Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

virus93

3DMark Vantage - Ranking PCLab.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@DEVILEK fajne memki :)

U mnie pamięć HD5970 nie chciała "latać" tak wysoko... :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz takze raczej wiecej nie wyciagne na memkach, moze kilka MHz ;) Nawiew na backplate moze cos pomoze, bo aktualnie to na nim mozna slonecznik prazyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiew na backplate moze cos pomoze, bo aktualnie to na nim mozna slonecznik prazyc.

Nawiew miałem. Dwa wentyle na tylnej ściance oraz jeden przy "turbinie", by jeszcze mocniej nawiewała ;) Może to było za mało... Wyniku nie poprawie, bo ani karty, ani procka już nie mam :(

A co do prażenia - raz dotknąłem obudowy i podziękowałem, grzeje się to wszystko jak piekarnik albo i mocniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz ... Ja to bez nawiewu robilem ;) Karta w slot, takty, napiecie i heja. Pamietasz moze vgpu do Twojego wyniku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamietasz moze vgpu do Twojego wyniku ?

Bodajże do max w Afterburner dojechałem, bo ciągle potrzebował "papu" ;)

U mnie kręcenie odbywało się w bardzo małym pomieszczeniu. Było lato, środek dnia, gorąco, że... gotowałem się tam :kwasny: Chętnie bym powtórzył tą sesję, ale w zimę przy otwartym oknie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie max, czyli 1.3v z afb skutkuje MHz na poziomie 950-970, dopiero obnizenie do 1.27v daje 1000 dla gpu ;)

 

A zima ... cos przyjsc nie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem coś podobnego, ale raz się "przełamywał" a raz nie... W końcu udało się to ponad 1000 osiągnąć :)

A zima ... cos przyjsc nie chce

Tak czy siak - takiego kręcenia u mnie nie będzie :P

aż się zrymowało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumb:

 

ivanos - 24.850 pkt. - NVIDIA GeForce GTX 480 1500 MB @ 860 @ 924 @ 1720 - Core 2 Duo E8400 @ 4.2GHz Screen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ivanos - 24.850 pkt. - NVIDIA GeForce GTX 480 1500 MB @ 860 @ 924 @ 1720 - Core 2 Duo E8400 @ 4.2GHz

PhysX na OFF kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devilek fajny wynik :thumbup:

 

fajny cpu ;)

Jak na retaila, nie zaprzeczę, fajny ;)

Ale pewnie @WC (?) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zima ... cos przyjsc nie chce :D

 

No właśnie, ale jak przyjdzie to może zrobię te 5-10C w pokoju :E i uda się wycisnąć trochę więcej.

 

Ps. Wyniki zaktualizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lysyn 30663 5870 w CF

 

fa7f81f9f70bfd0573a339225e7468ea3054_min.jpg

 

PS.

Mam propozycje. Moze na samym dole dodac osobny ranking GPU score. Nie wszyscy maja wypasione 980-tki które o wiele podwyższają wyniki w Vantage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na retaila, nie zaprzeczę, fajny ;)

Ale pewnie @WC (?) :P

WC tymczasowo wylecialo, powrot do ac ;)

 

hehe pewnie wc...a fajny bo moj :E

A tam fajny ... :P Normalny na cale szczescie ;) Ale do starego esa, jeszcze mu brakuje 100MHz z HT.

 

pict0208q.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhysX na OFF kolego

 

Spoko ale użytkownicy "luke997" i "koziro" którzy są pierwsi w rankingu dla GTX 480 też mają włączony Physx :D Czegoś tu nie kumam :hmm:

http://rs931dt.rapidshare.com/files/421167784/Vantage_x1_27432.jpg

http://hwbot.org/signature.img?iid=435695&thumb=false&iehack=.jpg

 

W drugim przypadku w GPU-Z physx jest niby wyłączony jednak po wyniku cząstkowym CPU score widać że jest inaczej :Up_to_s:

 

Połowa wyników jest do zweryfikowania,panowie nie oszukujcie!!! :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] Wobbler - 5.508 pkt. - Radeon 3870 512 VRAM @ 871 @ 1029 - Procesor @ 3.7GHz Screen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale użytkownicy "luke997" i "koziro" którzy są pierwsi w rankingu dla GTX 480 też mają włączony Physx :D Czegoś tu nie kumam :hmm:

http://rs931dt.rapidshare.com/files/421167784/Vantage_x1_27432.jpg

http://hwbot.org/signature.img?iid=435695&thumb=false&iehack=.jpg

 

W drugim przypadku w GPU-Z physx jest niby wyłączony jednak po wyniku cząstkowym CPU score widać że jest inaczej :Up_to_s:

 

Połowa wyników jest do zweryfikowania,panowie nie oszukujcie!!! :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s:

Bzdura totalna każdy wynik jest sprawdzany. Każdy z tych wyników jest z off physix patrz 2 cpu test. Ujme to tak i7 980x po OC tak "zapier...", że niektórzy myślą, że jest właczony Physix.

 

PS.

Mam propozycje. Moze na samym dole dodac osobny ranking GPU score. Nie wszyscy maja wypasione 980-tki które o wiele podwyższają wyniki w Vantage.

 

mogę dodać zobaczymy jak to wyjdzie i będzie wyglądać.(ale najszybciej w piątek lub sobotę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura totalna każdy wynik jest sprawdzany. Każdy z tych wyników jest z off physix patrz 2 cpu test. Ujme to tak i7 980x po OC tak "zapier...", że niektórzy myślą, że jest właczony Physix.

 

 

Patrzyłeś w ogóle na te screeny ??? Przecież widać czarno na białym ( pierwszy screen i obok zrzut z GPU-Z ! ) że PhysX jest włączony.Gdyby było bez wł.Physx gwarantuje że wynik cząstkowy CPU score nie przekroczy 20tyś punktów i w tym wypadku nawet Core i10 nie pomoże !!! Drugi screen to samo tyle tylko że w GPU-Z PhysX wyłączony po teście dla niepoznaki jednak można się zorientować że jest inaczej po wyniku cząstkowym CPU score :D Testy przekombinowane i tyle,a same wyniki to nie wiem kto sprawdza chyba Ty sam :rotfl:

 

Polecam zainwestować w dobre okulary :hallucine:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś w ogóle na te screeny ??? Przecież widać czarno na białym ( pierwszy screen i obok zrzut z GPU-Z ! ) że PhysX jest włączony.Gdyby było bez wł.Physx gwarantuje że wynik cząstkowy CPU score nie przekroczy 20tyś punktów i w tym wypadku nawet Core i10 nie pomoże !!! Drugi screen to samo tyle tylko że w GPU-Z PhysX wyłączony po teście dla niepoznaki jednak można się zorientować że jest inaczej po wyniku cząstkowym CPU score :D Testy przekombinowane i tyle,a same wyniki to nie wiem kto sprawdza chyba Ty sam :rotfl:

 

Polecam zainwestować w dobre okulary :hallucine:

 

Na 1 szkrinie faktycznie jest wlaczony psyhx, ale wynik cpu na to nie wskazuje ... Aczkolwiek dziwne troche.

 

A u koziro, to niby jak mial wylaczyc psyhx po tescie ? Skoro mial tylko gpu od ATI w kompie, to nie mogl miec wlaczonego psyhx. Idac dalej Twoim tropem, to ja takze mam wlaczony do testu psyhx, a pozniej wylaczam, bo mam cpu score za wysokie, wedlug Twojego kombinowania, jak kon pod gorke. Zainteresuj sie bardziej, jaki wynik za testy cpu ma 980X taktowany rzedu 4.4-4.6GHz bez psyhx, a takze z nim, nastepnie zacznij wyglaszac swoje madrosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1 szkrinie faktycznie jest wlaczony psyhx, ale wynik cpu na to nie wskazuje ... Aczkolwiek dziwne troche.

 

A u koziro, to niby jak mial wylaczyc psyhx po tescie ? Skoro mial tylko gpu od ATI w kompie, to nie mogl miec wlaczonego psyhx. Idac dalej Twoim tropem, to ja takze mam wlaczony do testu psyhx, a pozniej wylaczam, bo mam cpu score za wysokie, wedlug Twojego kombinowania, jak kon pod gorke. Zainteresuj sie bardziej, jaki wynik za testy cpu ma 980X taktowany rzedu 4.4-4.6GHz bez psyhx, a takze z nim, nastepnie zacznij wyglaszac swoje madrosci.

 

A powiedz mi gdzie ty widzisz gpu ATI na screnach "luke997" i "koziro" jak wy patrzycie,co wy nie przytomni jesteście ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DEVIL taka podstawka pod mobo to Twój home-made czy kupna? Jeśli 2. opcja to gdzie takie coś dorwę?

 

Ja też się pochwalę fotką, ale taką z kartami "w gromadce" :D -> http://dl.dropbox.com/u/3840370/IMG_1620.JPG (uwaga, "ciężki" plik)

 

Spoko ale użytkownicy "luke997" i "koziro" którzy są pierwsi w rankingu dla GTX 480 też mają włączony Physx :D Czegoś tu nie kumam

Nie kumasz, bo za przeproszeniem, się nie znasz :P 980X już w standardzie osiąga wysoki wynik CPU Score (bez PhysX), bo to jednak ma 6 rdzeni... po podkręceniu do 4,5 GHz i więcej wynik to już ponad 40k samego CPU Score. Ten CPU to bestia :D

Przecież widać czarno na białym ( pierwszy screen i obok zrzut z GPU-Z ! ) że PhysX jest włączony

:lol2: nadal wychodzi na to, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Sory, że tak prosto w twarz się śmieję, ale rozbawiłeś mnie :D

Drugi screen to samo tyle tylko że w GPU-Z PhysX wyłączony po teście dla niepoznaki jednak można się zorientować że jest inaczej po wyniku cząstkowym CPU score

2x :lol2:

Polecam zainwestować w dobre okulary

Ok, za jakiś czas wymienię szkła :D:P

A powiedz mi gdzie ty widzisz gpu ATI na screnach "luke997" i "koziro" jak wy patrzycie,co wy nie przytomni jesteście ?

Chcesz dowodów? Proszę bardzo.

Karty AMD/ATI nie wspierają PhysX prawda? Więc jak u licha mogłem zrobić wynik z PhysX on na karcie HD5870, gdzie mój CPU Score wynosi około 41-42k? :o Incredible!

HD5870 - http://hwbot.org/signature.img?iid=429042&thumb=false&iehack=.jpg - 41452 CPU Score

GTX480 - http://hwbot.org/signature.img?iid=435695&thumb=false&iehack=.jpg - 41884 CPU Score

 

Magia! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...