Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sho0ter

Problem z cfg

Rekomendowane odpowiedzi

JEST KILKA KOMEND R_OVERBIRGHTBITS NA 1 R_MAPOVERBRIGHTBITS NA 3 R_INTENSITY NA 1.5 I R_IGNOREHWGAMMA NA 1 EW R_GAMMA NA NP 2 ALBO 2.5 A JAK ZA CIEMNO 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś może jak zrobić tak, abyśmy podczas strzelania, jednocześnie bardzo szybko biegali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większy rozrzut, nie opłaca się.

Niektórzy do strzelania dodają automatyczne kucanie, ale też nie zawsze się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suchy, bieganie to podstawa w ET.. przy walce na malych dystansach, bieganie na prawo i lewo utrudnia przeciwnikowi celowanie w ciebie, a ty mozesz spokojnie strzelac mu w glowke:) kucanie jest dobre przy duzych dystansach, chociaz czasem przy tych krotkich tez nalezy czasem kucnac.

najlepsze serwery, dosc latwe do zabijania, ale tez na wysokim poziomie to serwery *PWD*. IP do serwera na najnowszym modzie silent: 94.23.93.59:27960

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą kilka lat grania również na lanach z sukcesami więc nie ucz mnie strzelać. Poza tym stamine zużywasz przeważnie po wyjściu z respa w 4 sekundy więc jak dojdzie do duela to w większości przypadków jej nie masz.

Czasem się jej używa przy strzelaniu, ale żeby bindować pod mouse1 to nigdy nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...