Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OmgCat

A mnie tam nie obchodzi czy starsza czy młodsza, bo i tak wiek byłby ostatnią rzeczą o którą bym zapytał :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz nie raz bezpieczniej jest zapytać o wiek niż potem żeby Cię zamknęli :lol2:

Jak tak popatrzy się na te niektóre młode osoby na dyskotekach to masakra :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

A co do tej masz wątplwiości?! No właśnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, pokazałem kolegom ten filmik, link się rozesłał po całej firmie i już chyba każdy obejrzał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Zazdrosne pewnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he - na wp jest wynik jakiegoś dziwnego testu - "Jaki OS jest najlepszy do pracy?" Pierwsze miejsce Blackberry, drugie - iOS :lol2: I najlepsze podsumowanie:

"Poziom bezpieczeństwa w aplikacji iOS jest wyższy również z uwagi na budowę iPohone’a oraz iPad’a. Nie ma możliwości, aby dodać przenośną pamięć masową, co dodatkowo chroni użytkowników."

 

I w ten sposób drogie dzieci z największej wady produktu robimy zaletę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Ja tam nigdy ajfona nie będę miał :E z mojej 5800 to teraz bym się najchętniej przerzucił na tego SE Live i by mi wystarczyło, ale nie czuje takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta reklama play ma ukryte przesłanie, popatrzcie na inne laski które mają przedstawiać innych operatorów. Wybór jest prosty, w play są największe cycki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukryte :hmm: chyba to oczywiste o co chodzi :E

Kyrk jest tylko o tyle, że wersja z kobitką skierowana jest dla pań, a z facetem dla mężczyzn (przynajmniej z tego jak się zwracają do widza) :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loonym

Ładna ofertę PLAY zaproponował. 79zł i do 4 sieci za darmo. Nic tylko brac. Ktoś się orientuje jakie smartfony tak można dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna ofertę PLAY zaproponował. 79zł i do 4 sieci za darmo. Nic tylko brac. Ktoś się orientuje jakie smartfony tak można dostać?

 

Ja się orientuję. Żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-Mobile oferuje dokładnie to samo.

 

yyy a smartfonów akurat w tej opcji nie ma żadnych :E opcja ze smartfonem kosztuje 159PLN

Edytowane przez xadrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-Mobile oferuje dokładnie to samo.

 

yyy a smartfonów akurat w tej opcji nie ma żadnych :E opcja ze smartfonem kosztuje 159PLN

Od 105 PLN można wziąć, ale szału nie ma...

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy ajfona nie będę miał :E z mojej 5800 to teraz bym się najchętniej przerzucił na tego SE Live i by mi wystarczyło, ale nie czuje takiej potrzeby.

Pisałeś kiedyś, że dopiero masz 3 miesiące Nokię 5800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

No tak. Co z tego wynika? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego to, że masz Nokię 5800 którą byś zamienił na SE LWW :lol2:

Edytowane przez xadrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Chodziło mi o to, że ten Live dość mi się podoba i android mnie trochę kusi, ale nie czuje jakiejś presji zmiany telefonu, bo 5800 ma wszystko czego mi trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to to rozumiem.

A bo się telefon ma zazwyczaj minimum rok albo już te 6 miesięcy. Znam gościa na innym forum komputerowym co w ciągu 3 miesięcy zmieniał telefon 3 razy bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Ja zmieniam telefony zależnie od okazji. Tą Nokie kupiłem, bo nie miałem na co kasy wydać. Wcześniej kupiłem 5230, bo nówkę za 200zł dorwałem :E

 

Ogólnie żałuje, bo leży 3110c która jest mega zajefajnym telefonem, ale chyba thavo uszkodzone, bo nie czyta microSD i nie ładuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w kwestii zmian telefonów... jak sobie przypomnę jakie pieniądze w te pierdoły władowałem to mi się słabo robi. Z jednej strony fajnie się pobawić nowinkami ale z drugiej - już bym na samochód uzbierał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu działającego siemensa A50 kupionego w salonie Idea w 2002 roku i działa idealnie.

 

Zawsze mi służy jak któraś ze współczesnych komórek padnie to mam zamiennik.

 

Ma bardzo wytrzymała obudowę z plastiku pcv, praktycznie nie ma na nim rysek, a bateria po tylu latach nadal wytrzymuje 1,5 tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie do końca, te udane modele pod koniec życia zaczynają znów nabierać wartości. Kup teraz nową N95-2, Touch HD czy innego kwiatka.

 

W zeszłym roku właśnie z tego powodu obiecałem sobie, że żadnego telefonu za 2 koła już nie kupię. Gdybym dziś się miał zdecydować na jakieś urządzonko tańsze, ale highend z ostatnich 2 lat to chyba Desire bym ponownie kupił. Swoją drogą nie rozumiem dlaczego Desire tak cenę trzyma - przecież jest o wiele słabszy niż SGS a kosztuje tyle samo :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaki cwaniaczek na allegro. Sprzedaje Galaxy Plus, wstawia zdjęcia od S2, dodatkowo aukcja leży w lekcji Galaxy S2.

 

AUKCJA

 

Ehh kolejny który szuka naiwnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...