Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.05.2023 o 04:09, King Arthas napisał:

Ja przez 5 lat używałem telefonów OP i złego słowa powiedzieć nie mogę. A kupowałem je z Chin głównie za połowę ceny i nie traciłem wiele na odsprzedaży po roku.

Z tą nakładką też się zgodzę. Mi bardziej do gustu podchodziła ta od OP niż Pixel'a.

pytanie na którym skończyłeś - bo nowe mają po fuzji z Oppo i jest... No trochę żartem względem tego co było w oxygenOS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, reQ_21 napisał:

pytanie na którym skończyłeś - bo nowe mają po fuzji z Oppo i jest... No trochę żartem względem tego co było w oxygenOS. 

Na 10T. Nie było tak super jak wcześniej, ale ja tam nie narzekałem i bardzo polecam telefony OP :) 

Teraz chętnie bym sprawdził 11, no ale mam już GP. Zawsze brakowało mi w ich telefonach mocnych aparatów.

Ja akurat miałem OP1, 7T, 8T, 10T (jednego mi brakuje, ale nie umiem sobie przypomnieć którego). Z wszystkich bardzo zadowolony. 

Edytowane przez King Arthas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, King Arthas napisał:

Teraz chętnie bym sprawdził 11, no ale mam już GP. Zawsze brakowało mi w ich telefonach mocnych aparatów.

Mi w Pixelu właśnie brakowało mocnego aparatu.
A nie tyle co mocnego - co uniwersalnego.
W jednych warunkach robił świetne foty, w drugich przeciętne.
Wideo samo w sobie ma słabe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, reQ_21 napisał:

Mi w Pixelu właśnie brakowało mocnego aparatu.

Ja mając tego 7 PRO muszę stwierdzić, że aparaty bardzo porównywalne. Video natomiast lepsze w IP13 PRO MAX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś z nowych telefonów z wysuwanym aparatem się pojawia? Mam mi9T i jakoś przypasował mi "pełny ekran".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem o niczym takim w nowych telefonach. Pojawiają się takie które mają aparat pod ekranem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod ekranem też bym nie wybrzydzał, tylko nigdy nie miałem styczności i pytanie czy nie rzuca się w oczy że jest tam jakaś "dziurka"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie najłatwiej byłoby znaleźć taki model i obejrzeć na żywo w jakimś media/euro. Ale to chyba nadal pieśń (niedalekiej) przyszłości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Pod ekranem też bym nie wybrzydzał, tylko nigdy nie miałem styczności i pytanie czy nie rzuca się w oczy że jest tam jakaś "dziurka"?

Dopóki nie używasz aparatu to go praktycznie nie widzisz.
Sprawdź na sklepie Folda 4 od Samsunga. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mimo że stać, to by mnie musiało dość porządnie popieścić aby więcej niz te1,5-2 tyś za telefon dawać :) ale z czystej ciekawości obadam na sklepie jak się ten aparat pod wyświetlaczem prezentuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Wiesz, mimo że stać, to by mnie musiało dość porządnie popieścić aby więcej niz te1,5-2 tyś za telefon dawać :) ale z czystej ciekawości obadam na sklepie jak się ten aparat pod wyświetlaczem prezentuje. 

za telefon rozumiem. Za smartfona już nie, chyba że mało na nim robisz i nie wymagasz szybkiej i stabilnej pracy. 
Jednak do 2000zł idzie kupić dobre flagowce z przed roku, dwóch - ja tak zacząłem robić. O wiele bardziej opłacalny interes 

Edytowane przez reQ_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi telefon służy do dzwonienia, przeglądnięcia neta w wolnej chwili i raz na jakiś czas zdjęcie zrobię. Żadnych innych pierdół. Ale bardziej się rozchodzi o schowaną kamerkę z przodu, nawet w ogóle by jej mogło nie być, i kompaktowy dla mnie czyli nie większy niż te 160mm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przednia kamera też niepotrzebna ale niestety takich modeli prawie nie ma. Niedawno kupiłem Poco F5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Vivo wynosi się z Polski, szybko poszło.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił mi się andek 13 na edge 30 fusion i się boje aktualizować :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób siedzących w IPhone'ach. 

Jeżeli iPhone X nie dostanie oficjalnie iOS17, to znaczy, że już w ogóle nie dostanie łatek bezpieczeństwa? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znawcy - szybkie pytanie. Chcialbym sprzedac swojego ajfona 11pro 64GB ale zupelnie sie nie orientuje w jakiej cenie go wystawic na sprzedac. Na portalach typu allegro czy olx tych modeli jest jak na lekarstwo a rozrzut cenowy jest absurdalny. 

Moj telefon jest w perfekcyjnym stanie, kabel nawet nie wyciagniety z pudelka. Stan baterii 94%. Jestem pierwszym i jedynym wlascicielem tego urzadzenia.

23 godziny temu, kanon7 napisał:

Pytanie do osób siedzących w IPhone'ach. 

Jeżeli iPhone X nie dostanie oficjalnie iOS17, to znaczy, że już w ogóle nie dostanie łatek bezpieczeństwa? 🤔

Apple wydaje aktualizacje bezpieczenstwa do 2 lat po wydaniu ostatej aktualizacji OS na dane urzadzenie. Np. IP 6S mial ostatnia aktualizacje systemu w grudniu 2022, zatem aktualizacje bezpieczenstwa otrzymywac bedzie do grudnia 2024.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Każda osoba fizyczna lub prawna, która wprowadza do obrotu produkty zawierające przenośne baterie, zapewnia, że baterie te są łatwo wyjmowalne i wymienialne przez użytkownika końcowego w dowolnym momencie cyklu życia produktu. Obowiązek ten ma zastosowanie wyłącznie do całych baterii, a nie do poszczególnych ogniw lub innych części zawartych w takich bateriach.

Od 2027r. wymienne baterie w smartfonach. Konsumenci zachwyceni, ale słyszę część głosów, że to krok wstecz, spisek lobby masońskiego i reszty produkującej elektrośmieci (?). W komentarzach czytam, że dostaniemy tańsze telefony, gorsze aparaty etc. Mi jako laikowi zmiana się podoba, kiedyś wymiana baterii była czymś normalnym. Teraz zamiast po dwóch latach wymieniać baterię w smartfonie za kilkaset złotych to wymieniam cały smartfon (nie kupuję modeli droższych niż 1-1,5k).

Chciałbym poznać opinie innych ludzi na temat nowego prawa UE, co sądzicie o w/w zmianie?

https://spidersweb.pl/2023/06/wymienne-baterie-w-smartfonach-unia-europejska.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, barteke napisał:

Od 2027r. wymienne baterie w smartfonach. Konsumenci zachwyceni, ale słyszę część głosów, że to krok wstecz, spisek lobby masońskiego i reszty produkującej elektrośmieci (?). W komentarzach czytam, że dostaniemy tańsze telefony, gorsze aparaty etc. Mi jako laikowi zmiana się podoba, kiedyś wymiana baterii była czymś normalnym. Teraz zamiast po dwóch latach wymieniać baterię w smartfonie za kilkaset złotych to wymieniam cały smartfon (nie kupuję modeli droższych niż 1-1,5k).

Chciałbym poznać opinie innych ludzi na temat nowego prawa UE, co sądzicie o w/w zmianie?

https://spidersweb.pl/2023/06/wymienne-baterie-w-smartfonach-unia-europejska.html

Spokojnie. Znając życie większość cywilizowanego świata się dostosuje a najgłośniejsze wycie będzie dobiegać ale od strony użytkowników sprzętów z sekty na literę A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu zmieniłem baterię w smartfonie. Był to Galaxy Alpha i zmiana nic nie dała, bo exynos wciągał nosem te żałosne ogniwo 1800mAh.

Osobiście, mi kwestia wymiany baterii jest kompletnie obojętna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2023 o 11:49, amsztel napisał:

Panowie znawcy - szybkie pytanie. Chcialbym sprzedac swojego ajfona 11pro 64GB ale zupelnie sie nie orientuje w jakiej cenie go wystawic na sprzedac. Na portalach typu allegro czy olx tych modeli jest jak na lekarstwo a rozrzut cenowy jest absurdalny. 

Moj telefon jest w perfekcyjnym stanie, kabel nawet nie wyciagniety z pudelka. Stan baterii 94%. Jestem pierwszym i jedynym wlascicielem tego urzadzenia.

Szybki rzut okiem na OLX i egzemplarze w ładnym stanie i bateria na poziomie 90% są dostępne za ok 1700 zł. Wiec teraz zależy od Ciebie czy chcesz szybko sprzedać wtedy dajesz niższa cenę czy chcesz sprzedawać to wystawiasz za podobną kwotę i czekasz aż ktoś się odezwie. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.06.2023 o 14:03, bardak napisał:

Spokojnie. Znając życie większość cywilizowanego świata się dostosuje a najgłośniejsze wycie będzie dobiegać ale od strony użytkowników sprzętów z sekty na literę A.

apple jak zwykle sie dostosuje, wiec nie ma co sie spinac i od razu przytyki robic :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xede napisał:

apple jak zwykle sie dostosuje, wiec nie ma co sie spinac i od razu przytyki robic :E

Taaa, ale jako ostatni i zapewne po cyrkach jak ze zmianą portu. Chociaż pewnie i tak będą kombinowali aby nie do końca wyszło jak sobie UE zażyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99%+ uzytkownikow nigdy nie wymienialo baterii w telefonie i nie bedzie tego robic. Widze za to ogromny minus tej ustawy - sprzet przestanie byc wodoszczelny, skoro kazdy uzytkownik bedzie mogl go otworzyc. Wg mnie to zupelnie odrealniony pomysl EU. Kolejnym problemem bedzie zapewne to, ze wiekszosc baterii jakie bedzie wymieniana przez userow to nie beda oryginaly tylko jakis chinski szrot (bo tani). Producenci smartfonow beda musieli sie przed tym jakos zabezpieczyc co najprawdopodobniej bedzie skutkowalo zdecydowanie mniej korzystnymi warunkami gwarancji dla konsumentow. Koleja rzecz jest zwiazana z poprzednia: prawdopodobny nagly wysyp produkcyjny baterii-szrotow niewiadomego pochodzenia co zaneguje cala idee wprowadzania tej "pro-konsumenckiej" ustawy na pierwszym miejscu... :E 

Nie widze tutaj zadnych plusow, same minusy. Ale moze jestem w bledzie i ktos mnie oswieci :) 

38 minut temu, bardak napisał:

Taaa, ale jako ostatni i zapewne po cyrkach jak ze zmianą portu. Chociaż pewnie i tak będą kombinowali aby nie do końca wyszło jak sobie UE zażyczy.

A jakie byly cyrki ze zmiana portu? Chyba nie na czasie jestem :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...