Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

filemon

Ile z niego wycisne?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kompa: Sempron 2300, Fx 5200 Ultimate 256ddram (goddram),wiatraczek na procku to jakis Manhhatan czy jakos tak, zasilacz Ropla 300W.ASRock K7S8X rev.3.0.Co da rade z tym zrobic????? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam kompa: Sempron 2300, Fx 5200 Ultimate  256ddram (goddram),wiatraczek na procku to jakis Manhhatan czy jakos tak, zasilacz Ropla 300W.ASRock K7S8X rev.3.0.Co da rade z tym zrobic????? :)

 

Zmień zasilacz na jakis markowy - FSB 300-BT/GTP/ModeCom 300-GT spokojnie stykna. procek spokojnie powinien smigać na FSB 200 pamięci też... płyta troszke marna ale FSB 200 na 90% przebijesz... masz szanse nawet na FSB ok 230...

 

Każdy proc, pamięci, płyta sa inne nikt wróżka nie jest i ci nie powie dokładnie... tylko tak na "oko"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam kompa: Sempron 2300, Fx 5200 Ultimate  256ddram (goddram),wiatraczek na procku to jakis Manhhatan czy jakos tak, zasilacz Ropla 300W.ASRock K7S8X rev.3.0.Co da rade z tym zrobic????? :)

 

Wyzucic do smietnika :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szanse na 230MHz ?? na płycie AsRock z chipsetem SIS ? ...chyba na LN2 i jakimś kozackim Vmodzie.

 

A co do pytania, to owszem można z tym coś zrobić: najlepiej używać i odpuścić sobie podkręcanie bo różnicy w wydajności i tak nie zauważysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak użyjesz freonu to kto wie może FSB 231 wyciągnie heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmień zasilacz na jakis markowy - FSB 300-BT/GTP/ModeCom 300-GT spokojnie stykna. procek spokojnie powinien smigać na FSB 200 pamięci też... płyta troszke marna ale FSB 200 na 90% przebijesz... masz szanse nawet na FSB ok 230...

 

Każdy proc, pamięci, płyta sa inne nikt wróżka nie jest i ci nie powie dokładnie... tylko tak na "oko"...

fsb 230?? lol!!!!!!!!!!! ja mam 230 na hynix d 43 i epoxie 8rda3i a ty chcesz na sis wyciagnąć 230?? błahaha zreszta good ramy nawet na 215 nie idą:E a ten sis wogule ma dzielnik pci/agp dla 200?? bo jak nie to bedzie pci 40:E a to raczej nie dobrze wpływa na kompa:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelard
fsb 230?? lol!!!!!!!!!!! ja mam 230 na hynix d 43 i epoxie 8rda3i a ty chcesz na sis wyciagnąć 230?? błahaha  zreszta good ramy  nawet na 215 nie idą:E a ten sis wogule ma dzielnik pci/agp dla 200?? bo jak nie to  bedzie pci 40:E a to raczej nie dobrze wpływa na kompa:E

 

no pięknie, zniszczyłeś kolesiowi marzenia o sisie na 230Mhz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...