Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że przy sytuacyjnych forach nie ma czasu na zabawy w ustawienia parametrów fotki ;)

 

Preselekcja czasu naświetlania to zabawa z parametrami? To tak jak ktoś kto całe życie jeździł tylko automatem może powiedzieć, że przy szybkiej jeździe nie da się zmieniać biegów ręcznie.

 

Jeden suwak odpowiada za czas naświetlania, nie trzeba nic więcej zmieniać i prawie każda aplikacja to zapamięta aż do ręcznej zmiany trybu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku

Odpalam apke, wysuwa belkę trybów aparatu, wybieram tryb pro, zmieniam ustawienie suwaka. Obiektu do sfotofrafowania juz nie ma ;)

 

Tryb auto

Wyciągam telefon, ściskam i odpala się apka, ściskam i mam foto. 1-2 sek vs 5-6 sek, bo właśnie policzyłem.

2-3 trwa z odblokowaniem ekranu pyskiem lub palcem, odpaleniu apki i zrobienie zdjęcia

 

Do tego suwaki są małe i trudno od razu ustawić interesująca mnie wartosc

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixelem3 robie bez problemu przy zarowce 60w

+1

mam juz ten telfon kilka miesiecy i ciagle mnie zaskakuje z jaka latwoscia robi on swietne zdjecia w kazdej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zdjęcia z asusa zenfone 3 z bawiakni i też jakiś imprez.

Da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież zdjęcia w teście są dodane losowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie będzie to Siajomi :V ale serio, patrząc na recenzje Mi 9 to jestem pewien, że znajdzie się duże grono chętnych wydać 2k na niego. A jak jeszcze wpadnie jakaś promka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież zdjęcia w teście są dodane losowo...

 

No właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w każdym zdjęciu numerek 2 to może być inny telefon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież wiem xD O co Ci chodzi?

 

Zrobiłem test. Jeden telefon się wyróżniał mocno w zdjęciach wieczorowo nocnych. Strzelam, że to Mi 9 ;)

 

Wręcz przeciwnie. To na pewno nie mi 9 xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież wiem xD O co Ci chodzi?

Chyba naprawdę nie kumasz :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież p. Kasia ma trochę oleju w głowie i wie jak zrobić ankietę. Wynik podany na końcu to wynik konkretnego telefonu, a nie ze zagłosowałem tyle % na drugie zdjęcie.

 

Czyli jak zagłosowałem na zdjęcie nr 3 a zrobił je telefon nr 2 to tak zostanie policzony wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jej kolejne ślepe porównanie. Z zenfone 5 też robiła, i wcale nie wypadł najgorzej pośród flagowcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło asahi Glass za jakies 20-30zl, np Mocolo na front i dowolne plecki z bumperami (narożniki)

Wiem że mogę sam poszukać, ale po prostu mi się niechce, jakbyś mógł zrobić to za mnie to daj linki do ekranu i plecków. Siedzisz dobrze w temacie, więc to ogarniesz w miarę szybko. Nie wiem czy pijesz ale na 4 pak, będzie się należał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mogę sam poszukać, ale po prostu mi się niechce, jakbyś mógł zrobić to za mnie to daj linki do ekranu i plecków. Siedzisz dobrze w temacie, więc to ogarniesz w miarę szybko. Nie wiem czy pijesz ale na 4 pak, będzie się należał...

 

Szklo

 

Plecki

 

Sam korzystam z takiego zestawu i jest bardzo ok, przede wszystkim szkło. Plecki mam z chin tego typu co podlinkowałem, transparentne z bumperami ma rogach. Są też niby karbonowe czarne ale fon wygląda jak transformers.

Np takie

 

Mój szklany u11 kilka upadków na płytki już zaliczyl w takim zabezpieczeniu, cool 1 dzie nie po kilka upadków zalicza. Na coola mam takie jak z pierwszego lunku ale czarne i bardziej kanciaste. Też z chin. Cena to kilka dolarów.

 

Sprawdz na allegro, może któryś ze sprzedawców ma w ofercie i szkło i plecki w dobrej cenie. Ja dopiero w nocy będę miał więcej czasu na poszukiwania. O ile nie przybije gwoździa w klawiaturę ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Podaj numer konta na pw ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie, ale dużo zależy od ekranu - jak znowu dadzą HD+, jak w One, to szkoda czasu, tym bardziej że bateria przeciętna. No i od ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie, ale dużo zależy od ekranu - jak znowu dadzą HD+, jak w One, to szkoda czasu, tym bardziej że bateria przeciętna. No i od ceny...

 

co ty gadasz o tej baterii przeciętnej? Motorola one wyciąga bardzo dobre wyniki pomimo 3000mAh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na ostatniej promocji w Komputroniku zaopatrzyłem się w polecany na PClabie telefon (ASUS ZENFONE 4 SELFIE PRO ZD552KL): https://www.mgsm.pl/pl/katalog/asus/zenfone4selfieprozd552kl/

 

I teraz mam pytanie, chciałbym w jakiś sposób zabezpieczyć ekran przed porysowaniem (niby jest Gorilla, ale lepiej byłoby coś mieć) czy potłuczeniem. Czy folia na ekran lub szkło hartowane zdałoby egzamin w tym modelu (w sklepie powiedzieli mi, że szkło na ekranie 2,5 D się raczej nie sprawdza i polecają zdecydowanie etui z doświadczenia)?

 

Nie jestem jakoś specjalnie przekonany do etui, zresztą zależy co przez to rozumieć - nie chcę mieć takiego zapinanego na klamrę, samo coś na plecki w sumie mogłoby być chociaż nie powiem zawsze lubiłem jakoś telefony z metalowym tyłem, jest to fajne uczucie, którego z etui zostanę pozbawiony :E

 

Etui i szkła przeznaczone do Zenfona 4 będą pasowały do Zenfona 4 Selfie Pro? Czy muszę szukać czegoś specjalnego ze względu na 2 aparaty z przodu?

 

Za porady i sugestie serdeczne dzięki ;)

Edytowane przez ARTURRO$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestalem sie bawic w szkla 2.5d jakis czas temu, zadne nie trzymalo dluzej niz jeden tydzien mozesz zalozyc folie. Sam osobiscie Dbrand na pleckach i golas z przodu :E na pixelu trzecim

Edytowane przez losdamianos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...