Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morv

Need for Speed: SHIFT 2

Rekomendowane odpowiedzi

sebo21 a ile masz FPS ? i7 930 bez OC ?

 

Nie schodzi poniżej 45 praktycznie ;) Tak, i7 930 bez OC (mam stockowe chłodzenie więc raczej się nie pobawię za bardzo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze jedyny zarzneli grafike az normalnie zaniemowilem, zero swiatla, widok z wnetrza ciemny, helmet cam jeszcze ciemniejszy sie jedzie jakby sie patrzylo przez to szkielko co sie na zacmienie slonca

 

FIX- jesli masz ait i masz super ciemno w aucie, wylacz w sterownikach "Enable Sufrace Format Optimization"

 

tak czy siak, bardzo tandetny blur, jeszcze tandetna flara, nijak sie to ma do pierwszego szifta widze, o wiele mniej detali niz w jedynce, ale tak powaznie, o wiele mniej, smierdzi konsola na kilometr. trzeba bedzie jednak sie wziasc za te reality mody do jedynki bo dwojka wyglada zabawnie. ja nie wiem skad oni te wszystkie skriny wzieli co kraza po sieci bo nijak sie to ma do gry. do tego dochodzi ten mistrzunio co ciagle gledzi, bardzo marne wstawki wideo na silniku konsolowym. leze normalnie.

 

narazie nie moge nic powiedziec o jezdzie chociaz dziwnie jakos latwo sie na tym elite jezdzi, nie moge nic powiedziec bo wszedzie jest tu ciemno jak sie ze srodka jedzie, szarosci wszedzie i ciemnosc a kazdy wyscig za dnia to sie chyba odbywa przy zachodzie slonca bo takie to wrazenie sprawia... teraz mam jasno ale elite dalej jest latwe w prowadzeniu a gram na padzie na analogowym;/

 

pomijam juz te opcje "kalibracji telewizora" ;/

 

detale aut, torow, menusy, boze jedyny: :DD:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do pada od X360. Czy po jego wybraniu, obrazki "akcji" zmieniają się na te z X'a czyli np A, B, X, Y RT, LT itd. Tak jak było to w NFS HP?

 

Nie ma tak.W NFS HP/GTA 4 i innych po podlaczeniu Pada od X360 mamy ikonki A/A/X/Y itd.W Shift 2 tego jednak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze jedyny zarzneli grafike az normalnie zaniemowilem, zero swiatla, widok z wnetrza ciemny, helmet cam jeszcze ciemniejszy sie jedzie jakby sie patrzylo przez to szkielko co sie na zacmienie slonca

 

FIX- jesli masz ait i masz super ciemno w aucie, wylacz w sterownikach "Enable Sufrace Format Optimization"

 

tak czy siak, bardzo tandetny blur, jeszcze tandetna flara, nijak sie to ma do pierwszego szifta widze, o wiele mniej detali niz w jedynce, ale tak powaznie, o wiele mniej, smierdzi konsola na kilometr. trzeba bedzie jednak sie wziasc za te reality mody do jedynki bo dwojka wyglada zabawnie. ja nie wiem skad oni te wszystkie skriny wzieli co kraza po sieci bo nijak sie to ma do gry. do tego dochodzi ten mistrzunio co ciagle gledzi, bardzo marne wstawki wideo na silniku konsolowym. leze normalnie.

 

narazie nie moge nic powiedziec o jezdzie chociaz dziwnie jakos latwo sie na tym elite jezdzi, nie moge nic powiedziec bo wszedzie jest tu ciemno jak sie ze srodka jedzie, szarosci wszedzie i ciemnosc a kazdy wyscig za dnia to sie chyba odbywa przy zachodzie slonca bo takie to wrazenie sprawia... teraz mam jasno ale elite dalej jest latwe w prowadzeniu a gram na padzie na analogowym;/

 

pomijam juz te opcje "kalibracji telewizora" ;/

 

detale aut, torow, menusy, boze jedyny: :DD:D

Mam podobne wrażenie :(. Gra wyglada gorzej niż jedynka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie schodzi poniżej 45 praktycznie ;) Tak, i7 930 bez OC (mam stockowe chłodzenie więc raczej się nie pobawię za bardzo).

 

No zobacz a moj sredni FPS jest praktycznie jak Twoj.

 

E6750 2.66Ghz @ 3.6Ghz

4GB RAM

GTX 285

 

Wiec cos nie tak jest z gra.

 

Oczywiscie FHD + wszystko na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobacz a moj sredni FPS jest praktycznie jak Twoj.

 

E6750 2.66Ghz @ 3.6Ghz

4GB RAM

GTX 285

 

Wiec cos nie tak jest z gra.

 

Oczywiscie FHD + wszystko na max.

 

Nie odnoszę takiego wrażenia, gra chodzi bardzo płynnie ;) Poza tym przy VSyncu zawsze klatek jest mniej (rozdzialka Full HD na monitorze 24").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest mniej , a sa zablokowane do odswiezania monitora:

 

1980x1080 60hz - max 60 klatek z vSync

 

1280x1024 75hz - max 75 klatek z vSync

 

Ale moge powiedziec ze przy tych ~ 45 fps da sie grac.W Shift 1 nie bylo juz tak rozowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie w Krakowie można najtaniej dorwac wersje pudelkowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie w Krakowie można najtaniej dorwac wersje pudelkowa?

 

Może być w pudełku od butów? To ja mogę Tobie wysłać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha na gram.pl wersja z X-a zlapala 9ke.

 

Jak ja sie ciesze, ze onanista graficznym nie jestem mi tam grafika od GTLegends nie robi roznicy.

 

Co do optymalizacji to sie nie martwie w koncu 2xGTS450 powinno wystarczyc.

 

Za to jestem happy, ze liczba tras w koncu jest zadowalajaca.

 

 

Strasznie brakuje mi w shifcie aczikow bo sam autolog to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wydajnością ta gra to śmich na sali. Shift w FullHd i wszystko na max chodził idealnie około 50FPS, natomiast w dwójce na takich ustawieniach 5 FPS :E a grafika jak dla mnie ani trochę nie jest lepsza :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak w jedynce był Physx to w dwójce też. Generalnie właściciele Radeonów nie powinni kupować tej gry :lol:

 

Za ok. 1,5 miesiąca, kiedy to prawdopodobnie wyjdzie jakiś większy pacz, już będziemy wiedzieli czy optymalizację spaprali czy nie.

 

SHIFT po drugim paczu i aktualizacji sterowników dodał mi średnio 20fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być w pudełku od butów? To ja mogę Tobie wysłać ;)

Dobra, podać adres? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdźcie użycie gpu w czasie gry

http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=3936409&postcount=297

Tu piszą że przy quadzie 8300 3,2 i gtx480 potrafi wynosić 60%- to by wyjaśniało dlaczego działa nie najlepiej. Inna sprawa że nawet 50% tego gieteiksa powinno tę grę ruszać płynnie :E

Może potrzeba b.mocnego proca, może sterowniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podać adres? :D

 

Napisz na PM. Może być po Rebookach? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra działa idealnie.

 

Konfig:

E5300@4.0

9800GT 680/1675/1055

4GB RAM

1920x1080

 

 

Wszystkie ustawienia na maxa, AA wył., AFx8, Vsync wył.

 

Z kamery w kasku mam 40-45fps, kamera na zderzaku 50-60

 

Edit: ekhem nieciekawie się robi jak się pojawiają inne samochody :E

 

Ale dalej coś mi się wydaje ze Shift 1 wygląda lepiej, muszę zainstalować i sprawdzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiły się sterowniki 11.3 - przybyło aż 3 FPS hehe, ale szybko mają być też sterowniki 11.4 które mają dać wiele poprawek. Chyba nikt tutaj nie ma stałych 60 FPS w tej grze - kosa większa niż Metro 2033, GTA IV czy Crysis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam gierkę. Wszystko pięknie, poczucie prędkości świetne, ale drift to porażka.

Przy połowie obrotów i 25 km/h autem rzuca jak na lodowisku.

 

Gram na

poziom trudności: średni (ale jednak wymagający)

model jazdy: profesjonalny

asysty: wszystko off oprócz ABS :E

 

spróbuje pododawać asysty lub coś na czas zawodów driftu, bo nie jestem w stanie im sprostać :hmm:

 

na configu z sygnaturki 23-35 FPS, zdarzają się czasem momenty drastycznego spadku :E

1440x900

wszystko max, tylko AF x8 włączony Vsync choć nie wiem po co :E

 

--- edit ---

ściągam właśnie catalysty 11.3 z wczorajszą datą. Jestem ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrick1989 posiadam athlona x4 3.2ghz i GTX 460 i FPS waha się 20-32fps nie zależnie czy mam low czy maks czy aa czy anizo, a podczas gry obciążenie GPU na poziomie 50% ewidentnie gra nie lubi procesorów AMD wiec wątpię żeby nowe sterowniki coś u Ciebie zmieniły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki Shift 2 (1 wygląda lepiej) to coś nie tak jest z jasnością/kontrastem, wszystko takie blade i jakieś mało żywe... w 1 wszystko prezentuje się o wiele lepiej.

 

Shift 1 - Autopolis GP - Midday:

 

112405755-4.jpg

 

112405764-4.jpg

 

112405775-4.jpg

 

112405778-4.jpg

 

112405784-4.jpg

 

SHIFT 2:

 

 

 

shift2s.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ciskacie na piratach czy znacie jakiś imba sposób, żeby toto zechciało odpalić dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje konsolowe i prosto ze sklepu EA (149zł) podobno już dawno działają. Reszta odpala jutro o 1wszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ciskacie na piratach czy znacie jakiś imba sposób, żeby toto zechciało odpalić dzisiaj?

 

Od wczoraj Shift 2 jest w MM w Galerii Bialej - Bialystok.

 

Moze masz Steama i nie mozesz jeszcze aktywowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...