Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

To może ode mnie poleci historia.

Szukam też telefonu w podobnych kwotach na fakturkę.

Początkowo zdecydowany byłem na 13 Pro Max, ale wyszedł 14 Pro Max i nie był już dostępny. Chciałem kupić 14 Pro Max, ale dopiero teraz można go normalnie kupić.

S22 Ultra - odrzucam go ze względu na słabą baterię. 3-5,5h widziałem, że użytkownicy robią na LTE.

Vivo X80/X90 Pro - niedostępne w UE/PL w normalnych kwotach jak na tradingshenzhen, więc odpada, ale Ty jeżeli chcesz zamawiać z Chin to się zainteresuj X80 Pro.

Pixel 7 Pro - brak oficjalnej Polskiej dystrybucji, parę mankamentów za które ten telefon odrzucam

1 lutego ma wyjść S23 Ultra, więc czekam co pokaże sot tego flagowca. Jak będzie za max 6000-6200 zł to wtedy się zdecyduję, a jeżeli nie to IPhone https://ispot.pl/iphone-14-pro-max-srebrny .

Edytowane przez tombarn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje vivo x80 pro, potrzebuje gotówki :/ 

 

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xadrian napisał:

No niestety bywa i tak :/
To na co się przesiadasz póki co ?

zenfona 8 biorę. Do 2000zł nic lepszego nie znajdę. Głównie zależy mi na świetnej jakości dźwięku. Mam nadzieje, że się polepszyło z softem od czasu premiery. Jeśli nadal będzie lipa to nie wiem, kupię jakąś używkę P30 czy coś innego, tylko żeby był smartfon bo kompletnie nie widzę sensu kupowania teraz smartfona za 2000zł. 

Edytowane przez reQ_21
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, reQ_21 napisał:

zenfona 8 biorę. Do 2000zł nic lepszego nie znajdę. Głównie zależy mi na świetnej jakości dźwięku. Mam nadzieje, że się polepszyło z softem od czasu premiery. Jeśli nadal będzie lipa to nie wiem, kupię jakąś używkę P30 czy coś innego, tylko żeby był smartfon bo kompletnie nie widzę sensu kupowania teraz smartfona za 2000zł. 

Mam p30 i sobie chwalę. Kupiłem za grosze ponad dwa lata temu, śmiga aż miło. Przyjemne audio, fajny gabaryt, rozsądny aparat. Gdybym miał z dnia na dzień zmieniać tel to właśnie brałbym zenka 8, którego widziałem już kilka razy na allegro za 1850 - 1900 (bodaj x-kom) Zenek 9 trochę jeszcze za drogi ale korci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, AnshuA napisał:

Mam p30 i sobie chwalę. Kupiłem za grosze ponad dwa lata temu, śmiga aż miło. Przyjemne audio, fajny gabaryt, rozsądny aparat. Gdybym miał z dnia na dzień zmieniać tel to właśnie brałbym zenka 8, którego widziałem już kilka razy na allegro za 1850 - 1900 (bodaj x-kom) Zenek 9 trochę jeszcze za drogi ale korci ?

najbardziej mi zależy na aptx adaptive, bo dokupiłem wszystkie nadajniki w samochodzie, komputerze i słuchawki z tym. Przepatrzyłem ofertę innych smartfonów i mało to ma :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszedł zenfon 8 srebrny.
Kupiony w x-kom, data produkcji 03.2022 - więc nie powinno być problemów z Płytą główną (oby :E )
ale fajnie mieć znowu taki mały smartfon w ręce.. 

To co Asus robi z audio w swoich smartfonach to mistrzostwo, nawet Vivo X80 Pro tak dobrze nie gra. 

Kurde. System ASUSa naprawdę jest sprytny.
Ściągnąłem ręcznie plik aktualizacji do androida 13, wgrałem na smarftona a on od razu "ej, znalazłem plik aktualizacji systemu - zainstalować?"  Podoba mi się 

Edytowane przez reQ_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IwERluB.jpg


prawie 2h w podróży z waze, dualsimem, spotify i około 25% baterii tylko zeszło z zenfona 8. Kurde, dobry wynik jak na takiego maluszka ze snapem 888 

Edytowane przez reQ_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, reQ_21 napisał:

IwERluB.jpg


prawie 2h w podróży z waze, dualsimem, spotify i około 25% baterii tylko zeszło z zenfona 8. Kurde, dobry wynik jak na takiego maluszka ze snapem 888

Też mnie korci ten maluch. Odświeżanie ekranu 120Hz? Widać że po aktualizacjach sluchaweczka dość fajnie się prezentuje, nie to co po premierze. Jaka wersja android? Bo widziałem że 13 oficjalnie udostępniona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AnshuA napisał:

Też mnie korci ten maluch. Odświeżanie ekranu 120Hz? Widać że po aktualizacjach sluchaweczka dość fajnie się prezentuje, nie to co po premierze. Jaka wersja android? Bo widziałem że 13 oficjalnie udostępniona. 

inteligentne odświeżanie
android 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim, ja juz powoli boomer od nowości w smartfonach ale miał bym do was pytanie, jak oceniacie note 10 pro>

https://www.mgsm.pl/pl/katalog/redmi/note10pro/

W sensie za 800-900zł to jakaś okazja obecnie, miał ktoś i narzekał na wydajność czy taki sobie aparat? ciekawe jak się prezentuje na tle innych uzywanych modeli od huaweii czy bardziej egzotycznych marek haha

pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.01.2023 o 06:54, Aro1991 napisał:

Siema wszystkim, ja juz powoli boomer od nowości w smartfonach ale miał bym do was pytanie, jak oceniacie note 10 pro>

https://www.mgsm.pl/pl/katalog/redmi/note10pro/

W sensie za 800-900zł to jakaś okazja obecnie, miał ktoś i narzekał na wydajność czy taki sobie aparat? ciekawe jak się prezentuje na tle innych uzywanych modeli od huaweii czy bardziej egzotycznych marek haha

pozdrawiam

 

mega dobra opcja w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się określić jaki to model telefonu ze zdjęcia?

telefon.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kanon7 napisał:

Czy da się określić jaki to model telefonu ze zdjęcia?

telefon.jpg

Któryś z Oppo Find X5

Edytowane przez AnshuA
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, trochę nie ten dział ale pozwolę sobie zapytać. Szukam dla ojca na urodziny tabelta ~10". Do rozrywki YT, internet, muzyka. Coś do 2000zł. Myślałem nad IPADem 9 generacji. Chyba najwolniej się zestarzeje. Nie śledzę w ogóle rynku androidowego i nie wiem czy tam może być coś lepszego. Samsungi Galaxy z tego co widziałem startują od 3k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, gret napisał:

Hey, trochę nie ten dział ale pozwolę sobie zapytać. Szukam dla ojca na urodziny tabelta ~10". Do rozrywki YT, internet, muzyka. Coś do 2000zł. Myślałem nad IPADem 9 generacji. Chyba najwolniej się zestarzeje. Nie śledzę w ogóle rynku androidowego i nie wiem czy tam może być coś lepszego. Samsungi Galaxy z tego co widziałem startują od 3k. 

iPad 9gen (2021) będzie chyba najlepsza opcją. Na Allegro znalazłem jeszcze IPada Air 4gen ale musiał byś się dokładnie zapoznać z aukcja, bo chyba nie do końca jest to nówka sztuka, ale oferta ciekawa i osobiście wolałabym dopłacić te 200 zł https://allegro.pl/oferta/apple-a2316-ipad-tablet-wifi-64gb-szary-31818-12505252732

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2023 o 10:57, gret napisał:

Hey, trochę nie ten dział ale pozwolę sobie zapytać. Szukam dla ojca na urodziny tabelta ~10". Do rozrywki YT, internet, muzyka. Coś do 2000zł. Myślałem nad IPADem 9 generacji. Chyba najwolniej się zestarzeje. Nie śledzę w ogóle rynku androidowego i nie wiem czy tam może być coś lepszego. Samsungi Galaxy z tego co widziałem startują od 3k. 

jakbym dzisiaj w tych pieniadzach mial kupowac to tylko ipad, w zasadzie z lepszych tabletow pozostaje samsung a wiadomo jak sie samsung starzeje, bardzo szybko i bardzo mocno

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mizekk napisał:

W kwestii wyboru najlepszego smatrfona warto zwrócić uwagę na iPhona 14 pro . Dobrze jest poznać jego wszystkie funkcje, a także sprawdzić czy będzie odpowiadał pod nasze potrzeby i oczekiwania. Tutaj znajdziecie oferty takiego sprzętu https://lantre.pl/iphone/iphone-14-pro-469/kolor-obudowy:gleboka-purpura.html

warto też zwrócić uwagę w inwestycję w google adsense lub marketing na facebooku a nie pisać bzdurne komentarze na forum komputerowym. 

Edytowane przez reQ_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina od premiery S23 i cisza. NICE!

Pytanko takie, czemu ultry 8/256 i 12/512 kosztują tyle samo? Ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, cervandes napisał:

Godzina od premiery S23 i cisza. NICE!

Pytanko takie, czemu ultry 8/256 i 12/512 kosztują tyle samo? Ktoś wie?

Bo jest to promocja przedsprzedaży i wersje 512GB można kupić w cenie 256GB, natomiast 1TB w cenie 512GB.  To samo jest z S23. Samsung w tym roku nie dokłada żadnych słuchawek wiec dodaje większe pojemność, oraz jak co roku możliwość odkupu jakiegoś starego telefonu, gdzie w najgorszym wypadku można otrzymać jeszcze rabat 500 zł. 
 

Jeśli chodzi o ogólne wrażenia to chyba jestem już za stary, bo jakoś nic pozytywnego mnie nie zaskoczyło (nie czytałem wczesnej przecieków). Obejrzałem kilka pierwszych wrażeń i jak to ma miejsce od kilku lat dostajemy tak naprawdę odświeżony model a nie coś innowacyjnego. Obie Ultry (2022 i 2023) są tak do siebie podobne, że ciężko rozpoznać który jest który. Kolory również takie nie w moim stylu. Na plus, że w końcu w Europie mamy Snapdragona.

Edytowane przez xadrian
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie podniecac ;) drogo i bez rewolucji jak zawsze

 

najwieksza rewolucja to zdecydowanie ten snap

Edytowane przez xede
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie rzucilem i zamowilem s23+

Z jakimis tam bonusami, trade-inem (jak policza na 100%) wyszlo mi 312 euro bodajze za nowa sluchawke.
+ 120e za care+ i obudowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2023 o 10:57, gret napisał:

Hey, trochę nie ten dział ale pozwolę sobie zapytać. Szukam dla ojca na urodziny tabelta ~10". Do rozrywki YT, internet, muzyka. Coś do 2000zł. Myślałem nad IPADem 9 generacji. Chyba najwolniej się zestarzeje. Nie śledzę w ogóle rynku androidowego i nie wiem czy tam może być coś lepszego. Samsungi Galaxy z tego co widziałem startują od 3k. 

Jak jeszcze nie kupiłeś to tu masz ponoć niezłą promkę:

https://www.pepper.pl/promocje/ipad-2021-102-cala-64gb-640284

A sprzęt jest na lata... Sam mam w domu model bodaj z 2017r i do dziś nic mu nie brakuje do podstawowych domowych zastosowań :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał problem na S21 FE albo innym Samsungu z samoczynnym przełączaniem się sieci na tryb 5G/LTE/3G/2G?

Mam wymuszone LTE/3G/2G z pominięciem 5G a i tak telefon co jakiś czas sam sobie przestawia tryb na pełen zakres. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S20 FE 5G - nie ma tego problemu. Ustawiony na początku na LTE i nie zmienił do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...