny zdaniem recenzentów ale jednocześnie najbardziej cenionych przez profesjonalnych fotografów i nieoceniony w fotografii produktowej i ludzi ponieważ pozwala zachować naturalną perspektywę i przyzwoitą geometrię. Dla mnie 90/120 hz to też bezsens - zwiększa pobór energii o ponad 30% jednocześnie obniżając faktyczną wydajność tylko po to aby i tak zbędne animacje wyglądały ładniej oraz aby przewijany tekst zazwyczaj lepiej wyglądał o ile nie stosuje się całkiem czarnego motywu i soc aktualnie wyrabia co podczas przewijania stron internetowych wcale nie jest takie oczywiste, a pojawiające się zacięcia wybijające z gubienia klatek są wtedy nawet częstsze przez niepotrzebne obciążenie podzespołów.

 

Fajna rzecz dla estetów, normalny człowiek używając smartfona ma na to wywalone o ile w ogóle zwraca uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki screen nic nie znaczy. Sam na Mi 9T Pro bym Ci taki wynik wykręcił, wystarczy zapętlić odtwarzanie wideo. Wersja bez Pro jeszcze by z godzinę czasu dorzuciła. Bez danych jak używany był telefon to można sobie dywagować. Zenfone 6 też spokojnie tyle wyciągnie, na samym wideo to pewnie dobije do 13-14h.

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim scenariuszu Zenek 6 spokojnie te 11-12h chapnie, połowa czasu to było odtwarzanie wideo, mój Mi 9T w takich warunkach wykręcił 9.5h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale marudzenie sot jest ponad 5-6h to juz dla mnie sukces, poza tym wspolczuje komus kto dziennie siedzi 6h przy telefonie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórych praca tego wymaga.

5h Chrome i 5h odtwarzacz wideo. Praca w 100% :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu szkolenia z obsługi sprzętów robiłem za pomocą telefonu podpiętego do projektora. Zarówno video jak i prezentacje www.

Czyli można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5h Chrome i 5h odtwarzacz wideo. Praca w 100% :E

 

 

moja opiera się na przeglądarce chrome - i co w tym dziwnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10h? Ok :E

 

Może nie 10h ale 8h + normalne korzystanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...