Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Michaelred napisał:

W cenie 1099zl reno 6 5g to byl killer. Vivo jest najslabszy a wymiary juz raczej standardowe, tylko 2 rdzenie A76 to ja mialem juz w jakims realme za 600zl. No a motka w zasadzie dopiero sie pokazala z ta cena 1900zl no i nie nagrywa w 4k... ale gabaryty super. Kurde kusi. Jakby za +/- 1500 byla to bym juz pewnie mial nastepce dla nova 5t

xwA4saT.jpg


pzdr :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie, 

zastanawiam się nad zakupem nowego tabletu. Będę trochę częściej jezdzić służbowo między biurami i w sumie przydałby mi się taki sprzęt. 

Stary Nexus 7 2013 już nie nadaje się :E 

Zastanawiałem się nad Galaxy Tab S8 albo S8+. Kusi mnie S8+ ze względu na większy ekran i AMOLED. 

Koniecznie wersja z GSM (5g).

W iPad nie chce się pchać bo mam wszystko postawione na Androidzie - tu mi dobrze.

Czy ekran w S8 jest zauważalnie gorszy niż w S8+?

Edytowane przez larry.bigl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydajac tyle na tablet i meczyc sie z androidem to nie dla mnie

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.09.2022 o 11:41, xede napisał:

wydajac tyle na tablet i meczyc sie z androidem to nie dla mnie

Dla tego nie Ty to kupujesz. iOS jest turboułomny w wielu aspektach, system dobry dla ludzi chcących wyciągnąć urządzenie z pudełka, włączyć i tyle. Jakakolwiek bardziej zaawansowana praca to droga przez mękę, Apple zrobiło system, jakby 100% ludzi było debilami. System dla ludzi, którzy w szkole pytali się co to jest test wielokrotnego wyboru i nierozumieją tego do dzisiaj.

Edytowane przez katystopej
  • Haha 1
  • Sad 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haters gonna hate. Jest ułomny w kilku aspektach, a w wielu jest genialny. Tak jak i Android. Ale przynajmniej nie jest pofragmentowany. To że urządzenie po wyjęciu z pudełka nadaje się od razu do użycia to komplement. Jeśli coś wymaga dodtakowej pracy to raczej nie dlatego, że jest dobrze zrobione. :P 

Edytowane przez Karister
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, katystopej napisał:

Dla tego nie Ty to kupujesz. iOS jest turboułomny w wielu aspektach, system dobry dla ludzi chcących wyciągnąć urządzenie z pudełka, włączyć i tyle. Jakakolwiek bardziej zaawansowana praca to droga przez mękę, Apple zrobiło system, jakby 100% ludzi było debilami. System dla ludzi, którzy w szkole pytali się co to jest test wielokrotnego wyboru i nierozumieją tego do dzisiaj.

kazdy tabel z androidem po 2-3 latach jest nieuzywalny, w takim samym stopniu jak na poczatku

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.09.2022 o 11:41, xede napisał:

wydajac tyle na tablet i meczyc sie z androidem to nie dla mnie

Ja szczerze mówiąc nawet nie jej ochoty próbować iOS. Nie ciągnie mnie do niego :E

Byla dobra promocja na S8+ z 5g za 4099 i do tego Galaxy Buds2 ale nie kupiłem. Przemyślałem sprawę i w sumie nie jest ten tablet żadnym must have a raczej kaprysem. Patrząc na życie Nexusa 7 2013 i ile go używałem... Zakup nowego chyba nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.10.2022 o 17:39, larry.bigl napisał:

Ja szczerze mówiąc nawet nie jej ochoty próbować iOS. Nie ciągnie mnie do niego :E

Byla dobra promocja na S8+ z 5g za 4099 i do tego Galaxy Buds2 ale nie kupiłem. Przemyślałem sprawę i w sumie nie jest ten tablet żadnym must have a raczej kaprysem. Patrząc na życie Nexusa 7 2013 i ile go używałem... Zakup nowego chyba nie ma sensu.

Mam gdzieś w szafce jeszcze Nexusa 7 2013 i kiedyś zainstalowałem na niego jakiegoś zmodyfikowanego Androida i tak średnio byłem z tego zadowolony. Masz może jakieś sprawdzony soft co można by wgrać na ten tablet ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xadrian napisał:

Mam gdzieś w szafce jeszcze Nexusa 7 2013 i kiedyś zainstalowałem na niego jakiegoś zmodyfikowanego Androida i tak średnio byłem z tego zadowolony. Masz może jakieś sprawdzony soft co można by wgrać na ten tablet ? 

Niestety nie. Nie bawiłem się w mody od Nexusa Galaxy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LeL, znowu Samsungi puchną? :D 

W dniu 1.10.2022 o 12:40, Keken napisał:

Czekam jak na zbawienie. Fajnie by było jakby faktycznie w 2023 wprowadzono przymusowe wymienne baterie. To jest dla mnie jedyne co ogranicza telefon w dzisiejszych czasach
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statystyki/unia-europejska-baterie-telefony

Spokojnie, to jest UE, więc zrobią to tak, aby po prostu ubić rynek smartfonów. Tak jak to robią z motoryzacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.10.2022 o 17:39, larry.bigl napisał:

Ja szczerze mówiąc nawet nie jej ochoty próbować iOS. Nie ciągnie mnie do niego :E

Spróbuj, a możliwe, że wszystko zmigrujesz na Apple :D
U mnie zaczęło się właśnie od iPada (wersja 2017, która nawiasem mówiąc do dziś działa świetnie i dostaje aktualizacje :)).
Następnie tak nam się z żoną spodobało, że kupiliśmy kolejno iPhone'y, później różne akcesoria, przystawkę AppleTV ;)
Jedynie do MacOS się nie przekonałem i MacBooka sprzedałem po kilku miesiącach.
Ale mobilny sprzęt to klasa.
iPad to najtańsza opcja wejścia w ten świat.
Naprawdę wciąż się dziwię, że za tak niską cenę oferują takie możliwości - prawdopodobnie dlatego, że jednak tablety to trochę "nisza" ostatnio...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to możliwości oferuje iPad a nie oferuje tablet z Androidem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dzb napisał:

Spróbuj, a możliwe, że wszystko zmigrujesz na Apple :D
U mnie zaczęło się właśnie od iPada (wersja 2017, która nawiasem mówiąc do dziś działa świetnie i dostaje aktualizacje :)).
Następnie tak nam się z żoną spodobało, że kupiliśmy kolejno iPhone'y, później różne akcesoria, przystawkę AppleTV ;)
Jedynie do MacOS się nie przekonałem i MacBooka sprzedałem po kilku miesiącach.
Ale mobilny sprzęt to klasa.
iPad to najtańsza opcja wejścia w ten świat.
Naprawdę wciąż się dziwię, że za tak niską cenę oferują takie możliwości - prawdopodobnie dlatego, że jednak tablety to trochę "nisza" ostatnio...

 

 

Używałem jakiś czas służbowych (starych) iPhone i własnie mnie jakoś nie porwał :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, bleidd napisał:

Jakie to możliwości oferuje iPad a nie oferuje tablet z Androidem?

Możliwość dołączenia do elitarnego klubu sadowników.

Teraz, larry.bigl napisał:

Używałem jakiś czas służbowych (starych) iPhone i własnie mnie jakoś nie porwał :E 

Od prawie roku używam Iphona i w zasadzie tyle mogę powiedzieć, że solidny sprzęt i tyle. Ale żeby bawić się w wielbienie jak to wielu ludzi, którzy nabyli sprzęty z logiem jabłka to nie :/

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bleidd napisał:

Jakie to możliwości oferuje iPad a nie oferuje tablet z Androidem?

Ni ma loga nadgryzionego japka, ni ma prestiżu. Tylko plebs buja się z lagdroidem, powinni dla nas zrobić program iPhone+ żebyśmy też mogli poczuć się wyróżnieni 8:E

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, katystopej napisał:

Ni ma loga nadgryzionego japka, ni ma prestiżu. Tylko plebs buja się z lagdroidem, powinni dla nas zrobić program iPhone+ żebyśmy też mogli poczuć się wyróżnieni 8:E

Przecież specjalnie podbili u nas ceny po to iphony mogły być jeszcze bardziej prestiżowym sprzętem :notworthy: przecież za dużo plebsu się już z  nimi buja :E inflacja to tylko takie wytłumaczenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie różnica jest taka sama jak między popularnymi samochodami, a "premium" (albo "tymi droższymi", jeśli kogoś uwiera słowo "premium")...
Jeden i drugi zawiezie na miejsce :)
Też tego kiedyś nie widziałem i jeździłem Oplem czy Skodą :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dzb napisał:

Generalnie różnica jest taka sama jak między popularnymi samochodami, a "premium" (albo "tymi droższymi", jeśli kogoś uwiera słowo "premium")...
Jeden i drugi zawiezie na miejsce :)
Też tego kiedyś nie widziałem i jeździłem Oplem czy Skodą :) 

Jakoś ze swoim iphonem nie odczuwam abym miał coś premium. Może jakbym się przesiadł z jakiegoś parcha na androidzie kupionego z 5 lat wstecz za jakieś 5 stówek. To może wtedy mógłbym powiedzieć, że Iphone jest premium :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest premium tylko i wylacznie z powodu ceny, upada tak samo jak android za 500zl :E nie czuje sie lepiej posiadajac telefon za 5k raczej lekko wydojony ale dziala jak nalezy wiec jakos to usprawiedliwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.10.2022 o 08:21, bleidd napisał:

Ale jakieś konkrety?

Pomogę.
Znaczek na masce i kierownicy. Chyba, że wchodzimy w pułap cenowy bentleya, brabusa czy r&r to inny temat. 

 

W dniu 4.10.2022 o 07:53, dzb napisał:

Spróbuj, a możliwe, że wszystko zmigrujesz na Apple :D
U mnie zaczęło się właśnie od iPada (wersja 2017, która nawiasem mówiąc do dziś działa świetnie i dostaje aktualizacje :)).
Następnie tak nam się z żoną spodobało, że kupiliśmy kolejno iPhone'y, później różne akcesoria, przystawkę AppleTV ;)
Jedynie do MacOS się nie przekonałem i MacBooka sprzedałem po kilku miesiącach.
Ale mobilny sprzęt to klasa.
iPad to najtańsza opcja wejścia w ten świat.
Naprawdę wciąż się dziwię, że za tak niską cenę oferują takie możliwości - prawdopodobnie dlatego, że jednak tablety to trochę "nisza" ostatnio...

Z ipadem się zgadzam. Androidy nadal są w plecy w podobnej cenie. Taki Ipad za 2k to naprawdę świetny deal.
W przypadku smartfonów wchodzimy w strefę Iphone 11, który po za poprawnym działaniem i przyzwoitym aparatem (co prawda jednym) nie oferuje kompletnie nic - gdzie androidy już zaczynają mieć cechy "premium"
Pozdrawiam
:)
 

W dniu 5.10.2022 o 08:12, dzb napisał:

Też tego kiedyś nie widziałem i jeździłem Oplem czy Skodą :) 

Skoda akurat ma segment premium - superb. Nawet mógłbym napisać, że octavia w wersji Laurin & Klement już się o to ociera. 
Z oplem się zgodzę. 

Edytowane przez reQ_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...