Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, MaxForces napisał:

Ramki takie, że jakby ktoś powiedział, że to jakiś Samsung S4 to bym uwierzył. "Emejzing" pełną mordą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale chroni, nie ma tygidnia by nie spadl. Wczesniej 2 razy w roku telefon do naprawy czy wymiany 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnica w ilości treści na ekranie pomiędzy mini, zwykłym a maxem jest niewielka;

http://www.idev101.com/code/User_Interface/sizes.html

iOS do dzisiaj nie obsługuje płynnego skalowania dpi, a bazuje na kilku mnożnikach;

https://medium.com/we-are-appcepted/the-curious-case-of-iphone-6-1080p-display-b33dac5bbcb6

No I na koniec najmniejszy rozmiar czcionki na Maxie nawet uwzględniając mnożnik jest większy niż na zwykłym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam wrażenie po konferencji Google ? Ktoś w ogóle planuje zakup Pixela 6 lub 6 PRO ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam wrażenie po konferencji Google ? Ktoś w ogóle planuje zakup Pixela 6 lub 6 PRO ? 

Mnie strasznie by kusił, ale samsung swoją polityką funkcji dedykowanych w zegarkach wylacznie telefonom Samsunga skutecznie przywiązał mnie na smyczy do serii Galaxy.

Niemniej jestem bardzo ciekaw jak w rzeczywistości będzie się prezentować aparat w nowych Pixelach jak i sam chip. Zapowiada się na mały przełom, ale jak będzie w rzeczywistości to wielka niewiadoma. Możliwość wycinania ludzi czy elementow ze zdjęcia to wg mnie totalny game changer. Chociaż pamiętam, że kiedyś Huawei też takie coś prezentował a chyba do dziś nie weszło to do użytku. 

Szkoda, że znowu olewają tylko dystrybucję w Polsce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Realme GT jest w promocji za 1699, opłaca się czy znajdę coś sensowniejszego na przykład poco f3, który wydaje mi się robić ładniejsze zdjęcia (w realme zauważyłem że są takie "żółtawe kolory")? Na aparacie mi jakoś bardzo nie zależy, ważne żeby zdjęcia były po prostu okej.

Edytowane przez Blaine07

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak myślicie, ile wołać za P30 Pro 6/128 w bezwzględnie idealnym stanie, komplet, na GW do czerwca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swojego p30 pro miesiąc temu sprzedałem za 1400zl. Też full komplet, stan idealny, a gwarancja była do września przyszłego roku. Do tego jeszcze 2 oryginalne etui huaweia i nowy komplet t-maxa.

Myślę, że jakbym chciał i poczekał to i za 1500 by się udało. Więcej już raczej ciężko. 

Edytowane przez Chelsey
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem nova 5t za 600zl. Obecnie mam p20. Czy nova robi lepsze zdjęcia? Ciężko znaleźć w internecie jakieś info na ten temat. @Above chyba masz obydwa? @Petru23

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po blisko 1,5 roku użytkowania OnePlusa 7T PRO przyszła pora na zmianę i tym oto sposobem Pixel 6 PRO wjeżdża na salony 😁
IMG-20211029-135917.jpg

Edytowane przez xadrian
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, xadrian napisał:

Po blisko 1,5 roku użytkowania OnePlusa 7T PRO przyszła pora na zmianę i tym oto sposobem Pixel 6 PRO wjeżdża na salony 😁
IMG-20211029-135917.jpg

Lekkie zazdro 😀 Mieszkasz za granicą czy ściągałeś do Polski? 

Btw. Pixel 6 (bez pro) pojawił się w X-kom za jedyne 4999zł 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Chelsey napisał:

Ściągnięty z DE.

Noo cena w x-kom to jakieś nieporozumienie. W tej cenie to bym wsiadł w samochód, pojechał do DE kupił wersję PRO, wrócił i jeszcze by zostało 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam małe pytanko jak bardzo w tych telefonach ok 6.5 cali ma się rozdzielczość 1600x720 a coś pokroju 1080p+, celowałbym w telefon w cenie do 1tyś, ale im mniej tym lepiej.
Czy jest zauważalna różnica w jakości?

Aktualnie mam Redmi 4x i tak zacząłem się rozglądać za nowym, może bym wymienił, ale na razie odpukać obecny działa, a wiele z niego nie korzystam, teraz bateria dosyć spada, bo odpalone non stop jest BT z racji posiada aparatu słuchowego z BT i myślałem też o nowszej wersji Androida jak i samego BT do poprawy rozmów. Telefon nie jest do gier, ewentualnie jakieś pogranie w szachy i przeglądarka neta- forum itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porównaj sobie ppi w interesujących cię telefonach z obecnym i będziesz wiedział czy będzie ok czy piksele będą za duże. Ogólnie pomimo tej samej wielkości i rozdzielczości, to na różnych matrycach piksele mogą być mniej lub bardziej widoczne, zależy po prostu jeszcze od jej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Reddzik napisał:

Mam małe pytanko jak bardzo w tych telefonach ok 6.5 cali ma się rozdzielczość 1600x720 a coś pokroju 1080p+, celowałbym w telefon w cenie do 1tyś, ale im mniej tym lepiej.
Czy jest zauważalna różnica w jakości?

Aktualnie mam Redmi 4x i tak zacząłem się rozglądać za nowym, może bym wymienił, ale na razie odpukać obecny działa, a wiele z niego nie korzystam, teraz bateria dosyć spada, bo odpalone non stop jest BT z racji posiada aparatu słuchowego z BT i myślałem też o nowszej wersji Androida jak i samego BT do poprawy rozmów. Telefon nie jest do gier, ewentualnie jakieś pogranie w szachy i przeglądarka neta- forum itp.

Zerknij sobie na realme 8 5G. Jeden z moich faworytów na dzień dzisiejszy, szczególnie patrząc przez pryzmat ceny bo jest aktualnie za 869 zł wersja 6/128

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/realme-8-6-128gb-niebieski.bhtml

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.11.2021 o 17:57, Chelsey napisał:

Skąd ten hajp na Pixela? Nie widzę żadnych plusów względem S21 Ultra. Ktoś mnie oświeci? 

Druga sprawa to ma ktoś Folda 3? Zastanawiam się nad zmianą z obecnego telefonu. Mam go już u siebie, ale tracę super baterie i aparat na rzecz większego ekranu i lepszego multitaskingu. Ktoś coś więcej o Foldzie może powiedzieć z perspektywy użytkownika długoterminowego? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.11.2021 o 13:04, lycone napisał:

Skąd ten hajp na Pixela? Nie widzę żadnych plusów względem S21 Ultra. Ktoś mnie oświeci? 

Od kilku lat jak wymieniam telefon staram się wybierać za każdym razem coś innego, tak aby mieć porównanie jak działają poszczególne urządzenia innych producentów. Samsunga zawsze chwaliłem za mnogość funkcji i całkiem przydatne rozwiązania no ale jednak jeśli chodzi o ogólna szybkość działania (szczególnie po roku czasu) widać, że trochę odstaje od takiego Pixela czy OnePlusa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, xadrian napisał:

Od kilku lat jak wymieniam telefon staram się wybierać za każdym razem coś innego, tak aby mieć porównanie jak działają poszczególne urządzenia innych producentów. Samsunga zawsze chwaliłem za mnogość funkcji i całkiem przydatne rozwiązania no ale jednak jeśli chodzi o ogólna szybkość działania (szczególnie po roku czasu) widać, że trochę odstaje od takiego Pixela czy OnePlusa 

Mnie już to nie jara. Od paru lat każdy telefon jaki miałem działa bardzo szybko. Mwm teraz tego Folda 3 i to chociaż jakaś świeżość. Wewnętrzy ekran jest świetny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, lycone napisał:

Mnie już to nie jara. Od paru lat każdy telefon jaki miałem działa bardzo szybko. Mwm teraz tego Folda 3 i to chociaż jakaś świeżość. Wewnętrzy ekran jest świetny. 

Mailem okazję użytkować trochę ale Folda 2 i niestety dla mnie ten rozkładany ekran to zbędny bajer. Tego typu urządzenia w ogóle do mnie nie przemawiają. Jak to określiłeś "mnie już to nie jara" ;) tym bardziej że trzeba iść na pewne kompromisy, które IMO nie są dla mnie warte tego rozkładanego ekranu. No ale każdy wybiera co mu pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, xadrian napisał:

Mailem okazję użytkować trochę ale Folda 2 i niestety dla mnie ten rozkładany ekran to zbędny bajer. Tego typu urządzenia w ogóle do mnie nie przemawiają. Jak to określiłeś "mnie już to nie jara" ;) tym bardziej że trzeba iść na pewne kompromisy, które IMO nie są dla mnie warte tego rozkładanego ekranu. No ale każdy wybiera co mu pasuje.

Użytkować trochę? W sklepie się nie liczy :D Mam teraz dwa telefony. S21Ultra i Fold 3. Najlepiej byłoby połączyć je oba, ale właśnie ten ekran robi robotę. Oglądanie zdjęć, filmów, praca na arkuszach itd. to inny poziom względem standardowych telefonów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi