Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam oj tam liczy się jakość a nie ilość :E

 

BTW: E398 to był lans z tymi światełkami migającymi w rytm muzyki i głośnikami z stereo z lekkim basem :D

Edytowane przez xadrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pare z tych co mialem to byla klasa telefony jak na tamte czasy, a motke to juz kupilem jak to nie byl taki lans, a pamietam jak znajomy ja mial jeszcze jak kosztowala gruba kase..bozio alez to byl wypasny tel wtedy..ehh teraz juz zaden zakup tyle radosci nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Oj tam oj tam liczy się jakość a nie ilość :E

 

BTW: E398 to był lans z tymi światełkami migającymi w rytm muzyki i głośnikami z stereo z lekkim basem :D

Teraz taki bas jest w 5800. Jak się trzyma ten telefon w ręku przy głośnej muzyce nie raz mam wrażenie, że dostałem smsa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie raz 5800 w ręku ale nie sprawdzałem jak gra na głośniku.. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Powiem Ci, że sprawdzałem z wieloma telefonami i większość przebija głośnością i czystością dźwięku. Miałem wcześniej 5230 i tam był jeden, gorszy głośnik. Nawet kawałek który mam na dzwonek ustawiony (Korn - Falling Awary From Me) grał całkiem inaczej. No i oczywiście odtwarzacz, bo na systemowym dźwięk jest gorszy. Zainstalowałem TTpod i jest git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już przy telefonach to ja opisze i swoję:

Nokia 3310

Nokia 3410 ukradli

Ericsson A1018s ukradli

Nokia 3210 po tuningu, :E kolorowy ekran na zasadzie wkładki i jakieś inne bajery systemowe,

Siemens ME45 Winter Edition

Nokia 3510i ukradli

Nokia 3410 odzyskałem tą co mi ukradli :)

Nokia 3510

Sony Ericsson k310i

Sony Ericsson k550i@w610i od gru 07 po dziś dzień.

 

No i Huawei u8500 ale to był na testy z playa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Czosnek, Ty nigdy nie miałeś własnego telefonu z Wifi? Albo chociaż aparatem 3,2mpx? Na jakiej wiosce mieszkasz?! Wyprowadzam się tam :E

 

Bez kitu, chciałbym mieć w nosie te wszystkie bajery w telefonach, ale jednak te funkcje kuszą okropnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bitch please../zart oczywiscie/

 

 

hehe, o kolejnych mi przypomniałeś. Jak mogłem o 6310i zapomnieć? No i jeszcze E5 trafia na listę :) AAA... i D600 też był, i Z370 miałem od Play na testy, cieniutki taki :thumbup:

Edytowane przez cervandes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czosnek, Ty nigdy nie miałeś własnego telefonu z Wifi? Albo chociaż aparatem 3,2mpx? Na jakiej wiosce mieszkasz?! Wyprowadzam się tam :E

 

Bez kitu, chciałbym mieć w nosie te wszystkie bajery w telefonach, ale jednak te funkcje kuszą okropnie :E

 

Nie, nie miałem z WiFi, zresztą taka opcja jest mi zbędna bo ja osobiście w domu mam sieć przewodową, no i mam internet w domu na komputerze, więc po co mi w telefonie, a na dworze, jak sprawdzałem na huaweiu to nigdzie nie było nie zabezpieczonej sieci, także i tak bym z tego nie korzystał ;)

Najlepszy aparat w telefonie to ten co mam teraz w k550i. Zdjęcia jak dobre światło robi wystarczające. Poza tym mam też normalny aparat z którego jestem zadowolony, a jak miałem pierwszy telefon z BT to jaki to bajer był, nie to co Irda, że trzeba trzymać telefony przy sobie :E

 

W nosie bajerów do końca nie mam, wiele rzeczy bym chciał mieć w telefonie co nie mam, tylko że kosztem tych bajerów traci się niektóre funkcję i możliwości do których przywykłem, a których większość nowych telefonów nie oferuje, a jak oferuje to i tak nie wszystko, że coś musi być kosztem czegoś, no i cena tych telefonów jest dla mnie za wysoka aby sobie takowy zakupić (np znalazłem jedną motorolę poszukałem o niej info w sieci i mówię tak to jest telefon właśnie dla mnie. Patrzę cena.. 2600zł.. dziękuje dowidzenia a i dostępność praktycznie zerowa) i nawet jakbym miał tyle $ to szkoda by mi było tyle wyłożyć na telefon. Mam co prawda kilka upatrzonych modeli które chce sobie kupić i których cena jest niewygórowana i pewnie kiedyś w końcu zmienię jak będzie więcej $.

Edytowane przez Quicksand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Gdyby zrobili klasyczny telefon powiedzmy coś jak C5 tylko z prockiem 1Ghz na s60v3 z aparatem 5mpx z AF i Dual Led Flesh + obsługa divx + głośniki stereo, do tego gps i takie tam, to zmieniam od razu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie wróciłbym do 5310 XpressMusic. Miałem go 23 miesiące (najdluzej ze wszystkich) i naprawde jak na tamte czasy był to full wypas fon. :)

 

Gdyby zrobili klasyczny telefon powiedzmy coś jak C5 tylko z prockiem 1Ghz na s60v3 z aparatem 5mpx z AF i Dual Led Flesh + obsługa divx + głośniki stereo, do tego gps i takie tam, to zmieniam od razu :E

C5 ogarniało nawet z tym prockiem co ma, najwiekszy minus telefonów Nokii to brak AF.. Dlatego zamiast 700 moglem wziac Lumie 710...

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja karierę zacząłem od Ericssona A2628.

Panowie, powiedzcie czy opłaca mi się naprawiać moją Nokię 5800 (padnięty ekran, dotyk działa), co kosztować mnie będzie jakieś 180 zł, czy może trochę dołożyć i kupić coś oferującego podobną jakość muzyki na słuchawkach i pozwalającego na w miarę ogarnięte przeglądanie neta (przez WiFi rzecz jasna) ?

No to jak, towarzysze, pomożecie ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Ja chętnie wróciłbym do 5310 XpressMusic. Miałem go 23 miesiące (najdluzej ze wszystkich) i naprawde jak na tamte czasy był to full wypas fon. :)

Miałem jeszcze 5220 XM :o zrobiłem nawet do niej patch graficzny :o kawał dobrego telefonu! Design mi się wtedy strasznie podobał :E

 

Ja karierę zacząłem od Ericssona A2628.

Panowie, powiedzcie czy opłaca mi się naprawiać moją Nokię 5800 (padnięty ekran, dotyk działa), co kosztować mnie będzie jakieś 180 zł, czy może trochę dołożyć i kupić coś oferującego podobną jakość muzyki na słuchawkach i pozwalającego na w miarę ogarnięte przeglądanie neta (przez WiFi rzecz jasna) ?

No to jak, towarzysze, pomożecie ? :E

Za 250zł znajdziesz 5800 w bdb stanie, a ten będziesz miał na części zapasowe. Ja bym tak zrobił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dużej kolekcji z telefonami nie miałem ;)

Sony Ericsson T230

Motorola V980

Samsung D900i

Sony Ericsson X8

Sony Ericsson Arc S

 

Jak widać przewaga SE, po części zaufanie i pewność do marki :)

 

Do jakich telefonów wrócilibyście chętnie po czasie?

Może nie wrócił, ale jak sobie przypomnę premierę i chęci dorwania Sony Ericsson K750i :P eh, na tamte czasy to była "maszyna" :E

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze 5220 XM :o zrobiłem nawet do niej patch graficzny :o kawał dobrego telefonu! Design mi się wtedy strasznie podobał :E

 

 

Za 250zł znajdziesz 5800 w bdb stanie, a ten będziesz miał na części zapasowe. Ja bym tak zrobił :E

 

Rzeczywiście, to chyba najlepsza opcja, ewentualnie szarpnę się na SE Live. Dzięki za natychmiastową informację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HK-47 nie wiem czy znajdziesz coś w podobnej cenie co będzie bdb grało wiec lepiej zrobić jak pisze "kotek" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie wróciłbym do 5310 XpressMusic. Miałem go 23 miesiące (najdluzej ze wszystkich) i naprawde jak na tamte czasy był to full wypas fon. :)

 

Mooocno przesadzasz. A w telefonii komórkowej zawodowo siedzisz. W chwili wyjścia to był lowend, tak jakbyś chciał napisać teraz o X2 że to full wypas.

 

Może nie wrócił, ale jak sobie przypomnę premierę i chęci dorwania Sony Ericsson K750i :P eh, na tamte czasy to była "maszyna" :E

 

I ten szał na dzwonek z K750 "After the rain"...

 

Wtedy największym tematycznym forum było Komforum :( Szkoda że padło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Rzeczywiście, to chyba najlepsza opcja, ewentualnie szarpnę się na SE Live. Dzięki za natychmiastową informację

To już ze 400zł musisz dać. Jak ta Twoja jest w stanie bdb to zawsze możesz szukać uwalonej 5800 i wyciągnąć wyświetlacz.

 

@up fakt, ja 2lata temu miałem KU990 który już wtedy nie był cudem :E

Edytowane przez OmgCat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mooocno przesadzasz. A w telefonii komórkowej zawodowo siedzisz. W chwili wyjścia to był lowend, tak jakbyś chciał napisać teraz o X2 że to full wypas.

Raczej mid-end. Dla mnie to był full wypas, muzyczny fon o świetnym wyglądzie. Kupiłem go sobie na bierzmowanie czyli jakies 5 lat temu gdy dopiero co wyszedl na rynek za 700zł , w tym czasie to kumple mieli k750i i nic wiecej :E

 

Ale powiem i przyznam się, że jako zagorzały fan Symbiana i hejter Androida ostatnio gdy kupiłem mojej kobiecie HTC Sensation XL się do niego przekonałem, ale mimo to chyba wole Symbiana :)

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz przeglądam zdjęcia robione moimi telefonami i jest tego ponad 6GB (o.O)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Raczej mid-end. Dla mnie to był full wypas, muzyczny fon o świetnym wyglądzie. Kupiłem go sobie na bierzmowanie czyli jakies 5 lat temu gdy dopiero co wyszedl na rynek za 700zł , w tym czasie to kumple mieli k750i i nic wiecej :E

 

Ale powiem i przyznam się, że jako zagorzały fan Symbiana i hejter Androida ostatnio gdy kupiłem mojej kobiecie HTC Sensation XL się do niego przekonałem, ale mimo to chyba wole Symbiana :)

:*

 

Tak teraz przeglądam zdjęcia robione moimi telefonami i jest tego ponad 6GB (o.O)

KU990 http://dl.dropbox.com/u/15031538/P300310_18.06.JPG http://dl.dropbox.com/u/15031538/P050810_06.36%5B02%5D.JPG ogólnie aparat miał genialny. Wpakowałbym go do 5800 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w fotach mam taki syf, ze nawet nie podchodze do tego.

A po rozprawie, do jakiego tel by sie wrocilo, przerzucilem allegro w poszukiwaniu e398 i bida niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Tak jak ja szukałem 5220XM w dobrym stanie. Albo zajechane, albo odnawiane. A chciałem nawet dać to co miałem na 5800 (300zł) pisałem nawet do paru gości co mieli, a to o dokładniejsze foty, a to o obudowy i pupa. Żałuje, że wymieniłem ją wtedy na tego KU990

 

@up nie pisz mi o fotkach z k800i, bo miała go koleżanka z polem minowym na twarzy i celowo robiła nim lipna zdjęcia, żeby widać nie było :lol2: ciągle się z niej nabijałem :lol2:

Edytowane przez OmgCat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wrocił do Motoroli E1 uwielbiam ten design. A najbardziej zaluje każdej zlotówki wydanej na wszystkie telefony z Androidem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...