Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mupetko

Ostatnie godziny aukcji

Rekomendowane odpowiedzi

raz: łamiesz regulamin

dwa: "Do telefonów dokładam jedną karte pamięci 2gb- nie wiem czy sprawna, gdyż tak jak mówilem dostałem ją razem z telefonami od kumpla. " bez jaj, karta SD to nie celeron266, naprawdę nie wiesz czy jest sprawna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raz: łamiesz regulamin

dwa: "Do telefonów dokładam jedną karte pamięci 2gb- nie wiem czy sprawna, gdyż tak jak mówilem dostałem ją razem z telefonami od kumpla. " bez jaj, karta SD to nie celeron266, naprawdę nie wiesz czy jest sprawna?

wiem, że łamię regulamin allegro, ale forum chyba nie :P

nie wiem czy ta karta jest sprawna, mam se k850 a tam wchodza tylko karty m2, więc nei mam jak sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ten rok jest chudy w oledy na BF  Dopiero przyszły zapowiada się obiecująco, jak serio zaczną produkować masowo 77". BX za późno wszedł na rynek, nawet ceny dobrze nie zaczęły spadać.
    • Update 27.11. Dzieś black Friday.  No i jestem trochę zaskoczony i nie wiem co mam robić.  Są 3 monitory.   1. Samsung Odyssey G7. Cena £500.   2. Alienware Alienware 34  AW3420DW CENA £700 3. SAMSUNG Odyssey G9 Cena £1070.   Mam mętlik w głowie.  Ten Alienware ma pełny G-sync.  Co powinienem kupić????
    • Możesz się nastawić na wymianę pieca raz na 10-15lat. Dłuższe używanie może być nieekonomiczne z czasem, jak poprawi się technologia a nasz piec się zestarzeje i zakamieni.  Sam raz zmieniałem sprawny stary kocioł gazowy na nowy. Rachunki za gaz spadły 3x. I to przy przesiadce na taki zwyklaczek z otwartą komorą spalania nie kondensacyjny.   Elektryczne też tak mają, powinno się wymieniać katodę w bojlerach. Na pewno grzałkę powinno się albo odkamienić raz na kilka lat albo wymienić. Pewnie za 10-15 lat nowe modele będą również znacznie efektywniejsze. W przepływowych nie wiem. Ale też nie będą wieczne   Co do bzdury cytowanej, daj sobie spokój. 20-24kW obsłuży ciepłą wodę na dwa krany. Wanny też napełni dwie na raz, ale wolniej. Woda w naturalny sposób będzie lała się wolniej w obu punktach. Nic więcej nie potrzeba w normalnym domu. Może jak ktoś ma dwie - trzy łazienki to montuje mocniejsze kotły i większe przekroje rur do rozprowadzania wody, ale to nie jest nic, co powinno spędzać sen z powiek kawalera Jak zrobisz ścianę z tych białych bloczków ( silkat? ), to kołki rozporowe i wieszanie zbiornika CWU o masie kilkuset kilogramów może nie przejść próby czasu. Duze zbiorniki i tak kupuje się raczej stojące. Taki zbiornik 300litrów będzie ogromny, jeżeli ma posiadać sensowną izolację. Już 80-100 litrów powieszony na ścianie ledwo mieści pralkę pod sobą. Jakby ktoś chciał ogrzewać chatę prądem z instalacji elektrycznej z fotowoltaiką, to 20tyś na montaż wystarcza, do wyjęcie ze słońca 5kWh rocznie. U mojego kolegi w tym roku tak wyszło. Czyli daje to równowartość 200zl na prąd do rozdysponowania w domu miesięcznie. Czyli trzeba w panele wsadzić z 40-60tys aby serio zacząć myśleć o takiej zabawie w "darmowe" ogrzewanie. 
    • Ostatnią akurat nie, jeszczę parę godzin wisiały jako dostępne po moim zakupie jeszcze przez 2 tygodnie póki czas na zwrot postaram się dostać 3080 i będę obserwować co z tymi Radeonami, ale cudów nie oczekuję.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...