Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wojtekb21

Karta graficzna do 250 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zabieram zie do kupna karty graficznej pod gry do 250 zł (max).

Parametry PC

Procesor dual core E5500 2x 2,8GHZ

Płyta gigabyte ga-p43-es3g (775)

Grafika gigabyte 9400 GT (1040Mb) - szukam cos lepszego (by zmiekszyc fps)

Zasilacz IBOX 500W,

2GB ramu 667

P

Mam jeszcze dodatkowe pytanie czy pamiec ddr2 667 ma duzy wpływ na FPS (CS srednio od 100- 110) na gre ?

Obecnie posiadam raczej dosc dobry sprzet ale liczna fps nie jest jakas zdumiewajaca (CS SOURCE) a inne gry ktore powinny bezproblemowo chodzic przycinaja i musze grac na nizszych szczegółach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w jakiej rozdzielczości grasz? Posiadam 88GT i CSS działa teraz wyśmienicie. Nie odczuwam żadnych spadków FPS etc. przy maksymalnych ustawieniach. Oczywiście należy uwzględnić to, że gram w 1280x1024;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pamięć RAM w Twoim wypadku nie ma wpływu na FPSy. Problemem jest karta graficzna, rozglądaj się za GF8800GT/9800GT i za Radeonami HD4830/4850..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za tą cenę, trudno będzie mu kupić 4850 z kw. Już lepiej szukać jakiegoś niższego modelu, np. 4830, a prawdziwą okazją byłby tutaj 4770, ale takich to jak na lekarstwo.

Do tego jeszcze w tej cenie to gatunek wymarły. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlanie gram na rozdzielczosci 1024x na niskich szczegółach lecz zalecana jest przy moim monitorze 1440x900,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze - zasilacz to bomba zegarowa, zwłaszcza, jeśli chcesz wymienić grafikę na mocniejszą.

Grafika - najlepiej szukaj 4850 ale w tej cenie będzie kłopot

GTS 250 lub jakiś 8800GT lub 9800GT lub 4770 4830

Półka niżej to 9600GT (oczywiście na DDR3) lub 3850/3870

Niżej i taniej to do Twoich rozdziałek wystarczy np 8600/9500GT na DDR3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ten rok jest chudy w oledy na BF  Dopiero przyszły zapowiada się obiecująco, jak serio zaczną produkować masowo 77". BX za późno wszedł na rynek, nawet ceny dobrze nie zaczęły spadać.
    • Update 27.11. Dzieś black Friday.  No i jestem trochę zaskoczony i nie wiem co mam robić.  Są 3 monitory.   1. Samsung Odyssey G7. Cena £500.   2. Alienware Alienware 34  AW3420DW CENA £700 3. SAMSUNG Odyssey G9 Cena £1070.   Mam mętlik w głowie.  Ten Alienware ma pełny G-sync.  Co powinienem kupić????
    • Możesz się nastawić na wymianę pieca raz na 10-15lat. Dłuższe używanie może być nieekonomiczne z czasem, jak poprawi się technologia a nasz piec się zestarzeje i zakamieni.  Sam raz zmieniałem sprawny stary kocioł gazowy na nowy. Rachunki za gaz spadły 3x. I to przy przesiadce na taki zwyklaczek z otwartą komorą spalania nie kondensacyjny.   Elektryczne też tak mają, powinno się wymieniać katodę w bojlerach. Na pewno grzałkę powinno się albo odkamienić raz na kilka lat albo wymienić. Pewnie za 10-15 lat nowe modele będą również znacznie efektywniejsze. W przepływowych nie wiem. Ale też nie będą wieczne   Co do bzdury cytowanej, daj sobie spokój. 20-24kW obsłuży ciepłą wodę na dwa krany. Wanny też napełni dwie na raz, ale wolniej. Woda w naturalny sposób będzie lała się wolniej w obu punktach. Nic więcej nie potrzeba w normalnym domu. Może jak ktoś ma dwie - trzy łazienki to montuje mocniejsze kotły i większe przekroje rur do rozprowadzania wody, ale to nie jest nic, co powinno spędzać sen z powiek kawalera Jak zrobisz ścianę z tych białych bloczków ( silkat? ), to kołki rozporowe i wieszanie zbiornika CWU o masie kilkuset kilogramów może nie przejść próby czasu. Duze zbiorniki i tak kupuje się raczej stojące. Taki zbiornik 300litrów będzie ogromny, jeżeli ma posiadać sensowną izolację. Już 80-100 litrów powieszony na ścianie ledwo mieści pralkę pod sobą. Jakby ktoś chciał ogrzewać chatę prądem z instalacji elektrycznej z fotowoltaiką, to 20tyś na montaż wystarcza, do wyjęcie ze słońca 5kWh rocznie. U mojego kolegi w tym roku tak wyszło. Czyli daje to równowartość 200zl na prąd do rozdysponowania w domu miesięcznie. Czyli trzeba w panele wsadzić z 40-60tys aby serio zacząć myśleć o takiej zabawie w "darmowe" ogrzewanie. 
    • Ostatnią akurat nie, jeszczę parę godzin wisiały jako dostępne po moim zakupie jeszcze przez 2 tygodnie póki czas na zwrot postaram się dostać 3080 i będę obserwować co z tymi Radeonami, ale cudów nie oczekuję.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...