Skocz do zawartości
Gość mbuchcik

Lista polecanych wentylatorów

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Krzkra napisał:

No tak, zresztą cena 105 to dość akceptowalna kwota, teraz widzę że prawie 50zl do sztuki trzeba doliczyć. W 120mm faktycznie można dużo więcej szukać kompromisów, rynek 140mm czyli ten który mi bardziej odpowiada jest na pewno uboższy niestety 

U nas za tyle nigdy nie były, kolega wyżej kupował w kraju Wikingów (chyba). Ja kupiłem swoje rok temu w morele jak chyba przez pomyłkę dali cenę 124 zł za sztukę. Od tego czasu nie widziałem u nas w takiej cenie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Send1N napisał:

wystarczy że miałem p12 i fluctusa 120 po przyłożeniu ręki na tych samych obrotach bez wykresu na czucie :E fluctus robil huragan w porównaniu do arctica.

Nom. Miałem bionixy p140 (czyli praktycznie p14) i teraz fluctusy i czuć na łapie, że fluctusy jednak wieją mocniej. Przynajmniej na tym moim ustawieniu 49-50% mocy. Na temperatury u mnie jakoś to się to specjalnie nie przekłada w mojej budzie - może minimalnie lepiej na procku jest, ale wiać wieje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem coraz bardziej poirytowany praca EKWB Vardar Evo 120 rgb...no chlosne sa,mocno szumia...i tak mysle,ze chyba zostana wyproszone z kompa,bo to lekko irytujace jest.Mam 4 w obudowie,3 na chlodnicy i jeden z boku kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są nowe Lian Li SL120/140 v2.

hSqXw2M.jpg

 

Edytowane przez ketrab666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będzie lepsze na front obudowy 3x Mistral 120, czy 3x Sigma HP 120?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ZiomTom napisał:

Co będzie lepsze na front obudowy 3x Mistral 120, czy 3x Sigma HP 120?

żaden z tych :) mistrale są za słabe, sigmy głośne. Lepiej juz p12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dzisiaj vardary evo rgb wyciagnalem z kompa-sa po prostu glosne.Skrecone ponizej 50% zatrzymuja sie.

No trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn w jakims sensie? bo SW4 ani najcichsze ani najwydajniejsze nie są :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na x komie 3x120 flictusy za 99 ziko to spoko cena a wersja rgb 139 wiec jak ktos chce przetestowac to lepszej okazji na kupno juz chyba nie bedzie :P

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Trybcio86 napisał:

3x120 flictusy za 99 ziko

where

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Trybcio86 napisał:

na x komie 3x120 flictusy za 99 ziko to spoko cena a wersja rgb 139 wiec jak ktos chce przetestowac to lepszej okazji na kupno juz chyba nie bedzie :P

3x120 fluctus 99 zł z kodem: bf2022

3x120 fluctus argb 149 zł z kodem: bf2022

https://www.x-kom.pl/p/1048840-wentylator-do-komputera-silentiumpc-fluctus-120-pwm-triple-pack-3x120mm.html

https://www.x-kom.pl/p/1048849-wentylator-do-komputera-silentiumpc-fluctus-120-pwm-argb-triple-pack-3x120mm.html

Kod działa dzisiaj do 23:59 :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurba, a na 140mm argb nie dały, a bym sobie kupił jeszcze trzy sztuki na top...

Czemu 120mm w promce, a 140mm nie? @X-KOM.PL weźcie tam coś pstryknijcie, żeby się naprawiło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ketrab666 napisał:

image.png.382f1f3dc0d5e7514d1a8f0dcfd59875.png
Dzięki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ketrab666 napisał:

fluctus

Jakoś nie mogę przekonać się do marki SilentiumPC, czy jak się to tam teraz nazywa. Kiedyś, na początku, miałem Zephyry - prawie wcale nie wiały. Potem Sigma EVO które były Gorsze od ENermaxów USTB których w tamtym czasie używałem (Enermaxy kupiłem okazyjnie, nie zmienia to jednak faktu bo wtedy to była konkurencja/alternatywa). Teraz mam obudowę od SPC - w opisie i w instrukcji napisane jest, że na front można 3 wentylatory wpakować - no to wpakowałem i... gdybym nie miał trytytek trzeci by nie wszedł, brakuje górnych otworów montażowych... montuje się w powietrzu :E 
Zatem - masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P14 tańsze i troche gorsze, fluctusy droższe i trochę lepsze. Wiatrak to wiatrak będziesz miał te 0.5°C różnicy jak zainwestujesz w droższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylator !!! ;) Tu już nie chodzi o te 0,5st, ale o wydajność i kulturę pracy ;) Wrzuciłem ostatnio Fluctusy na chłodnicę od AIO i są OK. Ale porównania nie mam do p14, bo nigdy ich nie miałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, maras2574 napisał:

Wentylator !!! ;) Tu już nie chodzi o te 0,5st, ale o wydajność i kulturę pracy ;) Wrzuciłem ostatnio Fluctusy na chłodnicę od AIO i są OK. Ale porównania nie mam do p14, bo nigdy ich nie miałem 

slyszalem ze niby fluctusy sa lepsze na chlodnice a p14 na obudowe ale nie jestem pewien czy na pewno 

planuje kupno 7  do obudowy

Edytowane przez AriokTiger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, AriokTiger napisał:

slyszalem ze niby fluctusy sa lepsze na chlodnice a p14 na obudowe ale nie jestem pewien czy na pewno 

planuje kupno 7  do obudowy

Bo niby mają lepsze ciśnienie statyczne. Było na pewno w tym temacie o jednych i drugich ;)  Do obudowy mam SW3 i też nie narzekam. No to jak 7 potrzebujesz, to trochę będziesz musiał rzucić monetą. A z tego towarzystwa, to p14 najtańsze ;)  Ktoś tutaj pisał że w sumie są ok, ale można trafić na sztukę co hałasuje w pewnym zakresie obrotów. Bodajże @Send1N o tym pisał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszly mi te fluctusy i jakosc wykonania jest calkiem wysoka jak na spc :) Czuc po wadze ze tam jest cos lapszego niz w tych stellach itp. Wieja calkiem przyjemnie na "sucho" i na moje gluche ucho dosc cicho. Moze dzis znajede sile zeby je wcisnac do kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siema 

JrCA9UC.jpg

Edytowane przez Ocho
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...