Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, lycone napisał:

Jestem po tygodniu zabawy Foldem 4. Miałem kiedyś F3, ale go zwróciłem. F4 to taka poprawioną wersją poprzednika, trochę taki F4+. Nie denerwuje już tak bardzo wąski ekran z przodu, ma dużo lepszy aparat z zoomem x3, mniej widoczną kamerę pod ekranem i lepszy, dopracowany procesor. Przesiadam się z S22 Ultra, który jest genialny, ale chciałem coś nowego, świeżego i w sumie zostają tylko składaki. Oby tylko ekran wytrzymał rok czasu do premiery Folda 5 to będzie dobrze :E

Koniecznie daj znać jak zachowuje się ekran przy jakim traktowaniu po danym okresie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę obaw, szczególnie jak się czytało, że Samsung potrafi odrzucić gwarancję powołując się na mechaniczne uszkodzenie. Z drugiej strony mam też ubezpieczenie na rok to w razie czego można w ten sposób atakować. Inna sprawa to fakt, że mam blisko do serwisu premium w Katowicach, a tam podobno jest VIPowska obsługa i wymieniają wszystko bez problemu, często przy okazji potrafią baterię nową wrzucić. W każdym razie wyrwałem go w dobrej cenie to jestem w stanie zaryzykować ewentualne problemy w zamian za najlepszą konsumpcję treści i multitasking wśród smartfonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lycone napisał:

mam blisko do serwisu premium w Katowicach, a tam podobno jest VIPowska obsługa i wymieniają wszystko bez problemu, często przy okazji potrafią baterię nową wrzucić.

Piszesz o Eltonie na Grażyńskiego/Okrzei ? Wczoraj tam mojego Samsunga zawiozłem, akurat byłem świadkiem jak dzwonili do kobiety, że dojechał ekran na wymianę i dodatkowo bateria którą muszą wymienić nieodpłatnie, ruch spory, telewizorów to chyba z 15 stało na podłodze w kartonach, samych serwisantów mają chyba 3-4 jak się tak przewijali z zaplecza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, katystopej napisał:

Piszesz o Eltonie na Grażyńskiego/Okrzei ? Wczoraj tam mojego Samsunga zawiozłem, akurat byłem świadkiem jak dzwonili do kobiety, że dojechał ekran na wymianę i dodatkowo bateria którą muszą wymienić nieodpłatnie, ruch spory, telewizorów to chyba z 15 stało na podłodze w kartonach, samych serwisantów mają chyba 3-4 jak się tak przewijali z zaplecza :E

Kiedyś przed końcem gwarancji oddawałem do Katowic Note 9 na wymianę baterii bo jak telefon miał ok 20% to się nie raz wyłączał. Wymienili baterie razem z ramką, która była porysana praktycznie na „poczekaniu” 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, katystopej napisał:

Piszesz o Eltonie na Grażyńskiego/Okrzei ? Wczoraj tam mojego Samsunga zawiozłem, akurat byłem świadkiem jak dzwonili do kobiety, że dojechał ekran na wymianę i dodatkowo bateria którą muszą wymienić nieodpłatnie, ruch spory, telewizorów to chyba z 15 stało na podłodze w kartonach, samych serwisantów mają chyba 3-4 jak się tak przewijali z zaplecza :E

Możliwe, nie pamiętam adresu, ale pewnie to ten :D Sam zawsze w Gliwicach naprawiałem i też wszystko mega pro i w Max 24h, a o tym z Katowic czytałem w wątku o odrzucanych gwarancjach, gdzie tam jest wręcz na odwrót bo wszystko robią bezpłatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S21 mi się co jakiś czas sam z siebie w losowych momentach resetuje, u mnie nie ma autoryzowanego serwisu a samsung mi poleca CCS albo CTDI obie firmy mają opinie jakie mają, zostaje mi jeszcze oddanie do sklepu z tytułu rękojmi. Jak najlepiej go reklamować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij do Eltona do Katowic, w końcu to oficjalne centrum serwisowe samsunga ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś aplikację do notatek podobną do starej "S Notatka"? Używałem takiej na Samsungu i fajne było to, że dało się dodawać kolejne strony (max 500).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany czy oddawał ktoś Samsunga swojego na wymianę tynej klapki? Mój młody w moim s20+ rozwalił tylną klapkę i chciałbym to wymienić i zastanawia mnie czy dalej będę miał IP68. Wiadomo, temat wrażliwy jest z tym IP no ale wolałbym mieć potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, grechut napisał:

Pany czy oddawał ktoś Samsunga swojego na wymianę tynej klapki? Mój młody w moim s20+ rozwalił tylną klapkę i chciałbym to wymienić i zastanawia mnie czy dalej będę miał IP68. Wiadomo, temat wrażliwy jest z tym IP no ale wolałbym mieć potwierdzenie.

jeśli oddasz do oficjalnego serwisu to będzie dalej wodoszczelny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, reQ_21 napisał:

jeśli oddasz do oficjalnego serwisu to będzie dalej wodoszczelny. 

Już oduczyłem się oddawania sprzętu specjalistOM niewiadomekgo pochodzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieśń przyszłości. o USB-C w iPhonach to czytałem z 5 lat temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Keken napisał:

W końcu. Jeszcze przymusową wymienną baterię poproszem. 
 

I ładowarkę w zestawie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby spoko pod warunkiem, że nie zaczną wypuszczać jakiegoś softwarowego chłamu, który i tak będzie zmuszał użytkowników do przesiadki. Coś jak OxygenOS 12, nieużywalna pokraka. Więc niby mam Androida 12 ale i tak siedzę na 11.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, xadrian napisał:

Pany kupował ktoś telefon w tym sklepie https://www.proshop.pl/ ? Czy to przypadkiem nie jest taka druga bestcena ?

zaskakująco mało informacji na internecie pomimo dość dużego rozgłosu. Sprzęt wysyłany z Danii lub Niemiec.
Żeby odliczyć VAT przy zakupie firma musi mieć VAT-EU, wystawia firma z duńskim nipem
nie akceptują zwrotów jak kupujesz na fakturę

po za tym chyba wszystko w porządku. Odnośnie gwarancji producenta trzeba się dopytać czy w Polsce realizują od nich czy trzeba bezpośrednio przez proshop z racji innych dystrybucji 

Edytowane przez reQ_21
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.09.2022 o 10:39, grechut napisał:

Pany czy oddawał ktoś Samsunga swojego na wymianę tynej klapki? Mój młody w moim s20+ rozwalił tylną klapkę i chciałbym to wymienić i zastanawia mnie czy dalej będę miał IP68. Wiadomo, temat wrażliwy jest z tym IP no ale wolałbym mieć potwierdzenie.

Ja oddawałem N10+. Dostałem potem certyfikat szczelności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega s10 rozbil i tez dostal taki certyfikat po naprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xadrian napisał:

Pany kupował ktoś telefon w tym sklepie https://www.proshop.pl/ ? Czy to przypadkiem nie jest taka druga bestcena ?

Sklep ok, ale gwarancja:

5 godzin temu, reQ_21 napisał:

Odnośnie gwarancji producenta trzeba się dopytać czy w Polsce realizują od nich czy trzeba bezpośrednio przez proshop z racji innych dystrybucji 

https://eu.community.samsung.com/t5/seria-galaxy-a/zakupy-w-sklepie-proshop/m-p/4962543

Niech się wypowie może ktoś kto tam kupował i wysyłał na gwarancję. Imo nawet jeśli to i tak się chyba zdecyduje na zakup tam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem pixela 4xl z uszkodzonym mechanicznie gniazdem usb ,napisałem że nie działa szybkie ładowanie przysłali nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, xadrian napisał:

I jak tam wrażenia po premierze nowych iPhonów ?

Drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...