Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, reQ_21 napisał:

właśnie dostałem informację, że Xiaomi Mi10 przestaje być wspierane przez miuipolska/xiaomi.eu.

Ani jednej wersji systemu nie wypuścili w pełni stabilnej XD!

 

Przecież miuipolska to soft alternatywny anie oficjalny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy xiaomi wchodziło oficjalnie na nasz rynek, to dystrybutor zezwalał na instalację tego softu zachowując gwarancję ;) Więc oprogramowania blisko legalnego, przynajmniej wówczas. 

A to nie pierwsza taka sytuacja. Zdarzało się, że projekt miui polska porzucał jakieś wynalazki na mediatekach, bo nie szło tam aplikować ichnich fixów/obejść. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oryginalnym MIUI chyba bym pier***ca dostał jakbym jego używał. Telefon ledwo 3h sotu osiągał, gdzie na ztweakowanym przeze mnie miuipolska mam ponad 6h przy blisko 2 dniach używania i lepszą stabilność, nie wspominając o lepszym dźwięku z racji modułów z magiska. 

Edytowane przez reQ_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Oxygen OS 12 i to jest jakiś żart co oni odwalili. To nawet MIUI lepiej działa i ma mnie bugów. Robię downgrade do 11 i nie ruszam tego nawet kijem.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A coś konkretniej? Na Oneplusie 8 działa bdb. Przynajmniej według użytkownika telefonu, bo nie jest to mój daily. 


Ciekawe zjawisko, broniłem się jak mogłem przed update'em Motki G30 do Androida 12, bo podobno update zabugowany fest. Po kilku dniach od wypuszczenie, oczytania się ile z tym androidem problemów i innych cudów na kiju, zaryzykowałem jednak - aktualka poszła i niespodzianka. Wszystko działa jak należy. Ekran nie razi oczu (xD), żadnych restartów, wszystkie funkcje na pokładzie  ¯\_(ツ)_/¯ 
Podobnie na forumku oneplusa można poczytać o zatrważającej ilości problemów. Stąd moje zaciekawienie, czemu niektórym bangla, innym już mniej. 

Edytowane przez smilehunter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, smilehunter napisał:

A coś konkretniej? Na Oneplusie 8 działa bdb. Przynajmniej według użytkownika telefonu, bo nie jest to mój daily. 

- gorzej trzyma apki w tle, mimo kłódkowania i wyłączonych optymalizacji i tak szybko ubija

- na zablokowanym ekranie losowo się włącza symbol oblokowania palcem mimo że telefonu nawet nie ruszam, co jakiś czas się włącza i wyłącza

- przy minimalizacji apki / przejścia do pulpitu za każdym razem jest mignięcie ostatnio otwartej aplikacji i na 0.5s telefon nie reaguje na nic, za każdym razem to się pojawia

- czasem nie reaguje na gest minimalizacji / przejścia do pulpitu, nie i już

- ciemny tryb przy niskiej jasności wygląda fatalnie, kolory wyprane,niski kontrast i jakaś zielona poświata

- brak opcji przyciemniania ekranu DC

- wbudowana apka galerii ma same bugi, nieraz włączam miniaturkę zdjęcia a włącza się inne zdjęcie, znikaja albumy itp.

- widgety dziwnie się zachowują i zajmują więcej miejsca przez jakiś problemy z czcionką

- nie wiem czy to wymierne ale zużycie RAM skoczyło mi z 5.5-6 GB do 8.5-9 GB przy tym samym zestawie aplikacji

Z forum Oneplusa jest już ponad 100 stron tematu o updajcie do 12 i same narzekania.

Edytowane przez bleidd
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sytuację, że Asus Zenfone 6 mojej żony umarł przedwczoraj - otworzyła sprawdzić pogodę, pojawił się niebieski ekran i od tamtej pory jest martwy - nie reaguje na włączenie, nie reaguje na uruchomienie do trybu recovery, mimo podłączenia do ładowarki na ponad dobę jest cegła. Niestety, 30.12.2021 minęła mu dwuletnia gwarancja, a na infolinii Asusa usłyszałem, że przekazanie go do "naprawy" (w znaczeniu weryfikacji co mu jest) to minimum 250 zł, a oni każdy telefon naprawiają, a nie wymieniają na sprawny. Czy jest sens w ogóle próbować go naprawiać, czy sprzedać jako niedziałający na części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.05.2022 o 08:47, bleidd napisał:

Z forum Oneplusa jest już ponad 100 stron tematu o updajcie do 12 i same narzekania.

Oneplus8T, dobrze kojarzę? Grubo. Czyli fuzja z colorOS idzie jak po grudzie. Oneplus się skończył? :) O nord ce 2 też kiepskie opinie słyszałem. Ciekawe jak tam software'owo jego o tysiąc złotych droższy odpowiednik Oppo - Reno7 5G. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że od razu umieścili poradnik, jak wrócić do oxygena11. Nie wiem, czy to u nich norma, czy byli na tyle świadomi problemów, że zawczasu udostępnili opcję zrobienia rollbacka 8:E

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że rollback to factory reset. Gdyby nie to już bym był na 11 a tak, trochę szkoda mi czasu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen_Shot_2020-01-14_at_10.34.57_AM.jp

Równie dobrze można pyknąć wipe'a na aktualnym sofcie, to może rozwiązać kilka problemów. 

Ja na boże narodzenie dostałem od motki prezencik pod postacią soft bricka przemyconego w listopadowym security patchu, więc nawet wyboru nie miałem, jeśli chodziło o zachowanie danych :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem, że w OxygenOS 12 są dodatkowe opcje dla optymalizacji baterii i trzeba zaznaczyć, że apka może działać w tle i zezwolić na autostart inaczej od razu wylatuje z RAM. Genialne, zamiast to być z automatu z możliwością odznaczenia to jest na odwrót. No ale dobra, teraz trzyma wybrane apki w RAM jak trzeba. Tyle, że nie da się tego ustawić dla apek systemowych w tym np. Gmaila przez co maile przychodzą w zasadzie tylko jak otworzę sobie apkę Gmaila, normalnie nawet po odblokowaniu telefonu mail nie dojdzie. Kurła, no genialny jest ten OxygenOS 12.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie wam się żyje z tymi chińczykami :E A poważnie, to Xiaomi nie raz coś odwalało; teraz wychodzi, że i koncern BBK różne fanty odwala. Ktoś normalny na rynku został? Sony ma zazwyczaj ogarnięty system, ale oni raptem dwa flagowce i jednego średniaka obecnie wydają na rok. Może stąd ich ceny, optymalizacja więcej kosztuje od cyferek/bebechów? Poza tym, nic innego mi nie przychodzi do głowy na Androidzie z normalnie funkcjonującym systemem, bez większych wtop na przestrzeni lat z takich większych firm :hmm:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na OxygenOS 11 nie narzekałem. Odkryłem 1 małego buga w ciągu 4 miesięcy użytkownia. Fakt, powiadomienia były czasem spóźnione ale bez tragedii, maila przychodził czasem 5 minut po czasie, messenger raczej nigdy nie zamulał. Ale ten OSS 12 to porażka okropna.

Generalnie ciężko w temacie androida, każdy producent odwala jakieś maniany z softem. Nawet Samsung, który już wskoczył a czasem i przeskoczył na poziom cenowy iPhone-ów ma irytujące rozwiązania u siebie w sofcie.

Edytowane przez bleidd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja mam Pixela i przynajmniej na soft nie narzekam. W zasadzie to na nic nie narzekam, może poza dostępnością (a w zasadzie jej braku) samego sprzętu, jak i akcesoriów do niego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Baronik napisał:

Dlatego ja mam Pixela i przynajmniej na soft nie narzekam. W zasadzie to na nic nie narzekam, może poza dostępnością (a w zasadzie jej braku) samego sprzętu, jak i akcesoriów do niego.

Z pixelami też jaja jak berety MKBHD: “My Pixel 6 Pro has slowly gotten so buggy since launch in October that I can no longer recommend it at $900. Combined with the latest botched update it's just been a bad experience. My SIM is back in an S21 Ultra til the next review.” Jak już googiel nie ogarnia, to oemy tylko problemów dokładają. 

Jak ta drama przebiegła, nie wiem, bo MKBHD przestałem dawno temu oglądać. No ale to taki cherry picking, jak kolega wyżej narzeka na działanie OP8 Pro, a na zwykłej Ósemce jako takich problemów brak, ale @Pawelek6 już całe BBK przekreślił :P

Jak człek się pogodził z rozmiarami urządzeń i tego aspektu już nie bierze pod uwagę przy wyborze, tak teraz wszędzie marny soft. Xiaomi i realmeme odpada na starcie. Albo czytniki palca w ekranie, a do tandemu wirtualny czujnik zbliżeniowy i mamy combo urągające rozumowi i godności człowieka. Nawiązuje tu do większości samsungów w tym rozchwytywanych a52s & S20FE.

Ktoś tam powie, że iOS i iPhony - spoko niech wydadzą coś za 1,0 - 1,5k - 2k PLN, pogadamy. SE z designem sprzed 15 lat xkurnaD. 

 

Edytowane przez smilehunter
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jakiś dziwny jestem chyba, stary trup P20 Pro chodzi nadal dobrze po kilku latach. Wydajność nadal okej, apki nie zamulają, chodzi płynnie. A tu proszę, ludzie narzekają na teoretycznie znacznie lepszy sprzęt skopany softem.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

te iphony SE to śmieszne stworki. 2022 rok a oni wypuszczają takie coś za 2300zł
iphone-se-red-select-202203?wid=470&hei=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też mam wrażenie, że większość firm idzie w co raz gorszym kierunku pod kątem softu. Pierdyliard średniaków czy nawet z podzieleniem flagowców na kilka bezsensownych modeli i potem 8/10 modeli jest nieużywalnych czy zbugowanych. 

Power user potrafi zajechać nawet topowe modele na androidzie, które po czasie zaczynają mulić z racji przegrzewania, czy jedna aktualizacja z "udoskonaleniem" aparatu potrafi kompletnie zmienić postrzeżenie smartfona, którego kupowałeś na premierze.

Sam bije się z myślami co kupić następnego po Xiaomi Mi10, przechodziłem przez większość marek z flagowymi modelami i serio nie widzę nic kompletnego jak np za czasów Samsunga Note 10
Ja mam jeszcze nadzieje, że Vivo X80 pojawi się w polsce i prawdopodobnie to będzie mój kolejny smartfon - po przemyśleniach odpuszczam appla, bo żeby spełnił moje wymagania to musiałbym wywalić ponad 7k na smartfona i osprzęt, co mi się średnio widzi

Miałem okazję się pobawić Motorolą Edge 30 pro i muszę przyznać, że sam w sobie telefon zrobił na mnie wrażenie - kolor biały jest przepiękny - ale patrząc na soft aparatu to motorolę obchodzę szerokim łukiem. To działa gorzej niż xiaomi, a tu naprawdę trzeba się postarać...
Oglądałem też recenzję Oppo Find X5 Pro - i jak za dzień zdjęcia są kosmicznie dobre, to w nocy jakaś padaka jest - zwłaszcza nagrywanie wideo.  

 

2 godziny temu, larry.bigl napisał:

To ja jakiś dziwny jestem chyba, stary trup P20 Pro chodzi nadal dobrze po kilku latach. Wydajność nadal okej, apki nie zamulają, chodzi płynnie. A tu proszę, ludzie narzekają na teoretycznie znacznie lepszy sprzęt skopany softem.

flagowe kiriny. To jest coś nie do osiągnięcia przez teraźniejsze marki. Czego by nie zarzucić huaweiowi - to w procesory umieli, developerów softu też mieli naprawdę dobrych. Flagowce to były flagowce, kompletne z dobrą baterią i topowym aparatem. Co prawda była afera, że po aktualizacjach smartfon robił gorsze zdjęcia, ale jakoś to ucichło po czasie.. 

Też właśnie biję się z myślami, czy by pixela 6 pro nie zamówić - bo 4000zł wydaje się jeszcze rozsądną ceną za taki sprzęt - ale znowu wszystkie informacje na internecie odradzają kupowania tego modelu bo tyle bugów to jeszcze nie widzieli na oczy. 

Też spójrzmy prawdzie w oczy - od ponad roku flagowe snapdragony czy exynosy to jest jeden wielki żart. Takie grzałki ostatnio widziałem za czasów snapdragona 808 z błędem konstrukcyjnym..  Bawiłem się Xiaomi 12 Pro - nagrywałem półtorej minuty film 4k60fps bez hdr - telefon parzył w rękę. Jakaś nadzieja jest w procesory od Oppo czy Vivo, ale one powstają ze współpracą Samsunga - więc też nie liczę na coś udanego... 

Edytowane przez reQ_21
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, smilehunter napisał:

ale @Pawelek6 już całe BBK przekreślił :P

A co się będę ograniczał. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego :E W końcu cztery powiązane firmy, a obecnie co raz bardziej, skoro OnePlus upodobnia się do Oppo. Nawet i tu i tu można zrobić skrót OP i OP :E

Ogólnie bieda trochę jakby nie patrzeć. Stare marki praktycznie umarły albo są bardzo mało rozpoznawalne dzisiaj i zostały poza tym wyłącznie chińczyki, Samsung i Apple. Mało. Sony jak już wspomniałem, raptem 3 fony na rok po odpowiednio wyższych cenach od konkurencji, dobre ale jednak cena. Nokia coś tam ma, lecz bez szału. Motorola w sumie chińska również od kilku lat :lol2: i ponad "ok" chyba ciężko coś powiedzieć. HTC to w ogóle istnieje jeszcze? LG wiadomo, że odpuściło rynek, a jeszcze kilka lat temu mieli ogrom modeli. Huawei obecnie nie liczę z wiadomych względów. Google oficjalnie u nas w kraju nie ma, więc też nie. Alcatel dawniej robił całkiem fajne fony z niższego segmentu, ale to było kiedyś.
Tak średnio wygląda rynek. Jeden i ten sam chłam ze zmienioną nazwą ciągle. Nawet w kwestii wyglądu. Wystarczy wejść na jakąś wyszukiwarkę fonów lub na stronę sklepu i przejrzeć fony. Wszystkie praktycznie identyczne. Ot zaokrąglona lub prosta ramka, mniej lub bardziej debilna wyspa z aparatami, inny kolorek i to tyle. Wszystko identyczne. W sumie to szczekanie na kawałeczek szerszej ramki albo odrobiny "podbródka" uważam, że nie jest dobre. Chwyt w dłoni to jedno, jednak naciąganie palca do krawędzi to dwa. I tutaj takie permanentne pozbywanie się ramki za wszelką cenę nie poprawia komfortu użytkowania wbrew pozorom.

Można wybierać jedynie pomiędzy mniejszym, a większym złem.

Edytowane przez Pawelek6
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Pawelek6 napisał:

Sony jak już wspomniałem, raptem 3 fony na rok po odpowiednio wyższych cenach od konkurencji, dobre ale jednak cena.

A xperia 10 iii dalej problemy z oledem, można poczytać na xda ;)

Za tą akcje mają u mnie turbo minusa. Sprzedają drogi chłam. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.05.2022 o 13:55, Baronik napisał:

Mam taką sytuację, że Asus Zenfone 6 mojej żony umarł przedwczoraj - otworzyła sprawdzić pogodę, pojawił się niebieski ekran i od tamtej pory jest martwy - nie reaguje na włączenie, nie reaguje na uruchomienie do trybu recovery, mimo podłączenia do ładowarki na ponad dobę jest cegła. Niestety, 30.12.2021 minęła mu dwuletnia gwarancja, a na infolinii Asusa usłyszałem, że przekazanie go do "naprawy" (w znaczeniu weryfikacji co mu jest) to minimum 250 zł, a oni każdy telefon naprawiają, a nie wymieniają na sprawny. Czy jest sens w ogóle próbować go naprawiać, czy sprzedać jako niedziałający na części?

Jeśli się okaże, że to płyta główna to naprawa będzie zapewne nieopłacalna. 250 zł za samo sprawdzenie to sporo tym bardziej że za za 300 masz już dawcę części https://allegrolokalnie.pl/oferta/smartfon-asus-zenfone-6-zs630kl-6gb-ram-128-hddi (chyba że Ty masz inny model) 

BTW: dawno Cię tu nie było ?
 

17 godzin temu, Baronik napisał:

Dlatego ja mam Pixela i przynajmniej na soft nie narzekam. W zasadzie to na nic nie narzekam, może poza dostępnością (a w zasadzie jej braku) samego sprzętu, jak i akcesoriów do niego.

Jakiego Pixela teraz użytkujesz ? Miałem 6 Pro i były na początku problemy i czysty Android nie jest taki fajny jak myślałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xadrian napisał:

Jeśli się okaże, że to płyta główna to naprawa będzie zapewne nieopłacalna. 250 zł za samo sprawdzenie to sporo tym bardziej że za za 300 masz już dawcę części https://allegrolokalnie.pl/oferta/smartfon-asus-zenfone-6-zs630kl-6gb-ram-128-hddi (chyba że Ty masz inny model) 

BTW: dawno Cię tu nie było ?
 

Jakiego Pixela teraz użytkujesz ? Miałem 6 Pro i były na początku problemy i czysty Android nie jest taki fajny jak myślałem ?

Tak myślałem, sam chyba sprzedam na części, tym bardziej, że żonie udało się kupić za 1800 zł S20 FE 5G i bez sensu inwestować w trupa.

Czasem wpadam na forum, ale faktycznie dużo rzadziej niż kiedyś.

Pixela mam 5, kupiłem w zeszłym roku od pierwszego właściciela, co miał go trzy miesiące i wymieniał na najnowszego iPhone'a. Jestem z niego mega zadowolony - aktualizację od razu, wszystko działa, nic się nie wywala, nie muli. Nawet bateria, której trochę się bałem działa lepiej niż się spodziewałem - jak rzadziej używam (a pracuję teraz głównie z domu) to nawet 4 doby potrafi wytrzymać. Nawet ekran 6" uważam za zaletę, a nie wadę, choć myślałem, że będzie odwrotnie. W zasadzie jedyne wady to brak jacka 3,5mm oraz bardzo słaba dostępność akcesoriów oryginalnych - oryginalnego etui nie da się już nigdzie kupić, nawet zagranicą (poza USA, ale ciągnięcie go stamtąd to ponad 300 zł), a oryginalna przelotka usb-C do jacka dostępna jest tylko w niemieckich MM i muszę kombinować ze znajomymi jak ją ściągnąć. Jako że aparat nigdy nie był dla mnie bardzo ważny, więc zdjęć robię naprawdę niedużo, ale te co zrobiłem wyglądają bardzo dobrze i przede wszystkim są powtarzalnie. Przekonałem się też do ładowania indukcyjnego, ale tylko dlatego, że doczytałem, że mam wolną ładowarkę i w ten sposób oszczędzam baterię, a nie ją bardziej zużywam (a to, że ładuje mi się telefon 5 godzin zupełnie mi nie przeszkadza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dokładnie tak jak Krzysiak napisał to wyglądało i nikogo nie wyśmiewam  napisałem jaki był problem i to był jedyny jaki miałem z amd a lecę na takich platformach od lat, intela miałem raz w życiu u siebie w PC  
    • Na wstępie, nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu w właściwe miejsce Dziękuję. Witam szanownych użytkowników Zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc w takiej sprawie Niedawno złożyłem sobie starszego PC-ta do zabawy w retro, komputer był na Windowsie XP i posiada dysk 80GB Miałem na nim zapisane mnóstwo różnego rodzaju starych programów pod DOS i starych gier, które zbierałem przez dłuugi czas, większość pochodziła jeszcze z starych dyskietek które zostały już zagubione bądź sformatowane Tyle historii w dużym skrócie, a teraz co się stało, bawiąc się dzisiaj uruchomiłem komputer z dyskietki startowej z DOSem 6.22 i uruchomiłem program Fdisk i przez własną głupotę omyłkowo usunąłem partycję startową dysku C 😭na której było wszystko, od systemu Win XP poprzez wszystkie programy i gry, o ile postawić na nowo Windowsa to nie problem o tyle najbardziej zależy mi na całej reszcie, czy da się jakoś przywrócić tą partycję lub chociaż programy zapisane na dysku? Formatowania na szczęście w nieszczęściu nie robiłem. Jeśli da się to jakoś uratować, przywrócić partycję lub chociaż utracone oprogramowanie zbierane latami to jakim programem darmowym można to zrobić najłatwiej i najszybciej? Bardzo proszę Was o pomoc, wiem że można na Was liczyć Dodam że posiadam drugi nowszy komputer z Windowsem 10 do którego mogę podpiąć ten dysk HDD z tego starego komputera ale co dalej?
    • UV to obniżenie napięcia poniżej standardu karty dla zadanej częstotliwości taktowania rdzenia. Oczywistym jest, że jak taktowanie spada, to karta sama z siebie obniża te napięcia (wyjściowa tabela Hz/V jest w BIOSie karty) ale chodzi o to, żeby obniżyć je jeszcze bardziej.  Pomijam fakt, że są talenty, które obniżają krzywą (że niby niżej to lepiej) robiąc tym samym OV zamiast UV.  Jeśli się z tym nie zgadzasz, to wytłumacz mi na spokojnie, w którym miejscu i jakie bzdury Twoim zdaniem potarzam. 
    • sprawdź, czy karta - jak nie będzie internetu wpisz ping adres bramki jeśli nie będzie połączenia z ruterem\bramką raczej na pewno karta jeśli karta w menedżerze urządzeń kliknij prawym kartę - właściwości, zarządzanie energią, ewentualnie odhacz zezwól na wyłączanie urządzenia...  - może to
    • Od kilku dni mam problem z YouTube. Kiedy wchodzę do zakładki moje filmy to nie ma tam żadnego filmu, który zrobiłem. Wcześniej myślałem że usunęli ale jak wejdę na jakiś film z linka który udostępniłem na jakieś stronie to ten film jest. Drugi problem to że nie ma moich playlist. Trzeci to że jak piszę jakiś komentarz to zamiast mojego niku jest podawane moje imię i nazwisko. Co ciekawe jak piszę podczas transmisji to pojawia się mój nik. Do tego mogę mój własny kanał zasubksrybować. Ktoś może wie o co biega? Wygląda to trochę jakby bym zalogowany na swoim kanale ale jednocześnie nie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...