Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kilvov

co to za format partycji PqRP

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie

podajcie programy czy coś, żebym mógł zmienić z tego formatu! bo zmieniałem wielkość partycji PowerQuest PartitionMagic 5.0 i sie powiesiło, w kazdym razie dałem reseta (tak, tak wiem co sie mogło stać ;) ale skoro i tak sie nic nie działo...) no i partycja dysku na której były wszystkie gry zamieniła sie w jakieś PqRP, PowerQuest PartitionMagic 5.0 podaje, że są na niej jakieś dane więc pytam bo może nie wszystko stracone (choć, szczerze mówiąc, wątpię w to, że odzyskam te paredziesiąt GB gier :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge zmienić, ale przez format i utrace wszystko co tam jest, a chodzi mi o jakiś sposób który nie będzie kasował danych (o ile one tam jeszcze są :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne problemy swego czasu z Partition Magickiem, że zawieszał się podczas konwersji. I niestety pomagał tylko format. I to mocny - z usuwaniem partycji fdiskiem włącznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a spróbuj program "Easy Recovery"

 

http://www.ontrack.pl

 

program jest płatny, ale demem będziesz mógl sprawdzić czy da się odzyskać i czy coś tam jeszcze jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilvov nie trza formata robic

wystarczy zmienic znacznik tej partycji na inny bo ten teraz to jest roboczy dla PMagica. Jak PM sie wywala to tak zostaje. Na ten temat to mozna caly artykul napisac ale jakies 1-2 miechy temu tu na forum dawalem odpowiedz kolesiowi ktory tez mial z tym problem - i tam tez dalem linki do artykulu na necie po polsku jak to naprawic - 1 min roboty i caly dysk jest odzyskany :) szukaj szukaczka na forum moich postow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...