Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, huudy napisał:

kupował ktoś z was ostatnio w komputroniku? Spodobał mi się jeden telefon, tyle, że sporo niepochlebnych opinii ostatnio o nich było...

https://www.komputronik.pl/product/724791/realme-8-pro-6-128gb-punk-black.html

Nie robiłem już bardzo dawno zakupów w tym sklepie, ale mogę powiedzieć że realme 8 pro bardzo często bywa za 999 zł np w RTV Euro AGD, w media expert chyba też, w x-kom był całkiem niedawno w tej cenie . To samo na stronie realme też był w tej cenie. Sam ostatnio kupowałem realme 7 6/64GB za 630 zł i realme 7 pro za 999 w euro .

W x-kom masz za 999 zł https://www.x-kom.pl/p/671133-smartfon-telefon-realme-8-pro-6128gb-punk-black.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AnshuA napisał:

Nie robiłem już bardzo dawno zakupów w tym sklepie, ale mogę powiedzieć że realme 8 pro bardzo często bywa za 999 zł np w RTV Euro AGD, w media expert chyba też, w x-kom był całkiem niedawno w tej cenie . To samo na stronie realme też był w tej cenie. Sam ostatnio kupowałem realme 7 6/64GB za 630 zł i realme 7 pro za 999 w euro .

W x-kom masz za 999 zł https://www.x-kom.pl/p/671133-smartfon-telefon-realme-8-pro-6128gb-punk-black.html

muszę kupić ten telefon na już, za tydzień lecę na wakacje. A w Xkom jest wycofany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, huudy napisał:

muszę kupić ten telefon na już, za tydzień lecę na wakacje. A w Xkom jest wycofany...

Powiem szczerze że się spóźniłeś bo gdy wklejałem linka to można go było dodać do koszyka ?

 

Łap

https://m.euro.com.pl/telefony-komorkowe/realme-smartfon-realme-8pro-6-128gb-black.bhtml

Jeszcze 169 sztuk ?

O cholercia. Patrzę że dostawa do siedmiu dni ?

Ja jak zamawiałem (rezerwowałem) 7 pro to do odbioru miałem po godzinie. 

Edytowane przez AnshuA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowalem grafe w komputroniku, 0 problemow co prawda na fakturze sa "w restrukturyzacji" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AnshuA zamówiłem z apollo 8+128 za 1265zł, wysłali już i czekam na przesyłkę. Testy aparatu planuję od piątku - urlop! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę na pepper info o pierwszych przecenach Xperii 10 III (-200zł), z ciekawości sprawdziłem jak tam temat tego śmieciowego oleda z green tintem i skopanym kolor bandingiem - Sony coś tam aktualizuje, ale ciągle masa osób boryka się z nieużywalnym wyświetlaczem w ciemnościach. Niezła farsa.
Sony twierdzi, że to problem software'owy, ale obstawiam że ekran może mieć kilku producentów/dostawców i niektórych egzemplarzy nie uda się naprawić łatkami. 

Ergo, ja bym omijał ten model. 

Edytowane przez smilehunter
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszedł Realme - pierwsze wrażenia - jak na plastikowy telefon to naprawdę miły w dotyku, ekran fajny (szkoda, że nie 90Hz), a animacja ładowania gdy procenty same skaczą jest po prostu niesamowita. Aparat - nie czuję jakiegoś dramatycznego przeskoku w porównaniu do 4 letniego (!) A1 z GCamem. Tryb x3 całkiem spoko opcja. Rozmiarowo praktycznie to samo (z 4mm dłuższy, ale też tyle węższy), gorzej, że i tak wydaje mi się za duży w porównaniu do Xiaomu :E  Czytnik palca w ekranie - mimo że jeden z najlepszych w klasie, to i tak odstaje od starego dobrego czytnika w obudowie. Minijack naprawdę daje radę.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, smilehunter napisał:

Widzę na pepper info o pierwszych przecenach Xperii 10 III (-200zł), z ciekawości sprawdziłem jak tam temat tego śmieciowego oleda z green tintem i skopanym kolor bandingiem - Sony coś tam aktualizuje, ale ciągle masa osób boryka się z nieużywalnym wyświetlaczem w ciemnościach. Niezła farsa.
Sony twierdzi, że to problem software'owy, ale obstawiam że ekran może mieć kilku producentów/dostawców i niektórych egzemplarzy nie uda się naprawić łatkami. 

Ergo, ja bym omijał ten model. 

ktos bardzo mocno sie tutaj na forum sadzil na ten telefon, lecz sony jak to sony w dziale mobilnym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłem ja, preorder poleciał jak tylko pojawiła się możliwość jego złożenia. Idealna Specyfikacja na papierze sprawiła, że napalilem się niczym szczerbaty na suchary. Do tego sensowny dodatek w postaci słuchawek. Rozczarowanko (głównie ekranem, choć i sam telefon tylko przeciętny pod każdym względem), zwrot poleciał, bo czułem w kościach, że na Sony nie ma co liczyć w przypadku takiego defektu. 

Żal mnie ściska, bo małych, fajnych telefonow jak na lekarstwo, a jak już coś się pojawia, to producent se kpiny robi - puszcza bubla i udaje, że wszystko jest pod kontrolą. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma Huaweia niech sobie ogarnie apke wsparcie czy cos podobnego od Huawei. Jest teraz jakis festiwal serwisowy np wymiana batki za 99zl, znizki na inne naprawy no i darmowe przedluzenie gwarancji o 6 miesiecy dla wybranych modeli. U mnie na Nova 5t wskoczylo i w info o telefonie gwarancja dluzsza o 6 miesiecy.

O juz nawet na peppera ktos wstawil :)
https://www.pepper.pl/promocje/festiwal-serwisowy-huawei-433658

Edytowane przez Michaelred
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Realme GT master edition? Opłaca się czy znajdę coś lepszego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dziesiatki lepszych telefonow w tej cenie a wszystko zalezy od osobistch preferencji.

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Michaelred napisał:

Sa dziesiatki lepszych telefonow w tej cenie a wszystko zalezy od osobistch preferencji.

Które według Ciebie są lepszym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.09.2021 o 07:59, Blaine07 napisał:

Co myślicie o Realme GT master edition? Opłaca się czy znajdę coś lepszego w tej cenie?

W promce za 1,5k całkiem spoko telefon. Aż żałuje że kupiłem 8 pro za 1250 tydzień temu :E

22 godziny temu, Michaelred napisał:

Se k750i, k800i

Wez rozpęd i zrób baranka w ścianę. 

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, huudy napisał:

W promce za 1,5k całkiem spoko telefon. Aż żałuje że kupiłem 8 pro za 1250 tydzień temu :E

Wez rozpęd i zrób baranka w ścianę. 

Dlaczego kwestionujesz wybor najlepszego telefonu wg moich kryteriow? Se k750i/K800i sa najlepsze bo maja joystick a  Realme GT master edition go nie ma wiec na starcie odpada. Chcialem tym tylko pokazac, ze zadawanie pytania typu "Jaki jest najlepszy telefon do kwoty xxx" to szczyt glupoty bo dla kazdego "najlepszy" znaczy cos innego :)

Realme 8 pro za 1250? Wydaje mi sie, ze tyle co wszedzie byly po 999zl.

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Michaelred napisał:

Dlaczego kwestionujesz wybor najlepszego telefonu wg moich kryteriow? Se k750i/K800i sa najlepsze bo maja joystick

Nie rób pani lekkich obyczajów z logiki bo joysticki to były największe wady tych telefonów, bo psuły się na potęgę. Próbujesz trollować, ale słabo Ci to wychodzi. 

>Realme 8 pro za 1250? Wydaje mi sie, ze tyle co wszedzie byly po 999zl. 

Były, czas przeszły dokonany. No i to były wersje 6/128, ja mam 8/128.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, huudy napisał:

Nie rób pani lekkich obyczajów z logiki bo joysticki to były największe wady tych telefonów, bo psuły się na potęgę. Próbujesz trollować, ale słabo synek co to wychodzi. 

Na swoj czas byly genialnym rozwiazaniem. Mi sie zepsul raz i wymienili na gwarancji. 

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.08.2021 o 09:21, cervandes napisał:

Jak tam obecnie snapy 888 i np OnePlus 9 Pro? Nadal tak se i nie warto?

Też się zastanawiam nad OP 9 PRO tym bardziej że można go teraz dorwać w okolicy 3k a to już rekompensuję pewne problemu związane z snapem 888, tym bardziej, że w normalnym użytkowaniu raczej nie odczuwalne. Kusi mnie również Goole Pixel 6 PRO ale cena zapewne + 1500 :/  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam nadal na P30 Pro. Dostałem właśnie pół roku gwarancji dodatkowej, bateria ciągle na dwa pełne dni, dlatego nadal uważam, że to ze wszystkich telefonów jakie kiedykolwiek miałem - z tego jestem najbardziej zadowolony.

Zobaczymy co pokaże apple za trzy dni, jak nie zachwyci to zaczekamy do stycznia na nowe Galaxy. Żadnej presji, nie pali się.

Edytowane przez cervandes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem w opcjach programistycznych "Optymalizację MIUI". Nie wiem czy miałem to wcześniej wyłączone czy dopiero od MIUI 12.5 robi to taka różnice ale teraz to jak nie ten telefon. Trzyma apki w tle, nie zamyka jak oszalały. Bez tej opcji potrafił zamykać apki nawet po paru sekundach bez wyłączania ekranu, wystarczyło się przełączać między 2 apkami i ciągle reload, dramat. Telefon z 6 GB RAM a zachowywał się jakbym miał 1 GB, nie dało się tego używać. Dziwna rzecz ale nawet przeszła mi ochota na wymianę telefonu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ukrycia aplikacji z szuflady w najnowszym andku bez instalacji launcherów? Chciałbym wywalić yt czy seryjna apke od SMS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, huudy napisał:

Czy jest możliwość ukrycia aplikacji z szuflady w najnowszym andku bez instalacji launcherów? Chciałbym wywalić yt czy seryjna apke od SMS. 

Chcesz ją tylko ukryć czy kompletnie wywalić? Jak wywalić to Ustawienia->Aplikacje->Appka i "wyłącz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.09.2021 o 11:38, cervandes napisał:

Ja czekam nadal na P30 Pro. Dostałem właśnie pół roku gwarancji dodatkowej, bateria ciągle na dwa pełne dni, dlatego nadal uważam, że to ze wszystkich telefonów jakie kiedykolwiek miałem - z tego jestem najbardziej zadowolony.

Zobaczymy co pokaże apple za trzy dni, jak nie zachwyci to zaczekamy do stycznia na nowe Galaxy. Żadnej presji, nie pali się.

Też miałem zostać na p30 pro, bo to kapitalny telefon. Pierwszy po Sony Ericsson k800i z którego nie miałem potrzeby się przesiadac. Niemniej przesiadam na s20 fe 4g. Trafił się deal życia, gdzie telefon wyjdzie mnie 1100zl po zwrocie 800zl od Samsunga. Jeszcze wyjdę na plus, bo p30 pro spokojnie opchne w granicy 1500zl. 

Patrząc przyszłościowo myślę, że to dobra decyzja, bo Samsung będzie miał jeszcze długo wsparcie, gdzie Huawei już raczej zmierza ku końcowi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...