Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

EdiSk8

Czas na zmiany, co polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stwierdziłem że przyszedł czas na zmiany ale długo nie śledzę co jest teraz warte uwagi na rynku PC, bebechy mam takie jak w sigu, jaką polecilibyście mi grafikę żebym odczuł zmianę w grach? Myślę że do 400zł mogę wydać na kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po zakupie tego radka HD4870 będę mógł cieszyć się płynnością w nowszych grach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tego jeszcze podkręcisz procesor, lub kupisz jakiś 2,8GHz, to tak. Na obecnym gry będą chodziły znacznie lepiej, ale pełnego framerate nie wyciągniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś mieć lepszego procka - do tego hd4870 jakiś athlon II + OC by wystarczył.. tylko nie wiem co z płytą główna - czy obsłuży nowe athlony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Płyta główna ABIT KN9

Nie ma szans na uruchomienie Athlona II na tej płycie. Max to Athlon X2 6000+. Bez zmiany platformy (niestety) lepiej kupić Radka HD4850 lub GF 9800GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 zeta wysyłka z Francji. No fakt okazja...

 

Czy po zakupie tego radka HD4870 będę mógł cieszyć się płynnością w nowszych grach ?

będzie na pewno duzo lepiej. cudów jednak nei oczekuj- wolny procek, a do nowościczasem to i gtx 480 neis tarcza ;)

 

Ogólnie jednak będzie na pewno dużo lepiej.

 

Jeśli jednak karta nie musi być nowa, to teraz jest wysyp używanych gtx 260. To naprawdę solidna karta.

 

Jak możesz poczekać i dozbierać jeszcze te 50-60zł to czaił bym się na gtx 460 768mb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlogi16

Będzie lepiej, ale przez procka nie pogra komfortowo w najnowsze gry, więc nie widze sensu kupowania takiej grafy o ile nie planuje wymiany reszty sprzętu.

 

Taki np. Cod 4 i 6 jeszcze jakoś pójdą, sam grałem w to na jednojajowcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup GTX460 bez zmiany procesora ( a najlepiej platformy) jest nieopłacalny. Max to HD4850/4870/GTS250.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

streszczaj się w tej aukcji. okazja może szybko się skończyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie zmieniasz platformy to cos pokroju 9600gt.. noo może 9800gt ale to już MAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...