Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Unknown, wiesz może ilu megaherzowy jest gps w MI 9T ? Racelogic ma gps 10mhz czyli odbiera/wysyła 10 sygnałów na sekundę dla tego jest tak dokładny, modemy w telefonach miały(mają?) gps 1mhz :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

uwielbiam takie recenzje

ledwo co wyciągnął telefon z pudełka i już twierdzi, że "działa przyzwoicie" XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam takie recenzje

ledwo co wyciągnął telefon z pudełka i już twierdzi, że "działa przyzwoicie" XD

Czyli jak 99% recenzji na necie. Działanie fona na przestrzeni zwykle 2 tygodni testów nie jest miarodajne, ale tak to wygląda. A jeszcze mocniej śmieszą testy np. P30 Pro po roku z tym, że nie fon leżał u recenzenta rok i był nawet nie używany. A potem 'telefon wciąż działa bardzo dobrze'. Wiarygodna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam takie recenzje

ledwo co wyciągnął telefon z pudełka i już twierdzi, że "działa przyzwoicie" XD

 

Ty masz jakieś problemy z przyswajaniem informacji ? To stwierdzenie odnosiło się do czytnika linii papilarnych a nie działania systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli powinny być recenzje telefonu po roku testu ?

Wyjdzie nowy model i ktoś będzie czekać rok by się dowiedzieć czy po roku telefon jest ok i warto go kupić.

dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli powinny być recenzje telefonu po roku testu ?

Wyjdzie nowy model i ktoś będzie czekać rok by się dowiedzieć czy po roku telefon jest ok i warto go kupić.

dobre ;)

 

zazwyczaj test powinien trwać z miesiąc używania daily, jeśli ktoś mówi, że po wyciągnięciu z pudełka coś dobrze działa to jest totalnym debilem a zielone jednostki to łykają jak pelikany

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo dobre jak chociażby wczorajsza recenzja realme x50 pro przez pirza. Telefon od kilku tygodni w sprzedaży a wszystko co źle działa będzie naprawione w jakiejś aktualizacji. A do poprawy jest ogrom. No super. Uczą się chyba od Xiaomi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj test powinien trwać z miesiąc używania daily, jeśli ktoś mówi, że po wyciągnięciu z pudełka coś dobrze działa to jest totalnym debilem a zielone jednostki to łykają jak pelikany

wydaje mi sie, ze mylisz test dlugodystansowy z recenzja, ktora z definicji jest opinia, pierwszym wrazeniem

 

fakt, ze 'recenzja' mocno uboga, ale skoro koles ma kilkanascie (albo i wiecej) telefonow do porownania, to takie stwierdzenie ma sens - ot, niektore fony po wyjeciu z pudelka sa gorsze, a inne lepsze - opinia dla mnie bedzie pierwsze wrazenie, np. ze telefon to cegla, a po miesiacu czy pol roku przestanie byc, bo sie czlowiek przyzwyczail...

 

 

ps. testy po kilkunastu tygodniach uzytkowania smartfona nie maja wielkiego sensu, bo w tym czasie albo wyszly poprawki, albo nowszy model :E

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pozytywne są testy na Mobzilli, często tam jest stwierdzone '' po miesiącu testowania stwierdzam.... ''

Generalnie bardzo lubię jego recenzje.

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unknown, wiesz może ilu megaherzowy jest gps w MI 9T ? Racelogic ma gps 10mhz czyli odbiera/wysyła 10 sygnałów na sekundę dla tego jest tak dokładny, modemy w telefonach miały(mają?) gps 1mhz :hmm:

 

Niestety ciężko znaleźć takie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smartfony najlepiej kupować rok po premierze.

 

Pół roku to minimum.

?

Co prawda czasami zdarza się że producent na premierę daje jakiś gratis warty kilkaset złotych, a przez kolejne pół roku cena słuchawki nie spadnie do poziomu ceny odejmując wartości gratisu otrzymanego przy zakupach przedpremierowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

uśmierciłem Mi 9 SE ... Nie przeżył upadku na chodnik , ekran trochę pękł ale niestety od razu przestał wyświetlać i nie reaguje na dotyk. Wymiana 800zł ... Teraz będę miał Huawei Nova 5T bo wpadł mi w fajnej cenie , moge go Wam porównać z Mi 9T.

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uśmierciłem Mi 9 SE ... Nie przeżył upadku na chodnik , ekran trochę pękł ale niestety od razu przestał wyświetlać i nie reaguje na dotyk. Wymiana 800zł ... Teraz będę miał Huawei Nova 5T bo wpadł mi w fajnej cenie , moge go Wam porównać z Mi 9T.

A to ciekawe ?

Moja żona ponad rok temu chciała wytrzepac koc przez okno i zrobiła to wraz ze swoim telefonem Huawei p9. Tel spadł z pierwszego piętra na taras (kafelki) uderzył dolnym lewym rogiem. Popękał cały ekran od dołu do połowy telefonu i trochę wyżej ale nadal działa bez żadnych problemów jako zapasowy domowy mały tablecik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo chetnie, porownaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe ?

Moja żona ponad rok temu chciała wytrzepac koc przez okno i zrobiła to wraz ze swoim telefonem Huawei p9. Tel spadł z pierwszego piętra na taras (kafelki) uderzył dolnym lewym rogiem. Popękał cały ekran od dołu do połowy telefonu i trochę wyżej ale nadal działa bez żadnych problemów jako zapasowy domowy mały tablecik ?

 

mnie juz kilka razy spałd ten telefon ale tym razem widocznie niefortunnie. Etui nawet nie ma ryski a ekran poszedl . Nie wiem jaka jest zależność w pękających ekranach AMOLED i IPS , może te pierwsze są bardziej podatne na uszkodzenia ? Bynajmniej wkładanie teraz 800zł w ekran to średni interes. Gdyby działał to pękniecie by mi tak nie przeszkadzało bo nie jest duże, mam zapasowo Honora 8 również z pęknięciem przez cały ekran ale działa bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez amoled to plasik z naklejonym w wiekszosc gorila glass 5 albo 6 generacji, 6 teoretycznie bardziej na pekanie ukierunkowana, nie wiem jaki byl w mi9se

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma Sony we łbie wyceniając swoje smartfony :hmm:

5299zł za Xperią 1 II

 

Potem płaku płaku, 400tysięcy smartfonów w rok sprzedanych, gdzie chińczyk wypuszcza jakieś tam redmi i mylion egzemplarzy sprzedaje w pierwszych minutach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytałem o tej xperii nowej, jak bardzo zajebista ta by nie była to i tak nikt jej nie kupi. Sony już dawno straciło zaufanie klientów, zamiast zacząć klepać średniaki za tysiaka to nie, flagowiec z ekranem 21:9 :E

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ma ekran 4k. Po co? Wizualnie nie będzie wiele lepiej niż fhd+, a bateria będzie znikać dużo szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony nie sprzedaje się bo jest brzydkie jak noc listopadowa, a nie z powodu ceny. Przy 4700 za Oneplusa i prawie tyle samo za Xiaomi to te przerażające 5300 nie jest wcale odjechaną ceną tym bardziej, że przez politykę dystrybucj Sony i gratisów może nie oficjalni ale ciągle wiarygodni reselerzy będą mieli ten smartfon w niższych cenach. Mimo, że lubię nakładkę Sony i dobrze mi się używa ich smartfonów to chyba wolę już używać zbugowanego chinola niż kupować smartfona w kształcie pilota od telewizora, który straszy swoim wyglądem. To są subiektywne odczucia ale przy tym poziomie cen tym bardziej ludzie oczekują, że dostaną produkt jaki z przyjemnością bierze się do ręki a nie pokrakę.

 

uśmierciłem Mi 9 SE ... Nie przeżył upadku na chodnik , ekran trochę pękł ale niestety od razu przestał wyświetlać i nie reaguje na dotyk. Wymiana 800zł ... Teraz będę miał Huawei Nova 5T bo wpadł mi w fajnej cenie , moge go Wam porównać z Mi 9T.

 

Nie myślałeś żeby kupić ekran z zestawem narzędzi i wymienić ekran w domu?

Edytowane przez unknown_solider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś żeby kupić ekran z zestawem narzędzi i wymienić ekran w domu?

 

Myślałem , ekran na aliexpress około 500-600zł + ryzyko że się nie uda. Telefon idzie wyrwać za 900zł . Serwis chce 800zł . Skalkulowałem że ryzyko jest nieopłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi znajomy rozbił X10 Zooma - wymiana wyświetlacza z robocizną w SBE - 718zł. Patrząc na klasę telefonu to dość tanio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc bedzie kosztowala podobnie tak samo jak i robocizna czy to bedzie telefon za 900 czy 4k z amoledem....

nie ma co sie zachwycac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie podobna w życiu. Szybki przykład. Mój p30 pro - wymiana wyświetlacza 1054zl wg oficjalnej strony Huawei. Taki zwykły p30 711zl. Także te 700zl jak na flagowca to tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...