Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Legendarne "dymanie przez Apple". Za lepsze jakościowo produkty płaci się więcej, no to przeciez logiczne, ale nie tylko, bo jak kupujesz jakiś kabel u Apple, to nie kupujesz tylko samego kabla, bo przecież Apple musi płacić swoim pracownikom, inżynieriom, musi mieć pieniądze na badania, na rozwijanie swojego systemu iOS, na rozwijanie ekosystemu, na specjalistów od zabezpieczeń, na utrzymanie serwerów, na rozwijanie firmy, koszt serwisu sprzętu, na którym pracownicy codziennie pracują, koszty reklamowe, dbanie, żeby ich produkty były jak najbardziej przyjazne środowisku, i inne czynności związane z dbaniem o środowisko (i tutaj Apple faktycznie jest na pierwszym miejscu na świecie pod tym względem), czynsz, prąd, i inne tego typu opłaty, i masa innych kosztów, których nie wymieniłem.

Taa, legendarna jakość produktów apple, a szczególnie ich beznadziejnych kabli za chore pieniądze. Ile to ja już kabli lightning widziałem u znajomych rozwalonych w wyniku zwykłego użytkowania. A ile na forach i grupach pokroju "nieantyfani" zdjęć co do jakości oryginalnych kabli Appla. Wszędzie ten sam przypadek:

telefony_01.jpg

Już zwykły kabel dorzucany do Xiaomi za 500zł jest lepszej jakości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, legendarna jakość produktów apple, a szczególnie ich beznadziejnych kabli za chore pieniądze. Ile to ja już kabli lightning widziałem u znajomych rozwalonych w wyniku zwykłego użytkowania. A ile na forach i grupach pokroju "nieantyfani" zdjęć co do jakości oryginalnych kabli Appla. Wszędzie ten sam przypadek:

Już zwykły kabel dorzucany do Xiaomi za 500zł jest lepszej jakości...

Dajesz jakąś fotkę z joemonstera, która jest wynikiem niedbalstwa, to żaden argument. Równie dobrze ja mogę zniszczyć jakikolwiek kabel, i powiedzieć, ze jest słabej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytać nie umiesz? Daje fotkę przedstawiającą problem, bo sam widziałem tak rozwalone kable u znajomych, którzy używają iPhonów oraz na różnych grupach. Jakoś mi nigdy się takie coś nie przydarzyło na żadnym kablu, a nie mają u mnie lekko, szczególnie te przy powerbanku, które walają się w plecaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak kupujesz jakiś kabel u Apple, to nie kupujesz tylko samego kabla, bo przecież Apple musi płacić swoim pracownikom, inżynieriom, musi mieć pieniądze na badania, na rozwijanie swojego systemu iOS, na rozwijanie ekosystemu, na specjalistów od zabezpieczeń, na utrzymanie serwerów, na rozwijanie firmy, koszt serwisu sprzętu, na którym pracownicy codziennie pracują, koszty reklamowe, dbanie, żeby ich produkty były jak najbardziej przyjazne środowisku, i inne czynności związane z dbaniem o środowisko (i tutaj Apple faktycznie jest na pierwszym miejscu na świecie pod tym względem), czynsz, prąd, i inne tego typu opłaty, i masa innych kosztów, których nie wymieniłem.

 

Hahahaha ładnie cię urobili. Klient idealny. Inne firmy nie płacą czynszu. Produkują kable na polu sąsiada pod lasem.

 

Zapomniałeś jeszcze że kupując kabel od Apple kupujesz prestiż i legendę, a Steve puszcza oczko z nieba

 

Z przejściówkami jabłka to ty nawet nie wychodź, bo to jest taki marketingowy cymes, że inne firmy patrzą i nie wierzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytać nie umiesz? Daje fotkę przedstawiającą problem, bo sam widziałem tak rozwalone kable u znajomych, którzy używają iPhonów oraz na różnych grupach. Jakoś mi nigdy się takie coś nie przydarzyło na żadnym kablu, a nie mają u mnie lekko, szczególnie te przy powerbanku, które walają się w plecaku.

A ja widzę co chwile uszkodzone kable do telefonów ja androidzie, co to za argument?

 

Hahahaha ładnie cię urobili. Klient idealny. Inne firmy nie płacą czynszu. Produkują kable na polu sąsiada pod lasem.

 

Zapomniałeś jeszcze że kupując kabel od Apple kupujesz prestiż i legendę, a Steve puszcza oczko z nieba

 

Z przejściówkami jabłka to ty nawet nie wychodź, bo to jest taki marketingowy cymes, że inne firmy patrzą i nie wierzą.

Apple jest największe, wiec ma najwieksze koszta własne, proste. Inni producenci, zwłaszcza Chińscy nie mogą zaoferować nawet ułamka takiego wsparcia jakie zapewnia Apple swoim produktom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9.99 vs 39.99 czyli 4 kable w cenie jednego (identyczne kable z inna koncowka)

o jakim Ty w ogole wsparciu mowisz ? Czy to jakis fetysz apple ? Sa takie kategorie na stronach wiadomojakich ?

 

za polowe ceny czyli 20zl kupie sobie 2 kable type C (jak apple zaadoptuje ten standard to ciekaw jestem czy bedzie Ci sie chcialo edytowac swoje posty xD)

jak jeden sie ulamie przez to moje niedbalstwo to zrobie ruch w kierunku prawym i zamienie go drugim <- to sie nazywa wsparcie :D

 

PS. jestem zmuszony do uzywania XSa jako sluzbowy telefon, osobiscieuzywam pixel 3

 

"Support"/"Wsparcie"

Louis Rossman

 

I Linus

Edytowane przez losdamianos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9.99 vs 39.99 czyli 4 kable w cenie jednego (identyczne kable z inna koncowka)

o jakim Ty w ogole wsparciu mowisz ? Czy to jakis fetysz apple ? Sa takie kategorie na stronach wiadomojakich ?

 

za polowe ceny czyli 20zl kupie sobie 2 kable type C (jak apple zaadoptuje ten standard to ciekaw jestem czy bedzie Ci sie chcialo edytowac swoje posty xD)

jak jeden sie ulamie przez to moje niedbalstwo to zrobie ruch w kierunku prawym i zamienie go drugim <- to sie nazywa wsparcie :D

 

PS. jestem zmuszony do uzywania XSa jako sluzbowy telefon, osobiscieuzywam pixel 3

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Chodziło mi o to, że cena kabla nie wynika tylko z samego kabla, ale również z tego, że w tej cenie zawarte jest wsparcie samego Appla dla swoich urządzeń. Z czegoś muszą opłacić to wsparcie, zresztą nie będę się powtarzał. Żaden produent nie oferuje takiej jakości, i takiego wsparcia dla swoich produktów jak Apple. iOS, ekosystem, 5 letnie wsparcie, dbanie o środowisko (zapytaj się Huawueia, albo Xiaomi jak dbają o środowisko) itd. No znowu, kolejny płacz o cenę kabelka 40 zł, jakby to były jakieś pieniądze.

 

"Support"/"Wsparcie"

Louis Rossman

 

I Linus

 

Znowu jednostkowe przypadki. Gdyby Apple faktycznie było takie złe, cały czas się psuło, i nie dało się naprawić, to nigdy by nie zdobyło pozycji lidera, i nie osiągnęło takiego sukcesu.

 

ps. Pochwal się co to za firma, że zmusza Cię do korzystania z iPhona XS. To musi być prawdziwa katorga użytkować najlepszy telefon, prwada?

Edytowane przez KenpachiSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefony_01.jpg

Widziałam zdjęcia kabli w gorszym stanie :E. Ale nie zmienia to faktu, że jednak nie każdy kabel psuje się w ten sposób - pytanie, co ktoś robił z tym kablem, bo to też jest nie bez znaczenia (podejrzewam, że w tym przypadku ktoś korzystał z telefonu podczas ładowania)... Moje półtoraroczne kable od Apple dalej wyglądają jak nowe, jedyne co to ta osłonka się lekko przybrudziła (a z tego, co czytałam, niektórzy zajeżdżają te przewody nawet w 2 miesiące). Jedyny kabel w domu, w jakim uszczerbku doznała ta wierzchnia osłonka, to kabel micro-USB, który został pogryziony przez kota :E.

 

Petru, witaj w klubie posiadaczy "starych" TV :E. Mój Samsung ma 7 lat, ale nie chcę go wymieniać, bo działa, a poza tym w naszej telewizji i tak kanałów o wyższej rozdzielczości jest tyle, co kot napłakał (HDR nawet przemilczę) :E.

 

Edytowane przez zireael7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty naprawde myslisz ze placac 4 razy wiecej w swoim lokalnym sklepie za kabel appla ratujesz polarne niedzwiedzie i pingwiny ? xD

MAmy Ci wierzyc ze placisz 4 razy wiecej tylko po to zeby moc sie cieszyc urzadzeniem w 4 roku jego uzytkowania pomine aktualizacje ktore celowo spowalniaja Twoje urzadzenie XD

#Fanatyzm

Edytowane przez losdamianos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty naprawde myslisz ze placac 4 razy wiecej w swoim lokalnym sklepie za kabel appla ratujesz polarne niedzwiedzie i pingwiny ? xD

MAmy Ci wierzyc ze placisz 4 razy wiecej tylko po to zeby moc sie cieszyc urzadzeniem w 4 roku jego uzytkowania pomine aktualizacje ktore celowo spowalniaja Twoje urzadzenie XD

#Fanatyzm

Pochwal się jaka firma Cię zmusza do korzystania z iPhona XS w pracy.

 

No i nie chodzi tylko o dbanie o środowisko, ale o całokształt. Nie obchodzi mnie w co Ty wierzysz, obiektywnie Apple oferuje najwięcej, no i to logiczne, że chce za swoje produkty więcej od konkurencji. Mi to odpowiada, ceny dla mnie są akceptowalne, bo otrzymuje w zamian świetne rozwiązania, których Android nie jest mi w stanie zapewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że Pixel 3 w dxomark ma bokeh na poziomie 50 pktów? Po testach na yt widać, że ma zdecydowanie lepszy bokeh niż np. Mi 9, który ma w tej kategorii 65 pkt :hmm:

https://youtu.be/A1_kP44q3SI?t=175

 

2:55 min. Ale praktycznie w każdym zdjęciu wygrywa z Mi 9, a w rankingu jest bardzo daleko, a Mi 9 na 4 pozycji.

Jeden aparat. Bokeh w telefonie bez drugiego obiektywu do mapowania głębi zwykle jest taki sobie.

Czasem wyjdzie ładnie, ale to kwestia losowa.

 

A ja widzę co chwile uszkodzone kable do telefonów ja androidzie, co to za argument?

Jesteś jabłkowym neofitą, jako ktoś kto ze sprzętu apple korzysta jeszcze z czasów pierwszych iPodów mogę potwierdzić, że jakość kabli które apple dorzuca jest podła.

Na poziomie najtańszej chińszczyzny za 1.5$ i tak jest od lat. Dobry chiński kabel za 3-4$ bije ten szajs od Apple na głowę trwałością.

Edytowane przez iwanme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest beczka śmiechu :)

 

Firma sprzedająca najdroższe zabawki na świecie musi sobie na kablach odbijać hehe żeby support zapewnić.

 

A co do środowiska to jeszcze niedawno dbali o nie przez depopulację. Pracownicy składający ich urządzenia w foxconnie skakali przez okna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jabłkowym neofitą, jako ktoś kto ze sprzętu apple korzysta jeszcze z czasów pierwszych iPodów mogę potwierdzić, że jakość kabli które apple dorzuca jest podła.

Na poziomie najtańszej chińszczyzny za 1.5$ i tak jest od lat. Dobry chiński kabel za 3-4$ bije ten szajs od Apple na głowę trwałością.

 

Nie jestem, po prostu mnie ten sprzęt oczarował. Zawsze używałem Samsunga, a jak 2 miesiące temu kupiłem mojego pierwszego iPhona, czyli XS Max, potem MacBooka pro (nie najtańszą wersję, jak pweien użytkownik może sugerować wyżej), i Apple Watcha 4, to nie mogłem uwierzyć jakie to jest wygodne. Samsung to świetna firma, robią najlepsze telefony na Androidzie, ale do Apple niestety nie mają startu.

 

Taki zestaw ułatwia mi nie tylko pracę, ale codzienne życie, jak kogoś stać, to polecam.

 

 

A co do środowiska to jeszcze niedawno dbali o nie przez depopulację. Pracownicy składający ich urządzenia w foxconnie skakali przez okna :)

 

A znasz może takie określenie jak "podwykonawca", i że Apple nie ma bezpośredniego wpływu na losy tych pracowników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam zdjęcia kabli w gorszym stanie :E. Ale nie zmienia to faktu, że jednak nie każdy kabel psuje się w ten sposób - pytanie, co ktoś robił z tym kablem, bo to też jest nie bez znaczenia (podejrzewam, że w tym przypadku ktoś korzystał z telefonu podczas ładowania)... Moje półtoraroczne kable od Apple dalej wyglądają jak nowe, jedyne co to ta osłonka się lekko przybrudziła (a z tego, co czytałam, niektórzy zajeżdżają te przewody nawet w 2 miesiące). Jedyny kabel w domu, w jakim uszczerbku doznała ta wierzchnia osłonka, to kabel micro-USB, który został pogryziony przez kota :E.

 

Petru, witaj w klubie posiadaczy "starych" TV :E. Mój Samsung ma 7 lat, ale nie chcę go wymieniać, bo działa, a poza tym w naszej telewizji i tak kanałów o wyższej rozdzielczości jest tyle, co kot napłakał (HDR nawet przemilczę) :E.

 

Zalatwilem identycznie 3 kable tak I nic specjalnego nie robilem,ladowanie na blacie w kuchni,w samochodzie normalne uzytkowanie.

Edytowane przez MaxForces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A znasz może takie określenie jak "podwykonawca", i że Apple nie ma bezpośredniego wpływu na losy tych pracowników?

 

Nie osłabiaj mnie. Jako największy klient mogą wymóc co chcą. Widać nie chcą. Pewnie kabel za który kasują cię 40 Zeusa musiałby kosztować 2 Zeta zamiast 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple produkuje sprzęt w chinach, co jest moim zdaniem bezczelne przy tak wysokich marżach kiedy Samsung produkuje telefony w Wietnamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple produkuje sprzęt w chinach, co jest moim zdaniem bezczelne przy tak wysokich marżach kiedy Samsung produkuje telefony w Wietnamie.

No nie wiem czy marże są takie wysokie za samego iPhona, skoro chyba każda użyta cześć jest lepszej jakości niż w jakimkolwiek innym flagowcu (oczywiście pomijając jakieś limitowane edycje z bardzo drogich materiałów). No i ile razy mam powtarzać, że Apple ma znacznie większe koszty własne od reszty producentów? Własny system iOS, ekosystem, 5 letnie wsparcie, bezpieczeństwo w samym urządzeniu, jak i chmurze, i wiele więcej. Będę to powtarzał do znudzenia, bo inni producenci poza telefonem, miejscem w chmurze na dane (i to chyba nie wszyscy nawet oferują), tylko 2 letnim wsparciem we flagowach, ale i tak z dużym opóźnieniem (również nie wszyscy producenci), nie oferują już nic.

Edytowane przez KenpachiSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chociażby tutaj iPhone X mocno odstaje od taniego chinczyka. W czyms co jest uzywane codziennie.

 

bo autor nie użył szybkiej ładowarki :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część producentów nie dodaje szybkiej ładowarki chociażby Sony. Dodatkowe akcesoria w opakowaniu nie są darmowe, w rzeczywistości są wliczone w cenę. Dla większości osób dodane akcesoria są bezużyteczne. Moim zdaniem szybka chińska ładowarka w opakowaniu jest zbędna tak samo jak słuchawki, które i tak są do niczego, jedynie HTC dodaje sensowne słuchawki. Mam swoje dobrej jakości ładowarki, przejściówki, kable i słuchawki i nie chce wyrzucać pieniędzy na dołączone do zestawu wliczone w cenę graty.

 

Dla mnie dodawanie gratów do opakowania nie ma sensu. Weźmy przykładowo etui, które wielu producentów dodaje,w rzeczywistości chyba każdy wolałby zapłacić parę złotych mniej i dobrać akcesoria według własnych potrzeb i gustu.

 

Doceniam długie wsparcie Appla ale właśnie to też jest wliczone w cenę, a mi zupełnie nie potrzebne. Po co nam płacić za 5 letnie wsparcie skoro wymieniam telefon co roku. Z mojego punktu widzenia to też wyrzucenie pieniędzy ale oczywiście rozumiem, że długie wsparcie poprawia wizerunk marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część producentów nie dodaje szybkiej ładowarki chociażby Sony. Dodatkowe akcesoria w opakowaniu nie są darmowe, w rzeczywistości są wliczone w cenę. Dla większości osób dodane akcesoria są bezużyteczne. Moim zdaniem szybka chińska ładowarka w opakowaniu jest zbędna tak samo jak słuchawki, które i tak są do niczego, jedynie HTC dodaje sensowne słuchawki. Mam swoje dobrej jakości ładowarki, przejściówki, kable i słuchawki i nie chce wyrzucać pieniędzy na dołączone do zestawu wliczone w cenę graty.

 

Dla mnie dodawanie gratów do opakowania nie ma sensu. Weźmy przykładowo etui, które wielu producentów dodaje,w rzeczywistości chyba każdy wolałby zapłacić parę złotych mniej i dobrać akcesoria według własnych potrzeb i gustu.

 

Doceniam długie wsparcie Appla ale właśnie to też jest wliczone w cenę, a mi zupełnie nie potrzebne. Po co nam płacić za 5 letnie wsparcie skoro wymieniam telefon co roku. Z mojego punktu widzenia to też wyrzucenie pieniędzy ale oczywiście rozumiem, że długie wsparcie poprawia wizerunk marki.

Czytałem kiedyś statystyki, i wychodzi, że zdecydowana większość wymienia telefon co 4 lata, więc 5 letnie wsparcie Apple jak najbardziej ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy nie jest to liczone w ten sposób, że zakupiony dzisiaj 6s w statystykach uznawany jest za 3 letni telefon. Osobiście nie znam nikogo kto używa 4/4+ letniego telefonu, a jeśli brać pod uwagę to starsze wersje iPhonów produkowane są bardzo długo, a po zakończeniu produkcji są jeszcze dostępne przez zadziwiająco długi czas. Przykładowo do dziś jest produkowany 6s ale bez problemu można kupić nowego iPhona 6 albo nawet refurbished 5s, który obecnie obiektywnie patrząc jest przestarzałym złomem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupuje topowy model to raczej nie należę do osób, które zadowoli 3-4 letni telefon, bo lubię gadżety i wykorzystuje ich możliwości w dość dużym stopniu więc najpóźniej za 2 lata kupię następny telefon. Większość osób albo podchodzi do tego w ten sposób albo bierze niewiele się zastanawiając kolejny model przedłużając umowę - bo dlaczego mieliby nie brać. Mimo, że smartfony znacznie zdrożały to na szczęście są to wciąż stosunkowo tanie i powszechnie dostępne urządzenia.

Edytowane przez unknown_solider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone 7 nie ustępuje znacznie dzisiejszym flagowcowm, tak samo XS Max za 3,4 lata będzie jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dokładnie tak jak Krzysiak napisał to wyglądało i nikogo nie wyśmiewam  napisałem jaki był problem i to był jedyny jaki miałem z amd a lecę na takich platformach od lat, intela miałem raz w życiu u siebie w PC  
    • Na wstępie, nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu w właściwe miejsce Dziękuję. Witam szanownych użytkowników Zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc w takiej sprawie Niedawno złożyłem sobie starszego PC-ta do zabawy w retro, komputer był na Windowsie XP i posiada dysk 80GB Miałem na nim zapisane mnóstwo różnego rodzaju starych programów pod DOS i starych gier, które zbierałem przez dłuugi czas, większość pochodziła jeszcze z starych dyskietek które zostały już zagubione bądź sformatowane Tyle historii w dużym skrócie, a teraz co się stało, bawiąc się dzisiaj uruchomiłem komputer z dyskietki startowej z DOSem 6.22 i uruchomiłem program Fdisk i przez własną głupotę omyłkowo usunąłem partycję startową dysku C 😭na której było wszystko, od systemu Win XP poprzez wszystkie programy i gry, o ile postawić na nowo Windowsa to nie problem o tyle najbardziej zależy mi na całej reszcie, czy da się jakoś przywrócić tą partycję lub chociaż programy zapisane na dysku? Formatowania na szczęście w nieszczęściu nie robiłem. Jeśli da się to jakoś uratować, przywrócić partycję lub chociaż utracone oprogramowanie zbierane latami to jakim programem darmowym można to zrobić najłatwiej i najszybciej? Bardzo proszę Was o pomoc, wiem że można na Was liczyć Dodam że posiadam drugi nowszy komputer z Windowsem 10 do którego mogę podpiąć ten dysk HDD z tego starego komputera ale co dalej?
    • UV to obniżenie napięcia poniżej standardu karty dla zadanej częstotliwości taktowania rdzenia. Oczywistym jest, że jak taktowanie spada, to karta sama z siebie obniża te napięcia (wyjściowa tabela Hz/V jest w BIOSie karty) ale chodzi o to, żeby obniżyć je jeszcze bardziej.  Pomijam fakt, że są talenty, które obniżają krzywą (że niby niżej to lepiej) robiąc tym samym OV zamiast UV.  Jeśli się z tym nie zgadzasz, to wytłumacz mi na spokojnie, w którym miejscu i jakie bzdury Twoim zdaniem potarzam. 
    • sprawdź, czy karta - jak nie będzie internetu wpisz ping adres bramki jeśli nie będzie połączenia z ruterem\bramką raczej na pewno karta jeśli karta w menedżerze urządzeń kliknij prawym kartę - właściwości, zarządzanie energią, ewentualnie odhacz zezwól na wyłączanie urządzenia...  - może to
    • Od kilku dni mam problem z YouTube. Kiedy wchodzę do zakładki moje filmy to nie ma tam żadnego filmu, który zrobiłem. Wcześniej myślałem że usunęli ale jak wejdę na jakiś film z linka który udostępniłem na jakieś stronie to ten film jest. Drugi problem to że nie ma moich playlist. Trzeci to że jak piszę jakiś komentarz to zamiast mojego niku jest podawane moje imię i nazwisko. Co ciekawe jak piszę podczas transmisji to pojawia się mój nik. Do tego mogę mój własny kanał zasubksrybować. Ktoś może wie o co biega? Wygląda to trochę jakby bym zalogowany na swoim kanale ale jednocześnie nie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...