Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Przez HiSuite można spróbować najpierw. Może tam złapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacje zależą od wrzuconej karty sim? Po co wam te szybsze aktualizacje? Pytam całkiem poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, unknown_solider napisał:

Aktualizacje zależą od wrzuconej karty sim? Po co wam te szybsze aktualizacje? Pytam całkiem poważnie.

Tak właśnie było z p10. Na żadnej polskiej karcie sim nie szła aktualizacja do 9.1

Mi nie są potrzebne szybkie aktualizacje. Wręcz staram się przeczekać najnowsze wersje, ale gdy dana wersja wnosi kilka całkiem fajnych usprawnień a jest już dostępna od kilku dobrych miesięcy przez OTA to człowiek się lekko denerwuje. Do tego dochodziło brak jakichkolwiek łatek bezpieczeństwa przez te kilka miesięcy. 

@Chelsey

Faktycznie często udaje się przez hisuite dorwać jakąś nowszą wersję. 

Edytowane przez AnshuA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wystarczyło, że dodałem swoją opinię na pepper o realme. 

https://www.pepper.pl/promocje/realme-6-4128-286416?page=4#comment-4852089

No padłem po prostu. Nazwa o mnie fanem xiaomi i trollem  :E

Mnie,  największego przeciwnika xiaomi

Będę wdzięczny, jeśli ktoś kto ma tam konto troszkę wyjaśnił tam sprawę. 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co się tym przejmujesz? banda pajacy, szkoda Twoich nerwów i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W necie wszędzie występuje pod tym samym nickiem od kupy lat. Warto dbać o swoje imię, nawet w świecie wirtualnym. 

Trochę mu odpisałem, myślę że to zamyka całkowicie sprawę ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No na bogato ich wyjaśniłeś. Ja nawet zostałem rycerzem xioami i cię bronie, a ja nikogo nie bronie ot wreszcie ktoś mi potwierdził, że ekran ssie pałę w realme 6 - taka sytuacja xD

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Petru23 napisał:

W necie wszędzie występuje pod tym samym nickiem od kupy lat. Warto dbać o swoje imię, nawet w świecie wirtualnym. 

Trochę mu odpisałem, myślę że to zamyka całkowicie sprawę ;)

zaoraned :E

btw wydaje mi się, że faktycznie mogłeś mieć jakieś problemy softowe - na obu miałeś te problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamowego nawet nie odpalałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądzę, że to zasługa wybitnych inżynierów Oppo. Tego rodzaju tak głupie, że aż niewiarygodne i śmieszne wpadki i niedopatrzenia są w każdym ich wynalazku. Wżynająca się w dłoń ramka w 8 pro powodowała, że po pół godzinnej rozmowie moja dłoń była widocznie odciśnięta i obolała, przy intensywnym używaniu nawet pojawił się bolesny bąbel, a wcale nie mam delikatnych rąk, jedynie suchą skórę z racji na niezbyt młody wiek. Jednak dzięki temu udało im się zrobić węższy telefon i podobno ładniejszy choć do mnie kształt szpiczastej mydelniczki nie przemawia ale rozumie, że projekt może się podobać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Note 8 pro nie dostanie androida 11 a to jeszcze względnie nowy fon

Słabo xiaomi, to chyba mój pierwszy i ostatni telefon od nich 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale Samsung poleciał z cenami nowych Notatników. Iście wyjebali je w galaktykę. I ten plasik fantastik w zwykłym Note 20 za 4300zł 😆

@unknown_solider

Jako, że chyba lubisz testować tu różne gadżety zamierzasz wypróbować Oppo Watcha jak oficjalnie będzie dostępny w Europie? 

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem specyfikację swojego Redmi 3S. Dziwię się, że dopiero w tym roku irytuje mnie snap 430 :E . Nie chce dziad umrzeć, nawet po wielokrotnych upadkach.
Szkoda że Sony nie dało snapa z cortex-a55 w Xperii 10 II... Miałbym w końcu kandydata na zmianę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero teraz przyjrzałem sie pixelowi 4a. Nie będę się rozpisywał, to mój kolejny telefon po HTC. Nawet baterie przeżyje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też bym brał pixela, jednak brak dual sim i oled skreślają ten obiekt z listy zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, zakk87 napisał:

też bym brał pixela, jednak brak dual sim i oled skreślają ten obiekt z listy zainteresowanych.

Dual SIM chyba jest, przynajmniej takie informacje można znaleźć w sieci. Oczywiście w formie NanoSIM + eSIM. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

tak, wiem. Jednak mój operator nie udostępnia takiej możliwości, służbową muszę mieć fizyczną. Odpada i koniec. A telefon poniżej 150mm obecnie ze świecą szukać. Już się kiedyś przymierzałem do pixela 3 jednak odpuściłem.

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zawsze można zmienić operatora. W zasadzie to dziwne, że nikt poza Orange jeszcze tego nie wprowadził. Fakt faktem, że pewnie bardzo popularne to nie jest, ale trochę urządzeń na polskim rynku jest które obsługują eSIM. 

Btw. Na dzisiejszej konferencji Samsunga pokazali, że przez aplikację Twój telefon będzie można odpalać normalnie aplikacje z telefonu na komputerze i odpisywać/pracować/robić cokolwiek w nich z poziomu komputera. Świetna sprawa, w końcu MS i w tym wypadku Samsung (a miejmy nadzieję, że nie długo ogólnie android) coś robią by stworzyć jako taki ekosystem. 

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo nie ma za bardzo o czym. Jak stanieje bliżej 2tys to będzie ciekawy, ale obecnie to w tej cenie jest P30 Pro/OP7t czy nawet OP7 Pro w promocjach. Do tego spójrz na wymiary tego LG, kloc jakich mało. Nawet S20 Ultra jest krótszy niż te LG. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam Pany ogólne wrażenia po prezentacji Samsunga Galaxy Note 20 😁

Osobiście obejrzałem kilka recenzji i trochę się zawiodłem. Zwykła wersja wypada jakby gorzej niż zeszłoroczny model i na dodatek trochę taki kastrat, a z kolei wersja Ultra no no, nie powiem.. cenowo pojechali 😅

Fakt obecności Exynosa pomijam bo to już standard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, xadrian napisał:

Jak tam Pany ogólne wrażenia po prezentacji Samsunga Galaxy Note 20 😁

Osobiście obejrzałem kilka recenzji i trochę się zawiodłem. Zwykła wersja wypada jakby gorzej niż zeszłoroczny model i na dodatek trochę taki kastrat, a z kolei wersja Ultra no no, nie powiem.. cenowo pojechali 😅

Fakt obecności Exynosa pomijam bo to już standard

Podsumowując jednym słowem - rozczarowanie. 

Galaxy Watch 3 nie wnosi praktycznie nic nowego względem Watcha 1. Dodali pomiar tlenu  plus parę zmian w samym Tizenie jak choćby w końcu możliwość wyświetlania zdjęć na zegarku z przychodzących wiadomości (oby trafiły one też do Watcha 1 i Watch Active 2). Więc zakup wg mnie jest zupełnie nie opłacalny patrząc przez pryzmat ceny Watch 1 46mm - 950zł, Watch 3 45mm -1999zł. Sens przesiadki żaden (i mówię to z perspektywy użytkownika Watcha 46mm) a przy zakupie też nie uważam, że to najlepsza opcja, bo za 2k jest choćby Suunto 7. Gdyby jeszcze ten Samsung Pay w końcu się łaskawie pojawił w Polsce, ale nie ma nadziei raczej. 

Galaxy Buds Live też nie zapowiadają się najlepiej, wg pierwszych wrażeń grają co prawda lepiej niż Buds+, ale ANC podobno nie działa zupełnie (co nie dziwi, bo słuchawki te nie zamykają kanału przez swoją nietypową budowę i siłą rzeczy będą dopuszczać dźwięki otoczenia. Do tego sama cena 849zł - w tym budżecie są już znacznie lepsze opcje, choćby Sony WF-1000XM3, które pewnie rozjeżdżają ten wymysł samsunga.

Note 20 - chyba największe rozczarowanie konferencji jak i samych premier flagowców w 2020 roku. Ilość kastracji względem wersji Ultra, a przede wszystkim to na jakich istotnych polach ta kastracja miała miejsce sprawia, że w obliczu horrendalnej wyceny ten telefon jest zupełnie nie wart zainteresowania. Powinien nazywać się Note 20 lite i kosztować max 3,5k (choć to i tak sporo). 

Note 20 Ultra - jak ktoś lubi ogromne telefony to wybór świetny. Choć ma irytujące mankamenty jak choćby ponownie brak 120Hz przy rozdzielczości 2k. 

Z Fold 2 - wyglądają świetnie, ogromny progres względem 1 i widać, że Samsung nie zamyka tematu i chce brnąć dalej w temat. 

W mojej opinii najlepszymi momentami konferencji były nowe funkcje tj. wzmocniona integracja z Windowsem i możliwość obsługi aplikacji z telefonu na komputerze z Windowsem oraz obietnica Samsunga co do wsparcia telefonów. Od teraz flagowce mają mieć 3 lata wsparcia i zaczyna się to od serii S10 więc S10 dostaną zarówno androida 11 jak i 12. Brawo Samsung! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedaż spadła to zaczęły się obiecanki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w przypadku Samsunga to jest na duży plus, bo dotychczas zawsze było tak, że funkcje z nowych Galaktyk trafiały też na  starsze flagowce.  Więc nie jest to sam numerek androida wyżej jak choćby u Apple. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi