Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Anannke

Zaślepka do płyty głównej

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się (a jeśli tak to gdzie) zamówić zaślepkę do płyty głównej? Kupiłem po okazyjnej cenie płytę na allegro niestety jest to kompletny golas, a zaślepka jest dość nietypowa. Od razu mówię, że allegro przeszukałem i niestety nie znalazłem nawet podobnej, która mogłaby pasować. Da się ją jakoś zamówić? Wiem, że to nie jest zbyt chodliwy towar :P

 

Edit: płyta to Gigabyte GA-MA78G-DS3H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanse są raczej marne. Kiedyś szukałem mając zamiar zamówić pewną płytę główną i zaślepkę znalazłem jedynie na zagranicznym ebayu. Swoją drogą gdyby ktoś takie coś wykonywał amatorsko, pewnie by sporo zarobił biorąc pod uwagę ile płyt na Allegro sprzedaje się bez żadnego wyposażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie znaleźć samą zaślepkę :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będę musiał uwolnić swoje artystyczne zdolności :P Jakby ktoś miał chętnie się nią zaopiekuję i postawię browarka lub dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zadam takie pytanie, bo od dluzszego czasu widze, ze ludzie to musza miec zaslepki, jak mobo nie ma zaslepki to wrecz sprzedac sie nie da ...

 

Czy ta zaslepka doda cos do wydajnosci, do stabilnej pracy kompa itp, itd ? Kompa masz obroconego tylem do siebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasior500

Kurz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem jestem estetą i lepiej się czuję jak mój komputer nie ma żadnych dziur. Poza tym wygodniej się podpina usb po ciemku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2 komputerze mam płytkę bez zaślepki i jakoś to wygląda nie tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...