Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie na próbę mały zestaw urządzeń Appla czyli Apple warcha 5 esim, ipada pro 11' 4g, dodatkowo tą słynną z powodu ceny klawiaturę do ipada no i oczywiście iPhona 11 pro max w wersji 256 gb, bo nie widzę sensu kupować pełnej wersji z 512 gb skoro w październiku wychodzi iPhone 12. Maca oczywiście nie kupuję, bo jestem w miarę na bieżąco z działaniem maców, poza tym nie jestem w stanie nawet tymczasowo zrezygnować z Windowsa, a zakup prawilnej wersji maca jako kolejny sporadycznie używany komputer kompletnie mija się z celem tym bardziej, że do pracy w zasadzie wystarcza mi w większości sytuacji najpodlejsza wersja Microsoft Surfaca. Opiszę na pewno swoje wrażenia z użytkowania ekosystemu Appla, jego braki i co mi najbardziej przeszkadza oraz porównam z zestawem Surface + Android. Sprawdzę też o ile gorzej dopracowany jest iOS w stosunku do Androida na Pixelu i zobaczę o ile mniej efektywna jest praca na zestawie Appla w porównaniu z Pixelem i Surfacem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MagicMike napisał:

Kupiłem żonie s10e. Folia fabryczna na ekranie ma dwie duże rysy już po 2 dniach. Czym ja zastąpić? Poza tym to bardzo fajny telefon. Mały, poręczny, bez zakrzywionego ekranu. OIS to jednak OIS. Zdjęcia dziecka w ruchu wychodzą nie rozmyte i ogólnie trzepie fajne foty. Podstawowy aparat ma dość szeroki kąt co jest bardzo fajne. 

 

 

Co ma stabilizacja do zdjęć biegającego dziecka? Akurat w takich zdjęciach jest to całkowicie nieużyteczna funkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 1.5 roku przyszła pora na zmianę mojego Note 9.

Tym razem wybór padł na OnePlus 7T Pro. Więc poniżej kilka moich uwag.
Nowy telefon ogólnie w porządku. Faktycznie jest trochę szybszy niż Samsung, a ekran 90Hz robi wrażenie mega płynności. Ekran troszkę większy od tego z Note 9, ale obsługuje się go całkiem wygodnie z uwagi na fakt, iż jest trochę węższy. Szkoda, że nie dali (albo nie mogę znaleźć) trybu obsługi jedna ręką a przede wszystkim pracy z dwoma aplikacjami naraz, bo w przypadku 6,67" aż się o to prosi. Duży plus za zasięg sieci komórkowej oraz WiFi widać że jest zdecydowanie lepiej, bo nawet na dworze w ogrodzie łapie mi sygnał WiFi. Gesty są identyczne jak w Samsungu, tylko dodatkowo podoba mi się opcja znana z iPhone gdzie za pomocą dolnej krawędzi przesuwając w lewo lub prawo przewijamy również otwarte aplikacje.
Teraz ta mniej przyjemna strona
Aparat jak i głośniki lepsze w Note 9. To samo tyczy się latarki, z której często korzystam w Samsungu (w OP powiedziałbym że jest bieda) mam też trochę zastrzeżenie co do samego ekranu. Pomimo iż mam ustawioną bardziej ciepła barwę to nieraz po odblokowaniu jest bardziej zmiany i za chwilę robi się cieplejszy. Nakładka w Samsungu pomimo iż cięższa jest o wiele bardziej konfigurowalna i ma mnóstwo dodatkowych opcji. Denerwują mnie też ustawienia głośności, nie wiem czemu ale oglądam film, ustawie głośność na powiedzmy 40% i później ktoś dzwoni to jest ciszej niż ustawiłem wcześniej. Jak już jestem przy głośności to w Samsungu mogłem regulować ja nawet co kilka % A w OP niestety tak się nie da. Lubię nieraz wieczorem coś posłuchać i ta najniższa głośność jest jakby ciut za głośna dla mnie, i brakiem mi właśnie jeszcze czegoś pomiędzy minimum, a całkowitym wyciszeniem. Aplikacje systemowej jak galeria, kalendarz, menadżer plików są wprawdzie bardzo szybkie ale kosztem funkcjonalności i jeśli chciałbym większą funkcjonalność muszę instalować zamienniki. Launcher też trochę ubogi ?
Pozytywnie zaskoczyła mnie natomiast bateria. Bałem się że będzie tragedia, ale nie jest źle od rana do wieczora wystarcza.. Szkoda jeszcze, że OP nie ma QC tylko DC, bo w samochodzie znowu będzie trzeba wymienić ładowarkę...
Zastanawiałem się jeszcze nad OP 8 lub 8Pro, ale nie bardzo podobają mi się dziury w ekranie, a ten drugi IMO nie jest warty swojej ceny...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ekran w 7pro był już nieco zbyt mocno wypukły co przeszkadzało w obsłudze, chociaż dało się z tym żyć. Dużo gorsze były refleksy i 'dyskoloracja' ma brzegach ekranu, bo to akurat potrafiło mocno dać się we znaki. W Samsungach już od s9 krzywizna jest łagodniejsza, a co za tym idzie wypukły ekran zazwyczaj nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu choć i tak ekran edge traktuje jako znaczącą wadę, dopiero w s10 krzywizna jest na tyle mała, że w zasadzie telefonu używa się niemal tak samo jak gdyby miał płaski ekran, a efekt wizualny nadal jest widoczny co niektórym się podoba. Natomiast to co zrobili w OnePlusie 8 pro to gruba przesada i gwałt na ergonomii, zbrodnia na użytkowniku za jego własne pieniądze, a inżynier który to stworzył powinien zostać powieszony na rynku za jądra.

Up) Jak działa u ciebie Chrome i aplikacje generujące treści internetowe jak np. Tweeter? Ponoć problem został 'prawie' naprawiony ale u mnie ciągle dość często system się przywiesza.

Edytowane przez unknown_solider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola Szuka januszy za taka cenę. Wart max 1700zl, patrzac na cene mi note 10 lite i mi 10 lite, generalnie oba maja lepsze procesory i znaczaco lepsze aparaty i baterie. i kosztuja kolo 1350-1700zl.

 

Motorola EDGE - 3 tys z. z procesorem z redmi note 9s i aparatem note 8 pro w plastikowej obudowie za 3 koła. bez wodoszczelności i diody powiadomien.

https://www.youtube.com/watch?v=0si0NtXdXQM

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, unknown_solider napisał:

Dla mnie ekran w 7pro był już nieco zbyt mocno wypukły co przeszkadzało w obsłudze, chociaż dało się z tym żyć. Dużo gorsze były refleksy i 'dyskoloracja' ma brzegach ekranu, bo to akurat potrafiło mocno dać się we znaki. W Samsungach już od s9 krzywizna jest łagodniejsza, a co za tym idzie wypukły ekran zazwyczaj nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu choć i tak ekran edge traktuje jako znaczącą wadę, dopiero w s10 krzywizna jest na tyle mała, że w zasadzie telefonu używa się niemal tak samo jak gdyby miał płaski ekran, a efekt wizualny nadal jest widoczny co niektórym się podoba. Natomiast to co zrobili w OnePlusie 8 pro to gruba przesada i gwałt na ergonomii, zbrodnia na użytkowniku za jego własne pieniądze, a inżynier który to stworzył powinien zostać powieszony na rynku za jądra.

Up) Jak działa u ciebie Chrome i aplikacje generujące treści internetowe jak np. Tweeter? Ponoć problem został 'prawie' naprawiony ale u mnie ciągle dość często system się przywiesza.

Korzystam z przeglądarki Samsunga ale jak sprawdziłem kilka razy coś na chrome to działało bez zarzutu (ewentualnie napisz co dokładnie sprawdzić to przetestuje). Z tweeterem, FB czy Instagram również nie mam problemów.

Fakt na zakrzywionym ekranie w słońcu pojawiają się refleksy ale jakoś bardzo mi to nie przeszkadzają. Natomiast szkoda że nie ma trybu boost jak w Note gdzie w mocnym słońcu ekran miał ponad normalna jasność i inny kontrast aby treści były lepiej widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG-20200630-102513.jpg

Konfiguruje sobie powoli jabłkowe graty i bardzo proszę bardziej doświadczonych sadowników o wyjaśnienie mi kilku kwestii, których nie potrafię rozgryźć;

1. Każdy 'zakup' bezpłatnej aplikacji w app store wymaga nie tylko weryfikacji face id ale również wpisania hasła. Nie mogę znaleźć w ustawieniach konta Apple ani App store opcji wyłączenia tego mechanizmu. Jak wyłączyć ten natrętny mechanizm?

2. Wiem, że tablet nie służy do dzwonienia ale zdumiewające jest, że na iPadzie mimo zainstalowania karty SIM nie ma aplikacji telefon. Nie można przez to używać kodów sieciowych. Aplikacji też nie mogę znaleźć w sklepie. Czy da się zainstalować lub włączyć na iPadzie aplikację telefonu, a jeśli tak to w takim razie jak to zrobić?

3. Do Apple watcha 5 jest dołożona w zestawie malutka ładowarka indukcyjna, jednak żadna z moich indukcyjnych ładowarek poza oryginalną dołączoną do zestawu nie ładuje tego gadżetu. Czy to kwestia dziwnego standardu ładowania indukcyjnego czy ładowanie przy użyciu nieoryginalnych ładowarek indukcyjnych jest zablokowane przez Appla? Jaki standard ładowania bezprzewodowego wspiera ten zegarek?

Edytowane przez unknown_solider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trzecim kwartale Apple zaprezentuje iPhona o nowym designie i jest w zasadzie pewne, że nowe iPhony dostaną płaski ekran, więc nie ma się o co martwić. Może poza Samsungiem i Google wszystkie pozostałe flagowe modele na 2021 rok będą wyglądały do złudzenia podobnie, a w przypadku chińskich producentów najczęściej identycznie jak iPhony 12. Samsung natomiast cichaczem wycofuje się z ekranów wypukłych stawiając na minimalne w zasadzie nie przeszkadzające w niczym zagięcia natomiast Google nigdy nie postawi na wypukłe ekrany, ponieważ podnosi to koszty produkcji smartfona, a akurat Google do przesady w wręcz chamski sposób oszczędza na podzespołach swoich smartfonów.

Po ostatniej naprawie błędu webview na OnePlusach jedyne z czym możesz się spotkać i pewnie się spotkasz to występujący losowo co jakiś czas całkowity brak reakcji smartfona na dotyk i polecania poza gestem powrotu do menu trwający od kilku do w skrajnych przypadkach kilkunastu sekund. Im cięższy kod html tym większe prawdopodobieństwo laga i jednocześnie tym potężniejszy lag. Co do zasady to zostało to podobno naprawione choć u mnie jak i większości piszących o tym na rdddicie występuje nadal tylko,  a może aż jest to znacznie mniej uciążliwe co nie zmienia faktu, że wygląda to bardzo słabo. Błąd lub raczej 'optymalizacja zarządzania ram przez proces webview' daje raz na jakiś czas efekt potężnego laga jak na jakimś wygrzebanym z szuflady w piwnicy starym złomie, przed naprawą system zwykle nie chciał się sam odwieszać i działo się to dość regularnie. OxygenOS mimo, że uchodzi za czystego z Androida dodaje dość dużo funkcji do czystego Androida, a niektóre opcje wycina. Z wszystkich ich modyfikacji dla mnie żadna nie wnosi niczego przydatnego poza jedną gorliwie hejtowaną funkcją jaką uwielbiam czyli trybem opery mydlanej upłynniającym video, bez której oglądanie filmów na tv byłoby dla mnie niemożliwe. Chociaż raczej nie oglądam filmów na smartfonie to bardzo podoba mi się dodanie tej funkcji.

Edytowane przez unknown_solider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, unknown_solider napisał:

1. Każdy 'zakup' bezpłatnej aplikacji w app store wymaga nie tylko weryfikacji face id ale również wpisania hasła. Nie mogę znaleźć w ustawieniach konta Apple ani App store opcji wyłączenia tego mechanizmu. Jak wyłączyć ten natrętny mechanizm?

2. Wiem, że tablet nie służy do dzwonienia ale zdumiewające jest, że na iPadzie mimo zainstalowania karty SIM nie ma aplikacji telefon. Nie można przez to używać kodów sieciowych. Aplikacji też nie mogę znaleźć w sklepie. Czy da się zainstalować lub włączyć na iPadzie aplikację telefonu, a jeśli tak to w takim razie jak to zrobić?

3. Do Apple watcha 5 jest dołożona w zestawie malutka ładowarka indukcyjna, jednak żadna z moich indukcyjnych ładowarek poza oryginalną dołączoną do zestawu nie ładuje tego gadżetu. Czy to kwestia dziwnego standardu ładowania indukcyjnego czy ładowanie przy użyciu nieoryginalnych ładowarek indukcyjnych jest zablokowane przez Appla? Jaki standard ładowania bezprzewodowego wspiera ten zegarek?

1. Całkowicie wyłączyć się tego nie da. Najmniej inwazyjny i wkurzający jest "zakup" z użyciem Face ID (Ustawienia -> Face ID i kod -> Zastosowania Face ID: iTunes Store i App Store). Podejrzewam, że może to być podyktowane tym, żeby nikt poza użytkownikiem telefonu nie instalował jakichś podejrzanych apek. Z tego, co pamiętam, u siebie hasło do App Store wpisywałam tylko za pierwszym razem po zalogowaniu, potem już leciało tylko Face ID. Jeśli jakąś apkę usuniesz i będziesz chciał wrzucić ponownie, to o skan twarzy ani hasło już wołać nie będzie.

2. Nie mam iPada z LTE, tylko wersję WiFi, więc tu nie podpowiem. Jedyne, co przychodzi mi do głowy i co mogę Ci zasugerować, to spróbowanie nawiązania połączenia poprzez FaceTime, choć wątpię, by to coś dało.

3. Zegarek wspiera swój własny, bliżej nieokreślony z nazwy standard ładowania. Zwykła ładowarka QI go nie naładuje. Ponoć działają niektóre "zwykłe" ładowarki bezprzewodowe (nie QI), ale osobiście tego nie sprawdzałam.

Jakbyś chciał jeszcze o coś zapytać, pytaj - jak będę znała odpowiedź to na pewno odpowiem :).

Edytowane przez zireael7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MagicMike napisał:

Panowie S10e nie wytrzymuje pół dnia gdzie note 8 Pro robił to bez jęknięcia.

Ameryki nie odkryłeś, wystarczy 5 min w googlach by się dowiedzieć, że bateria w S10e to porażka na całej linii. Poza tym porównanie z note 8 pro, masz wyobraźnie ? 

 

Podzielę się z Wami całkiem ciekawą sytuacją. Otóż mam P30 Pro z wolnego rynku i dzisiaj otrzymałem na niego aktualizację od... Orange, dokładnie soft nazywa się Orange_Software.EU! Bardzo dziwne i w zasadzie nie wiem czy instalować, bo jeśli wnosi to jakikolwiek brand to w tym momencie sens kupowania telefon z wolnego rynku traci wartość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten twój wolny rynek miał telefon z Orange :E nie ma innej możliwości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, inne osoby które też mają telefony z wolnej dystrybucji a SIMke w Orange mają to samo.  Zresztą już kiedyś widzę, że była taka sytuacja i orange tłumaczyło to jako błąd. Ciekawe co się okaże teraz...

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/orange-huawei-branduje-aktualizacja-aplikacje

 

 

orange-branduje-smartfony-marki-huawei-z

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zirael7, sprawdzę wszystko dokładnie. Jestem pod wrażeniem jak dobrze zrobiony jest iPad pro. Zastanawiam się czy nie kupić wersji 13'wraz z Magic Keyboard ponad 70 letniemu teściowi, który ma problem z obsługą prawdziwego komputera. Nie mam doświadczenia jak w przypadku starszych analfabetów technicznych sprawdza się przejście na iPad only ale przypuszczam, że to idealny produkt właśnie dla takich osób do podstawowych zadań i czasem lżejszej pracy biurowej.

U siebie na s10 5g mam akurat średni pobór energii z ostatniego tygodnia na poziomie 1.5%/h przy wyłączonym ekranie.  Jest słabo ale nie są to tragiczne wyniki. 16h samego leżakowania pochłania średnio 25%, a pozostałe 75% teoretycznie wystarczyłoby na 5-7h pracy. Po prawie 9 miesiącach smażenia baterii kondycja baterii to ciągle 96% więc około 5% nominalnej pojemności zdążyło już wyparować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć, mam mały problem z Huawei Nova 5T - a konkretnie z diodą powiadomień. Nie dość że jest w tak słabym miejscu że jej prawie nie widać, to jeszcze nie działa :E

Miga tylko przy "wbudowanych" apkach - Gmail, smsy. Przy Messengerze i Outlooku już nie - pojawia się tylko wibracja i dźwięk, a dioda nie daje znaku życia.

Miał tak ktoś? Above - Twoje wpisy mnie zachęciły do tego telefonu, może pomożesz? :E

Edytowane przez B00n3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wreszcie recka Mi 10 lite, nie mylić z mi note 10 lite.

5G  dziala, daje fotke z szybkosci sciagania. ,6,5 cala,  czyli mniejszy od reszty 6,67 cala, Ekran oled, snap 765g  320 tys antutu ( odpowiednik snapa 845 lub szybszy  ) metalowa ramka,  

Bateria  to jego zaleta, z tym nowym procesorem trzyma lepiej od samsunga m21 z  Exynosem i bateria 6000.

aparat sony IMX 686

Cena super  w sklepach a nie allegro juz od 1611 zl za wersje 6/128 

 

https://www.chinahandys.net/xiaomi-mi-10-lite-5g-testbericht/

 

d4029055ea68.png

c1da63c6f405.png

 

Wersja 4/64 GB w realu w De to 299 euro , kolo 1280 zł, trzeba przyznac ze xiaomi ceny ma bardzo dobre.

Jeśli mi note 9pro/ 9s wersje 4/64 czy tam 6/64 kosztuja 200/300zl mniej to moim zdaniem warto dopłacić do mi 10 lite a nie   kupowal ze note 9s/ 9pro  wielkiego 6,67  bez oleda i 5g, i slabszym procesorem, plastikowa ramka itp......

https://www.real.de/product/351923305/?utm_source=idealo&utm_medium=cpc&utm_content=de_01&utm_campaign=pricecomparison&utm_term=29999

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś zastanawiał się nad przejściem z DOBREGO Androida na iOS to moim zdaniem jest to ciągle bez sensu.  Apple ma fajne akcesoria ale smartfony to ciągle skansen dla bardziej zaawansowanego użytkownika. 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.06.2020 o 06:45, unknown_solider napisał:

Po ostatniej naprawie błędu webview na OnePlusach jedyne z czym możesz się spotkać i pewnie się spotkasz to występujący losowo co jakiś czas całkowity brak reakcji smartfona na dotyk i polecania poza gestem powrotu do menu trwający od kilku do w skrajnych przypadkach kilkunastu sekund. Im cięższy kod html tym większe prawdopodobieństwo laga i jednocześnie tym potężniejszy lag. Co do zasady to zostało to podobno naprawione choć u mnie jak i większości piszących o tym na rdddicie występuje nadal tylko,  a może aż jest to znacznie mniej uciążliwe co nie zmienia faktu, że wygląda to bardzo słabo. Błąd lub raczej 'optymalizacja zarządzania ram przez proces webview' daje raz na jakiś czas efekt potężnego laga jak na jakimś wygrzebanym z szuflady w piwnicy starym złomie, przed naprawą system zwykle nie chciał się sam odwieszać i działo się to dość regularnie. OxygenOS mimo, że uchodzi za czystego z Androida dodaje dość dużo funkcji do czystego Androida, a niektóre opcje wycina. Z wszystkich ich modyfikacji dla mnie żadna nie wnosi niczego przydatnego poza jedną gorliwie hejtowaną funkcją jaką uwielbiam czyli trybem opery mydlanej upłynniającym video, bez której oglądanie filmów na tv byłoby dla mnie niemożliwe. Chociaż raczej nie oglądam filmów na smartfonie to bardzo podoba mi się dodanie tej funkcji.

Jeśli chodzi o brak reakcji na dotyk, to póki co na szczęście jeszcze nic takiego mi się nie przytrafiło, ale trochę brakuje mi "ficzerów" z nakładki Samsunga i podejrzewam, że jak za rok - dwa będę zmieniał telefon to pewnie znowu wrócę do Samsunga..
BTW: o co chodzi z tym trybe upłynniającym video ?

 

W dniu 2.07.2020 o 14:20, unknown_solider napisał:

Gdyby ktoś zastanawiał się nad przejściem z DOBREGO Androida na iOS to moim zdaniem jest to ciągle bez sensu.  Apple ma fajne akcesoria ale smartfony to ciągle skansen dla bardziej zaawansowanego użytkownika. 

Co ok 2-3 lata przeskakiwałem sobie z Androida na iOS aby sprawdzić co tam ciekawego jest, ale obecnie Android jest na tyle wygodny, szybki oraz stabilny, że póki co nawet nie zerkam w stronę nadgryzionego jabłuszka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 8 pro w opcjach ekranu mam opcję poprawy płynności video. Generuje to klatki pośrednie w odtwarzanym materiale video analogicznie jak na nowoczesnych telewizorach. Bardzo lubię opcję upłynniania video zwaną złośliwie przez niektórych efektem opery mydlanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodasz zrzut ekranu, bo u mnie w 7T PRO chyba tego nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdyby ktoś zastanawiał się nad zakupem iPada to chociaż bardzo dobrze używa mi się iPada Pro 2020 to strasznie ciężko to urządzenie komuś polecić. Do podstawowych zastosowań jest idealny ale troszeczkę drogi. Z drugiej strony iOS nie pozwala na swobodny dostęp do pamięci, a aplikacje na ten system mają dość sporo ograniczeń. Idealny dla typowego użytkownika byłby air 3, który też posiada Smart Connector i obsługuje rysik nie udając przy tym sprzętu pro jest piekielnie wydajny tylko, że ekran czyli najważniejszy element tabletu jest nawet gorszy niż w Galaxy Tab Pro sm 520, który ma 6 lat, również głośniki są dość przeciętne i jednocześnie zarówno ekran jak i głośniki to poprzednia epoka w stosunku do Pro. Szkoda, że nie produkują Air w obudowie Pro ale ze słabszymi podzespołami i aparatami lecz Apple obcina najważniejsze rzeczy. Najpodlejszego iPada 10.2’ nie mam ale nie wydaje mi się aby tablet z procesorem z iPhona 7 i ekranem bez powłoki antyrefleksyjnej mógł być interesujący dla kogokolwiek i zakup go nie ma absolutnie sensu poza ewentualnie zakupem dla młodszych dzieci.

Edytowane przez unknown_solider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 pro 5g nie mam już od lutego więc nie mam jak sprawdzić co się zmieniło w OxygenOS dla starszych urządzeń. Funkcje w fazie beta pojawiają się w laboratorium OnePlus więc bardzo możliwe, że funkcja upłynniania video znajduje się tam albo niedługo znajdzie się właśnie w tej zakładce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...