Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

@fliperpl ani troche, zwyklych filmow krece jak na lekarstwo, a hires ktory sluzy do ciezkiej obrobki tym bardziej :) mocno sie nad tym zastanawialem szczerze mowiac ale ten feature nie dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się chyba zawsze będę dziwić, że ludzie po x tysięcy wyrzucają na telefon :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać Samsunga A52s za 1550 puki jest w promce czy lepiej dopłacić te max 3 stówy (do 1850) i wziąć coś innego w tej kwocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Blaine07 napisał:

Brać Samsunga A52s za 1550 puki jest w promce czy lepiej dopłacić te max 3 stówy (do 1850) i wziąć coś innego w tej kwocie?

jak dla mnie brać, udał im się ten model - jak nigdy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wziąłem, fajny telefonik. 

Przesiadłem się po 4latch z S8, jedynie do gabarytów nie mogę się przyzwyczaić ?

 

Edytowane przez mimuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realme GT za 1900 czy poco f3? Który byście wybrali i dlaczego? Poproszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.10.2021 o 22:02, larry.bigl napisał:

Ja to się chyba zawsze będę dziwić, że ludzie po x tysięcy wyrzucają na telefon :E

traktuje to jak inwestycje w spokoj i dzialajacy telefon ;) wrzucasz w koszty i z 5k robi sie zdecydowanie mniej i przystępniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Blaine07 napisał:

Realme GT za 1900 czy poco f3? Który byście wybrali i dlaczego? Poproszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję.

bardzo kiepski deal, za 600zł mniej szło go wyrwać. Poczekałbym na promocję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xede napisał:

traktuje to jak inwestycje w spokoj i dzialajacy telefon ;) wrzucasz w koszty i z 5k robi sie zdecydowanie mniej i przystępniej

A no jak w koszty to co innego :P 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jak kupowalem w zeszlym roku zwykla 12stke tylko ze 128 to bylo mi szkoda jak cholera bo swiezo na b2b bylem itd. ale obecnie gdy widze jak to dziala to oczywiscie watpliwosci byly zeby kupic 13 pro ale, zyje sie raz ;)

12stka idzie do zony

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, huudy napisał:

bardzo kiepski deal, za 600zł mniej szło go wyrwać. Poczekałbym na promocję.

No za 1799 jest teraz i mam dylemat między nim a poco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec zgłasza problemy z pocofonem x3 nfc, cytując "telefon żyje swoim życiem" ergo klasyczny Ghost Touch. Wbijam w googlach, raportów dosłownie lawiny (x3 nfc, pro itd) - rozwiązania brak. A fixy społeczności standardowo, jednym pomagają, innym nie, jednym bardziej drugim wcale. 

Coś jak na filmiku niżej 

Tak więc cóż, na cenie zalety się kończą. Co nie jest dla mnie jakiś odkryciem czy zaskoczeniem. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest faktycznie sztuczna inteligencja! Telefon sam się obsługuje! W końcu nie będę musiał marudzić na wielkość obecnych telefonów, tam gdzie nie dostanę palcem, fon sam to zrobi za mnie. Cud techniki, lecę do sklepu!

:E

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam alternatywy do apple watcha, ale warunek jest jeden i jest bezwzględny: bateria.

Potrzebne mi do szczęścia powiadomienia - o połączeniach, smsach, whatsappach. Cała reszta jest mi kompletnie obojętna.

 

Garminy Vivomovo, Venu, Fenix... Coś jeszcze jest wartego uwagi i działajacego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zegarek potrzebny? Do takich zastosowań opaska wystarczy - a zapewni dwa tygodnie na ładowaniu.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłącznie do powiadomień i nie oczekujesz, że będziesz mógł z poziomu zegarka na nie odpowiadać to Huawei Watch GT2. Na baterii trzyma długo, wygląda jak klasyczny zegarek i ostatnio trafia się w promocjach za 499zl. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę polecić Huawei gt2 bo akurat go używam.Ładuje raz na 2 tygodnie więc powinieneś być zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się beta One UI 4 do S21. Do pobrania poprzez Samsung Members.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak tam sie wam uzywa nowego One UI? Moj Samsung S8 utknal na wersji 1.0, ale szczerze mowiac nie widze za duzo zmian w 4.0 w stosunku do 1.0. Dziala system szybciej/wolniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak z S8, bo go od dawna nie posiadam, ale na S21 jest to samo co na One UI 3.1. KIlka zmian estetycznych i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Chelsey napisał:

Jak wyłącznie do powiadomień i nie oczekujesz, że będziesz mógł z poziomu zegarka na nie odpowiadać to Huawei Watch GT2. Na baterii trzyma długo, wygląda jak klasyczny zegarek i ostatnio trafia się w promocjach za 499zl. 

 

Watch GT mam, już ponad dwa lata. Ciut bardziej w kierunku premium bym chciał skoczyć. Swoją drogą, te Hujaweje GT i GT2 to są obłędne, mój ma dwa lata i nadal ładuję go co 18-20 dni a ceramiczny bezel nie ma żadnego śladu zużycia.

 

Niestety, na ajpongu aplikacja zdrowie jest okrojona i nie mogę wybrać powiadomień z tylko konkretnych aplikacji - stąd pomysł na zmianę. No i w sumie mi się ten zabytek już znudził z lekka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, wincek napisał:

 

kurde, brałbym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy ludzi pierwszego świata. Znudzony i zblazowany z P30 Pro stwierdziłem, że dam drugą szansę ajpongom i zamówiłem 12 Pro Max 256 z airpodsami pro. Jakość wykonania top, słuchawki rewelacyjne, niektóre numery które słyszałem milion razy wręcz odkrywałem na nowo.

I to tyle z plusów dodatnich. System nadal wygląda moim zdaniem archaicznie, maszerowanie palcem na górę ekranu po przyciski na górnej części stało się koszmarem. Do tego działanie części aplikacji w iOSie to jakieś nieporozumienie - np pepper i ikonka powiadomień... Telefon jest koszmarnie ciężki i niewygodny, ja nie mam małych rąk, jestem raczej wysportowany i silny - a tu normalnie po 2 dniach bolą mnie ręce, kciuki. Teścik w sklepie czy bawiąc się chwilę telefonem znajomego ma się nijak do używania takiego urządzenia jako daily. Wczoraj po półtora dnia konfigurowania, ustawiania itp - telefon wziąłem 'na miasto'. Po powrocie do domu na kolanach wierszem przepraszałem dwuletniego Huaweia. Wszystko robi się niewygodnie, nieproduktywnie, wolno. Odblokowywanie tego urządzenia w maseczce - kodem - ja nie wiem jakim cudem doszedłem do wniosku, że jakoś to będzie. Nie, nie będzie. Moja Luba obok po otrzymaniu powiadomienia muska palcem swój telefon i już - ja tymczasem jak w jakimś skansenie wpisuję kod... Aplikacje są takie sobie, graficznie uważam, że na androidzie są bardziej dopieszczone i o wiele ładniejsze. Jestem estetą, obiektywy z tymi sterczącymi lufami się syfią, wyspa wygląda jak miniatura wysypiska śmieci. Klawiatury... No jest niby swiftkey czy gboard, ale obie są okrojone funkcjami względem swoich androidowych sióstr. Nie można żadnej zmusić, aby jak w androidzie po przytrzymaniu przycisku wskakiwał znak interpunkcyjny czy specjalny. Bardzo często z tego korzystam i niestety, literki to literki i nic poza tym. Na koniec organizacja rzeczy w aplikacji zdjęcia. Wszystko wpada w jeden worek a kopiowanko, przenoszonko czy inna prosta organizacja na zasadzie folderów w windowsie czy androidzie to droga przez mękę.

Także cena topowa, zdecydowałem się na 12 Pro Max żeby nie przekraczać tej bariery 6k za telefon, bo dopiero co 5k udało mi się jako tako zaakceptować :D Wykonanie topowe, wydajność i bateria oczywiście na plus, chociaż moim zdaniem telefon nie zawsze reaguje tak natychmiastowo na wydane polecenie. Ale liczba minusów przesłoniła kompletnie jakiekolwiek zalety. Telefon trzykrotnie droższy - oczekiwałem, że będzie w mojej ocenie chociaż te 30% lepszy. Niestety, okazuje się być wręcz o 30% gorszy i jest totalnym regresem względem P30 Pro. Broni się jakością wideo i w sumie po to go kupiłem, bo miał zastąpić gopro czy aparat - abym w końcu mógł nosić tylko jedno urządzenie. No ale z czym do ludzi, bitrate przy 4k@30 jest w iP dokładnie 4 razy niższy niż w GoPro Hero 9. To nie ma prawa wyglądać podobnie, więc nawet jakością filmów jestem rozczarowany.

 

Także miałem przymiarkę do iP w serii 6, szybko się wyleczyłem. 12 też jest fuj, na kilka lat mam spokój. To co, czekam na 18stkę?

 

 

Aha. Odkrycie takie, kupiłem Spigena Quartz na ten telefon. Cienkie przezroczyste etui, ale plecki są z hartowanego szkła. Więc wygląda obłędnie, kompletnie się nie palcuje, nie będzie ten obszar się robił żółty itp. Serdecznie polecam. Tylko należy mieć na uwadze, że jak komuś telefon spada na ziemię, to będzie musiał się liczyć z nowym terminem: 'potłukłem etui' :D 

 

a5ae2f0ed1a5a54cf9df50af47859554.jpg

Edytowane przez cervandes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...