Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie różnica to -111db w domu, i -104db na zewnątrz. 24cm biały pustak (gazobeton). Zasięg ogólnie mam słaby ale nadajnik z tego co wiem to jest daleko

Jeśliby wierzyć, że ta mapa poprawnie pokazuje nadajniki http://beta.btsearch.pl/ to mam do najbliższego ~3km. U rodziców, gdzie byłoby to ~1km mam zawsze full zasięg.

Edytowane przez bleidd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dudzio napisał:

Żeby móc to porównać w przydatny dla mnie sposób musiałbym w tym samym miejscu zbudować mieszkanie z innego materiału. Chodzi mi przecież o sygnał w warunkach mieszkaniowych.

ale to sposob na sprawdzenie, poza tym nowsze telefony maja nizsze przenikanie fal albo W na cos tam, czy jakos tak i stad tez roznica (zapomnialem nazwe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zewnątrz wynik zmienił się nie znacznie, może o 3-4 dBm, ale to mógł być przypadek bo wskazanie ciągle się waha.

Na innych telefonach w mieszkaniu mam bardzo podobne wyniki - od -115 do -105. 

Po zamianie na 3G poziom wzrasta do ok -85 dBm, a na 2G nawet do -75 dBm. Ale jakie wtedy są prędkości Interneto to sami wiecie... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fale o nizszych czestotliwosciach lepiej przenikaja przez sciany itd. stad takie wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2022 o 11:08, Karister napisał:

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wrzucam screen z dłuższego duszenia IP 13 Pro Max. Niecałe sześć godzin Safari, YT i WhatsApp plus zamawianie taksówki wraz ze śledzeniem trasy na mapie oraz zakup biletu na pociąg wzięło 51% baterii. IMO very good. Klik, aby powiększyć:

IMG-0540.png

Dla porównania Oneplus 8 Pro, ekran podobny, bateria podobna. U mnie SoT niecałe 8h w ciągu doby, przy 120 Hz, wifi ale słaby zasięg GSM co pewnie trochę nadmiarowo siorbie baterię, sporo odtwrzania wideo więc głośniki też swoje wyciągnęły. Nie jest źle :P 

Edytowane przez bleidd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S22 S22+ S22 Ultra zaprezentowane - jestem ciekaw Waszych opinni.

IMO widać problemy z dostępnością półprzewodników i tak naprawdę mamy odgrzewane kotlety. I jeszcze wariant Ultra kosztujący prawie 6K ma 8GB RAM i 128 GB Pamięci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ma rysik więc i tak się sprzeda u fanów serii Note. 

Ten S22 prezentuje się bardzo ładnie, wymiary praktycznie identyczne jak iPhone 13, który według mnie ma świetną ergonomię korzystania. Ciekawe jak bateria, bo skoro 4000 mah w s21 było gównem, to tu mimo teoretycznie 4nm procesora 3700mah może być totalną padaką. 

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S22 Ultra wyświetlacz 19.2:9, S22+ 19.5:9. Fajnie, że Samsung nie podążą tą głupią modą z coraz większym wydłużaniem ekranów. S22+ wygląda zacnie, ale ta cena ? W zasadzie wszystko mi w nim pasuje, całkiem spora matryca główna, płaski ekran 6.6", stereo, 8 GB RAM, bateria 4500.

Generalnie upgrade względem S21 jest stosunkowo mały.

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, larry.bigl napisał:

Bateria w podstawowym modelu to ładny żart :E

bateria, pamięć i cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadły mi dwa 1+ Nord 2 5G z Amazon. es za 100€ (obydwa) ?

Tylko teraz pytanie czy przesiadka z htc u12 plus żony i mojego Huawei P30 będzie odczuwalna na plus? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.02.2022 o 11:49, Chelsey napisał:

Tak, utrawdzane klejem na UV. Używałem takowe na p30 pro i spisywało się bardzo dobrze, zero jakichkolwiek problemów. 

Kupiłem T-Max za 49zł i rewelacja. Ładnie zachodzi na krawędzie, trzyma się dobrze a z etui z zestawu ładnie się dopasowuje i w momencie gdy "kończy" się etui zaczyna się szkło, nie ma żadnego przeskoku wyczuwalnego pod palcem, rewelacja. Jeśli się tylko będzie trzymać i nie odklejać to jestem zadowolony. Ciekawe tylko jak z demontażem tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demontaż się banalny i bezproblemowy. 3 razy ściągałem szkło poruczone i nigdy klej nie zostawał ani nie było problemu ze zdjęciem w całości szkła. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem, fold 3 - ciągle usypia mi aplikację messengera, nawet jak ktoś do mnie dzwoni to mogę zobaczyć jedynie poźniej informację że nie odebrałem. Zmieniłem już żeby messenger miał nieograniczony dostęp do baterii a dalej jest to samo... Co jeszcze ustawić, żeby w końcu to normalnie działało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lukibossss napisał:

Panowie problem, fold 3 - ciągle usypia mi aplikację messengera, nawet jak ktoś do mnie dzwoni to mogę zobaczyć jedynie poźniej informację że nie odebrałem. Zmieniłem już żeby messenger miał nieograniczony dostęp do baterii a dalej jest to samo... Co jeszcze ustawić, żeby w końcu to normalnie działało. 

Jeszcze 'kłódkę' załóż na Messengera. Powinno pomóc, przynajmniej na moim Samsungu wyeliminowało to problem dochodzących czasem z opóźnieniem powiadomień. 

Jak masz aplikacje odpaloną to wejdź w tryb wszystkich otwartych aplikacji, kliknij na logo Messengera i wybierz 'zablokuj tę aplikację'.  

Edytowane przez Chelsey
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, bleidd napisał:

Kupiłem T-Max za 49zł i rewelacja. Ładnie zachodzi na krawędzie, trzyma się dobrze a z etui z zestawu ładnie się dopasowuje i w momencie gdy "kończy" się etui zaczyna się szkło, nie ma żadnego przeskoku wyczuwalnego pod palcem, rewelacja. Jeśli się tylko będzie trzymać i nie odklejać to jestem zadowolony. Ciekawe tylko jak z demontażem tego będzie.

Demontaż wykałaczką, podważasz i całe szkiełko odpada, klej zostaje na nim. Miałem na P30 Pro dwa T-Maxy i po założeniu było cudo, ale po miesiącu czy dwóch zaczęło odłazić. Potem założyłem drugie i tak samo, miesiąc czy dwa i kosz. Na koniec założyłem folijkę z MM za stówę i była świetna, poślizg palca gorszy, ale na zagiętym wyświetlaczu o wiele lepsza była moim zdaniem ta folia. Gdybym teraz miał mieć telefon z zagiętym ekranem, to kolejnego szkła bym nie kupił. Wydałem na nie łącznie parę stówek, bo na dwa v30 wcześniej też eksperymentowałem i wniosek niezmiennie ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Mi10 mam szkło Bizon 3D, klejone po całości (ale nie UV, tylko zwykły klej) - od kiedy kupiłem, czyli ponad pół roku trzyma się jak należy. Za szkło płaciłem 2X zł /szt.

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy. Na razie to najlepsze szkło jakie miałem na telefonie. Folii nie lubię, wszystkie jakie miałem od tańszych po droższe pogarszają jakość obrazu, spada kontrast zwłaszcza w ostrym słońcu, nie są idealnie przezroczyste. Na Mi 9T Pro stosowałem hydrożel bo jest zupełnie przezroczysty i łatwo się go aplikuje, za to szybko się niszczy no ale kosztuje to ~10 zł to raz na parę miesięcy nie ma problemu aby go wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie na P20 Pro od zawsze stosowałem szkło Spigena - idealnie pasuje. Problem jest w dostępności, już teraz ciężko je dostać. W kartoniku lezy Nillkin na czarną godzinę ale obawiam się że się zawiodę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2022 o 13:05, lukibossss napisał:

Panowie problem, fold 3 - ciągle usypia mi aplikację messengera, nawet jak ktoś do mnie dzwoni to mogę zobaczyć jedynie poźniej informację że nie odebrałem. Zmieniłem już żeby messenger miał nieograniczony dostęp do baterii a dalej jest to samo... Co jeszcze ustawić, żeby w końcu to normalnie działało. 

Nie wiem co rozwiązało problem bo trochę cudowałem, ale na koniec wymusiłem zatrzymanie aplikacji i otworzyłem jeszcze raz i już gra gitara :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.01.2022 o 14:32, katystopej napisał:

Zależy Ci na aparacie i bierzesz 2 letniego oneplusa :E przecież jego nawet a52 pod względem foto zniszczy.

OP 8 Pro vs S22+ vs vs S20 vs A52 vs iP 13 Pro

OP 8 Pro vs S22+ vs S20 vs A52 vs iP 13 Pro

pozdrawiam ;) 

Edytowane przez bleidd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się dziś S22 i S22+. Fantastyczne bryły, wyświetlacze. Na samsung.pl dodatkowe kolorki do wyboru, niedostępne w reszcie sklepów. Nie powinienem dziś mieć dostępu do komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro lepiej tylko wziąć bo masz kod rabatowy 200 i jeszcze promocja na dwie raty. Więc na start ma cenę 3500zl plis wszystkie odkupy i słuchawki. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, połasiłem się na dwie raty gratis, ale w euro nie widzę możliwości zakupu na raty ani z promocją, że dwie gratis. O kodzie nawet nie wiedziałem. Za to na mediaexpert normalnie, 30x0% -2 raty gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...