Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grabi90

paladyn holy

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

gram puszką od jakiegos czasu i jestem ubrany w full pvp. interesuje mnie głównie 2v2.

kiedy zmienilem mojego firesoul (z levka) na bron furious mialem 0 hit ratingu, przez co nie trafialem stunami wiec postanowilem kupic item z hit ratingiem i wsadzic pare gemow z hitem. od tamtego czasu kilka palkow ciśnie mi ze po co daje w hita (mówią ze stuna nie da sie missnąć, no ale ja jakos czasami nie trafiałem jak mialem 0 hita, a poza tym jak hammer nie wejdzie to tez może wkurzyć).

jeszcze inni uwazają że powinienem wszystkie gemy zamienic na intelect a ity na mp5 (obecnie mam te z critem).

jak myślicie, w co powinien isc palek holy?

poprosze o kilka opinni ludzi ktorzy grają/grali i znają sie na puszkach.

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armory nie działa? Nie umiesz czytać własnych talentów? Miałeś do patcha 4.0.3 talent zwany "Paragon of Virtue" zmieniający spirit w hit, a teraz jest ta opcja w talencie "Enlightened Judgements".

 

20 sekund na armory i 30 sekund na wowhead.

 

Jak nie chce Ci się wymyślać własnych talentów/gemowania to sprawdzaj tych pro graczy:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Haomarush&cn=Mydemun

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Haomarush&cn=Fraki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. forum drogi przyjacielu jest po to zeby zadawac pytania, a patrzac na Twoje rozumowanie dochodze do wniosku ze to forum powinno byc usuniete, bo po co istnieje jak i tak przeciez wszystko znajde w internecie...lol

2. wez to pod uwage ze ktos moze grac na pathu 3.3.5

3. zwroc uwage na to ze jedni ucza sie angielksiego, inni niemieckiego, jeszcze inni ruskiego, francuzkiego, hiszpanskiego itd., i nie kazdy zna angielski.

 

takze nastepnym razem poprosze o konkretna odpowiedz a nie o bezsensowne pytania retoryczne

pozdrawiam

 

p.s. dzieki za linki, i w sumie to nie napisalem o jakiego patha mi chodzi takze w jednym z trzech punktow plusik dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. forum drogi przyjacielu jest po to zeby zadawac pytania, a patrzac na Twoje rozumowanie dochodze do wniosku ze to forum powinno byc usuniete, bo po co istnieje jak i tak przeciez wszystko znajde w internecie...lol

2. wez to pod uwage ze ktos moze grac na pathu 3.3.5

3. zwroc uwage na to ze jedni ucza sie angielksiego, inni niemieckiego, jeszcze inni ruskiego, francuzkiego, hiszpanskiego itd., i nie kazdy zna angielski.

 

takze nastepnym razem poprosze o konkretna odpowiedz a nie o bezsensowne pytania retoryczne

pozdrawiam

 

p.s. dzieki za linki, i w sumie to nie napisalem o jakiego patha mi chodzi takze w jednym z trzech punktow plusik dla Ciebie.

 

I widzisz drogi przyjacielu tutaj mamy paradoks ;) Poniewaz to forum nie popiera piractwa ;) (czego ja osobisce nie jestem przeciwnikiem ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I widzisz drogi przyjacielu tutaj mamy paradoks ;) Poniewaz to forum nie popiera piractwa ;) (czego ja osobisce nie jestem przeciwnikiem ;) )

 

i widzisz najdrozszy przyjacielu ja nie napisalem ze gram na pirackim serverze (czytaj patchu 3.3.5) tylko że KTOŚ moze na takowym grac;)...mysle ze nie zlamalem w ten sposob regulaminu:)

 

p.s. caly czas tkwie w przekonaniu ze moze ktos mi jednak napisze w co powinien isc palek holy...crit, hit, czy mp5...a moze spiryt tak jak postacie z linkow, ktore podal mi kolega wyzej?:)

jak hit to ile powinno sie go miec? ile crita i mp5?

wiem ze kazdy powinien robic postac "pod siebie", ale prosze poprostu o wasze opinnie, chce poznac jak graja inni i wyciagnac z tego jakies wnioski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palkiem ide w Retro i Hit Rating/Crit , mniej HP więcej Many żeby było kogoś podleczyć , ale teraz nastała era palków pod Protection i takowy robi na raidzie wszystko , czyli tank,healer i dps :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...