Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada ktos Mi 11 lite 5g ? Aparat ma dziwne lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Karister napisał:

U mnie dwa kliknięcia. aA (obok URL) -> Show Top Bar. Bez wchodzenia w jakiekolwiek ustawienia.

U mnie tego nie ma ?

bfd7f54dd9e137a3cc20452cb282a107.md.png

Edytowane przez xadrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz iOS 15? To jest nowość od ostatniej aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo - 15.1.1. Może nie masz wgranego update Safari?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych aktualizacji aplikacji - wszystko jest zaktualizowane. Może to działa tylko na iPhone a nie działa na iPadzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Od jakiegoś czasu testuje sobie Iphone SE 2020 vs mój prywatny Huawei P30. Jestem zaskoczony jakością zdjęć z Iphona , zrobiłem spore porównanie w różnych warunkach. Zerknijcie proszę i oceńcie co sądzicie :) ?

https://photos.app.goo.gl/6rUNT5EnMn4ycRUa9

 

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna mi oferta z dwiema kartami sim. Ale albo dwie fizyczne karty, albo połączenie fizycznej + esim, pod warunkiem, że ten esim to będzie absolutnie pełnoprawną kartą z wszystkim, włącznie z roamingiem. Po prostu chcę mieć dwa telefony, i główny (iPhone) używany jako daily + drugi telefon jako ten, którego nie szkoda np na treningi.

 

Jakie mam opcje? W T-mobile dwa fizyczne simy, ale dość drogo (45pln). Flex... 25pln, dwie karty, ale czy ta esim jest pełnowartościowa, czy jednak ma jakieś ograniczenia? Coś poza tymi dwiema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nju mobile. 38 zł dwa pełnoprawne numery z tym że pierwszy jest główny ale się tego nie odczuwa. Nadajniki Orange. Pewnie jest na rynku tańsza opcja ale czy lepsza? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie... dwie karty sim, ale to samo konto, ten sam numer. Bez przekładania kart... wyłączam jeden telefon, włączam drugi i mam ten sam numer w innym urządzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2021 o 11:28, Above napisał:

Hej

Od jakiegoś czasu testuje sobie Iphone SE 2020 vs mój prywatny Huawei P30. Jestem zaskoczony jakością zdjęć z Iphona , zrobiłem spore porównanie w różnych warunkach. Zerknijcie proszę i oceńcie co sądzicie :) ?

https://photos.app.goo.gl/6rUNT5EnMn4ycRUa9

 

O, Mac na Stałym 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2021 o 11:28, Above napisał:

Hej

Od jakiegoś czasu testuje sobie Iphone SE 2020 vs mój prywatny Huawei P30. Jestem zaskoczony jakością zdjęć z Iphona , zrobiłem spore porównanie w różnych warunkach. Zerknijcie proszę i oceńcie co sądzicie :) ?

https://photos.app.goo.gl/6rUNT5EnMn4ycRUa9

 

Trochę się zaskoczyłem, a trochę nie. Na początku myślałem, że te agresywne HDR to robi P30 - a potem się okazało, że to iphone (zdjęcie myszki) a Huawei wyszedł mega słabo - możliwe, że złapałeś inny punkt ostrości i delikatnie inny kadr
Potem patrzę na maskę ze śniegiem i oczekuje, że P30 będzie miał więcej detali - a tu jest na odwrót. Jednak Huaweia potem rozpoznałem po beznadziejnym, przesadzonym efekcie bokeh
IMG_0073, IMG_0079, IMG_0083 -> tutaj idealnie widać genialny HDR od iphone. Hua się rozłożył jak typowy Xiaomi :E 
Przy choince od strzała widać, że P30 narzucił zbyt agresywny HDR i wszystko się zamieniło w malowidło próbując dorzucić detali, a iphone tracąc delikatnie na detalach zachował naturalność zdjęcia

Zdjęcie świeczki.. No cóż, to co zawsze mówiłem. Huawei ma kolorystykę kompletnie od czapy
Szokująco słabo wyszedł P30 na parkingu ze światłami (IMG_20211207_192425) - i jak zwykle to co mi się okropnie nie podoba - eliminując kompletnie żółć i agresywnie wybielając zdjęcie. Prawdopodobnie też kwestia braku OIS

IMG_0119 vs IMG_20211205_123628 -> tutaj jako całokształt podoba mi się bardziej zdjęcie z Huaweia, ale widać że iphone nadal zachowuje naturalne barwy i trafniejszą głębię
IMG_20211210_110646 -> bez porównania iphone zmiażdżył punktem ostrości P30

no i cóż. Albo za bardzo ludzie faworyzują Huaweia na fali marketingowego hype-u albo nie mają porównania do konkurencji.. Ale też zwróćmy uwagę, że te telefony dzieli ponad 2 lata - jednakże iphone SE wykorzystuje optykę i procesor z 11, więc teoretycznie powinny ze sobą konkurować. 

Edytowane przez reQ_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.12.2021 o 10:06, reQ_21 napisał:

Trochę się zaskoczyłem, a trochę nie. Na początku myślałem, że te agresywne HDR to robi P30 - a potem się okazało, że to iphone (zdjęcie myszki) a Huawei wyszedł mega słabo - możliwe, że złapałeś inny punkt ostrości i delikatnie inny kadr
Potem patrzę na maskę ze śniegiem i oczekuje, że P30 będzie miał więcej detali - a tu jest na odwrót. Jednak Huaweia potem rozpoznałem po beznadziejnym, przesadzonym efekcie bokeh
IMG_0073, IMG_0079, IMG_0083 -> tutaj idealnie widać genialny HDR od iphone. Hua się rozłożył jak typowy Xiaomi :E 
Przy choince od strzała widać, że P30 narzucił zbyt agresywny HDR i wszystko się zamieniło w malowidło próbując dorzucić detali, a iphone tracąc delikatnie na detalach zachował naturalność zdjęcia

Zdjęcie świeczki.. No cóż, to co zawsze mówiłem. Huawei ma kolorystykę kompletnie od czapy
Szokująco słabo wyszedł P30 na parkingu ze światłami (IMG_20211207_192425) - i jak zwykle to co mi się okropnie nie podoba - eliminując kompletnie żółć i agresywnie wybielając zdjęcie. Prawdopodobnie też kwestia braku OIS

IMG_0119 vs IMG_20211205_123628 -> tutaj jako całokształt podoba mi się bardziej zdjęcie z Huaweia, ale widać że iphone nadal zachowuje naturalne barwy i trafniejszą głębię
IMG_20211210_110646 -> bez porównania iphone zmiażdżył punktem ostrości P30

no i cóż. Albo za bardzo ludzie faworyzują Huaweia na fali marketingowego hype-u albo nie mają porównania do konkurencji.. Ale też zwróćmy uwagę, że te telefony dzieli ponad 2 lata - jednakże iphone SE wykorzystuje optykę i procesor z 11, więc teoretycznie powinny ze sobą konkurować. 

Dziękuje za rozbudowaną opinię :) Dokładnie mam podobne odczucia. Nie jest jedna tak że P30 ssie wszędzie i wygrywa iphone bo jednak w nocy ciut lepiej wypadnie P30 przy niektórych scenariuszach (chociaż okropnie narzuca żółć na wiele zdjęć). Osobiście jestem pod dużym wrażeniem jak lekko, powtarzalnie robi się fotki iphone i zakres tonalny HDR jest na świetnym poziomie. Video klasa sama w sobie. Doszło do tego że prywatny P30 uźywam  rzadziej do foto jak służbowy iphone SE 2020 :E

Teraz mam oczywiście chrapkę na pixela albo iphone 12 mini  :)

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2021 o 15:36, xadrian napisał:

Nie mam żadnych aktualizacji aplikacji - wszystko jest zaktualizowane. Może to działa tylko na iPhone a nie działa na iPadzie ?

Na iPadzie nie przeniesiesz paska adresu na dół. To jest tylko na iPhone. Na iPadzie możesz tylko zmienić wygląd paska z kartami (Ustawienia -> Safari -> sekcja Karty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, zireael7 napisał:

Na iPadzie nie przeniesiesz paska adresu na dół. To jest tylko na iPhone. Na iPadzie możesz tylko zmienić wygląd paska z kartami (Ustawienia -> Safari -> sekcja Karty).

No to brawo Apple ?

W dużym tablecie gdzie żeby sięgnąć ręką na górę aby wpisać adres strony nie dali takiej opcji przeniesienia pasa na dół natomiast w mniejszym iPhonie dodali - gdzie tu logika ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xadrian napisał:

No to brawo Apple ?

W dużym tablecie gdzie żeby sięgnąć ręką na górę aby wpisać adres strony nie dali takiej opcji przeniesienia pasa na dół natomiast w mniejszym iPhonie dodali - gdzie tu logika ?

 

W końcu Think different ?

 

Widzieliście Oppo Find N? W końcu jakiś sensowny i przemyślany projekt. Świetne proporcje, fajne wymiary jeśli chodzi o użytkowanie. Jedyny mankament to, że jest gruby. Ale mimo wszystko Oppo zrobiło to naprawdę dobrze jak na swoją pierwszą generację składaka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, fajnie że coś się dzieje w tym kierunku, ale to nie jest urządzenie dla mnie i na pewno bym nie kupił, pomimo iż lubię takie technologiczne nowinki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Chelsey napisał:

W końcu Think different ?

 

Widzieliście Oppo Find N? W końcu jakiś sensowny i przemyślany projekt. Świetne proporcje, fajne wymiary jeśli chodzi o użytkowanie. Jedyny mankament to, że jest gruby. Ale mimo wszystko Oppo zrobiło to naprawdę dobrze jak na swoją pierwszą generację składaka. 

szkoda tylko, że soft póki co leży i kwiczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie te składaki nie przekonują. Dziura w ekranie w miejscu zgięcia jest IMO obleśna. Do tego nie widzę sensownej opcji zabezpieczenia ekranu szkłem hartowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem mojej rodzicielce S21 i jej się nie spodobał, więc daje jej Vivo X51 a sobie biorę Samsunga. Zobaczymy czy Samsung tak bardzo się polepszył jak mówią :D

Znacie jakąś podwójną, szybką, bezprzewodową ładowarkę S21 i galaxy watcha 4? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba takowej nie znajdziesz. Galaxy watch 4 nie współpracuje z większością zwykłych ładowarek QI. Masz ssung Duo charger, ale ona jest dosyć wolna 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parę dni s21 za mną..

Jeśli ktokolwiek powie, że S21 ma dobrą baterię to napluje mu w twarz.
Przy takim samym użytkowaniu jak Vivo X51 + podpięty Watch 4 schodzi mi średnio 10% baterii na godzinę, głównie trzymając telefon w kieszeni i raz na czas spojrzeniu na social media. SoT kapkę ponad 2h.  Gdzie vivo z palcem w tyłku miałem na półtorej dnia i ponad 4h SoT

Mam nadzieje, że po 2 tygodniach "uczenia się" jak używam smartfona to trochę się ogarnie, bo to mi nawet dniówki w pracy nie wytrzyma.. Nawet bixby uśpiłem i nic to nie dało. 

Edytowane przez reQ_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię, że Ci wytrzyma. U mnie s20 FE na Snapie wyciąga około 3h SoT, do 4 nawet nie mam podjazdu przy moim użytkowaniu.  

Samsung nie potrafi optymizowac baterii niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3h sot? A ja narzekam na 5-6h i dwa dni pracy na moim starym p20 pro :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak przyznać w xiaomi mi9t uprawnienia dla aplikacji na stałe (android 11, MIUI 12.1.1)?

Często mam tak że po aktualizacji lub nawet ponownym uruchomieniu telefonu muszę ręcznie przyznawać uprawnienia.

Np. dla Mi fit i mi band muszę przyznawać co pewien czas uprawnienia do powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To jest 120mm wentylator Dla pewności zmierz jeden bok i napisz. Jeżeli jest to jak pisałem 120mm to masz wybór, tylko napisz jakie jest napięcie na obecnym wentylatorze, gdy zasilacz jest w idle - wystarczy go uruchomić na stole z zwartymi zielonym i obojętnie jakimś czarnym. Ta zworka uruchomi zasilanie.
    • kupujesz najtańszy Arctic Cooling F12 bez PWM, rozcinasz wtyczkę, lutujesz i gotowe.
    • No i już widać że kompletnie nie zrozumiałeś co napisałem. Napisałem, że te wykresy zostały później skorygowane. Oba które przytoczyłeś są i były niekompletne i niedokładne już w dniu ich publikacji. Pierwszy wykres w zasadzie jest drugim wykresem ale ze zmienionym liczeniem dokładności i wywaloną częścią danych, które ktoś uznał za mało szczegółowe (bo w zasadzie nie pasowały do wyliczeń by osiągnąć 95% dokładność w ujęciu statystyczno-metrologicznym modelu, nie myl tego z dokładnością danych bo to nie to samo).   Jak chcesz patrzeć w szerszej perspektywie to zainteresuj się czym było MWP (średniowieczny okres cieplny) i co było jego przyczyną. Trwał od około 1000 do 1300 roku. Napisałem, zestaw to sobie z danymi aktywności wulkanicznej (podpowiedź - była znacznie niższa niż wcześniej) oraz z promieniowaniem słonecznym, które było wyższe. Natomiast do małej epoki lodowcowej która zaczęła się około 1600 roku a skończyła około 1900 roku spowodował bardzo duży wzrost aktywności wulkanicznej w konsekwencji zmniejszone promieniowanie słoneczne. Co ciekawe nie zawsze duża aktywność wulkaniczna działa globalnie czego dowodzi wybuch Pektu-San (góra Paektu) w okolicy 946 roku którego erupcja była większa niż inne powodujące zmiany globalne, a jednak wpłynęła tylko lokalnie na Półwyspie Koreańskim.  Co na to wpłynęło? Mógł to być choćby korzystny w tej sytuacji układ prądów powietrza w okresie erupcji. To co piszesz ogólnie świadczy o tym, że nie ogarniasz jak to wszystko jest połączone i jak zmiana kilku elementów może wpłynąć na pozostałe. Stąd właśnie teksty typu:     Gdzie widać jak na dłoni, że nie ogarniasz dlaczego analizuje się tempo zmian głównie w okresie po 1900 roku.  Odpowiedz sobie sam na pytanie jaki przemysł miał człowiek w latach 800-1300 który mógłby globalnie wpłynąć na temperatury, żeby nie mówić o tym, że wtedy było to zjawisko naturalne. Zestaw to sobie teraz właśnie z tempem wzrostu temperatury i zmian w układzie klimatycznym na Ziemi w ostatnich 100 latach. Może znajdziesz odpowiedź, a nie wysiądziesz z racji tego że Cię to przerosło.  
    • Co to za gówniany monitor ten Aorus 😄 3 strony rozprawek o tym jak włączyć tryb, a co powinno być w instrukcji na wierzchu
    • Albo USA postawiło warunek w zamian za zabawki i pieniądze  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...