Skocz do zawartości
kazmirz

Skoki Narciarskie sezon 2010/2011

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam od 12 lat i wiem co mówie. Stoch sie już wypalił, wybicie mu w ogóle nie wychodzi, leci jakoś nisko. Może ta jego głupiutka żonka ma na niego zły wplyw? Ewentualnie zmiana trenera na fachowca moze to odmienić.

Edytowane przez Jogi07

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jogi07 na trenera skoczków!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Push-up3k

Nie wypalił się, tylko cała kadra zawaliła okres przygotowawczy. Ta, wypalił się. Było kilka dziwnych konkursów i dopiero ostatnio udało się dobrze skoczyć. Kwestia czasu jak pojawią się lepsze wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie kompletnie nie interesują wyniki polaków, nie ma dla mnie znaczenia czy wygra Stoch, Prevc czy Freund, chce po prostu oglądać piękne rekordowe skoki, blye nie było zadnych przekrętów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słabiutko to wygląda w tym sezonie dobrze że spadek formy przypadł na ten sezon ponieważ nie ma zbyt ważnych zawodów i miejmy nadzieje że za rok będzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystrzelił z formą jak petarda. Ciekawe, czy nie półtora miesiąca za szybko, zobaczymy.

PS. Komentarz na TVP to już himalaje żenady. Szaran dinozaur z błędną wymową, Babiaż miałki, w odwodzie bodaj najbardziej irytujący komentator z jakim się spotkałem, czyli nieSzczęsny. Serio nie ma już ludzi, którzy nadawaliby się do tej roboty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PS. Komentarz na TVP to już himalaje żenady. Szaran dinozaur z błędną wymową, Babiaż miałki, w odwodzie bodaj najbardziej irytujący komentator z jakim się spotkałem, czyli nieSzczęsny. Serio nie ma już ludzi, którzy nadawaliby się do tej roboty?

trzeba było na eurosporcie ogladac ... :P

btw, co ten trener odwalil przed kubackim z tym obnizeniem :hmm::boink:

Edytowane przez hwdp43

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie wydarzenie, a jeszcze nikt nie wziął łopaty i nie odkopał tematu. :E

Kamil Stoch królem 66. Turnieju Czterech Skoczni! Wygrał w Bischofshofen i dorównał Hannawaldowi!

Właśnie coś cicho ostatnio na forum o skokach. Chłopaki w gazie mam nadzieje, że Olimpiada będzie nasza. I w ogóle radość podwójna, bo austriacy ciency jak wężowa d…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szaran przechodzi już sam siebie. Co on pieprzy to serio ciężko ogarnąć. Ten dinozaur już mógłby dać sobie spokój. Następny w kolejce Szczęsny..

Stoch z rekordem w Zakopcu :) Forma ciągle świetna, ale nasi chyba powinni sobie odpuścić za tydzień Niemcy.

PS. Z tym hymnem to polecieli trochę. Tak jak niektórzy na obcej ziemi grają go zbyt ślamazarnie (z premedytacją czy nie), tak tutaj hymn jak po "mocnym ćpaniu", zdecydowanie zbyt szybki i porwany. No ale mniejsza, kończę narzekać. Na IO będziemy mocni.

Edytowane przez TmK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Balon pękł :E

To masz jeszcze 9 miesięcy wolności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Balonikarzom żyłki popękały bo ich ulubiony balonik dzisiaj za mocny żeby pękł :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno, szkoda, ale jest jeszcze drużynówka do zepsucia, nie wszystko stracone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Push-up3k

Nom. Jest sukces, choć do srebra brakło niewiele. Trzeba budować nową drużynę, bo za 4 lata Hula i Stoch mogą już nie skakać.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

super ale sie ciesze z medalu!!! Jestem dumny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

super ale sie ciesze z medalu!!! Jestem dumny

Też się ciesze. Wiele wskazuje na to, żę to będą nasze jedyne medale na tych Igrzyskach. Cóz..w sumie od dawna wiadomo, że w sportach zimowych potęgą nie jesteśmy. Na letnich olimpiadach też różnie bywa..tak raczej środek stawki.

W liczbie medali aktualnie jesteśmy na poziomie Białorusi. Tyle, że ona ma jedno złoto i jedno srebro.

W jakim wieku są Stoch i Hula, że za 4 lata mogą już nie skakać? Na oko wydają się młodzi. Małysz swą karierę skoczka narciarskiego skończył chyba będąc po trzydziestce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Push-up3k

W jakim wieku są Stoch i Hula, że za 4 lata mogą już nie skakać? Na oko wydają się młodzi. Małysz swą karierę skoczka narciarskiego skończył chyba będąc po trzydziestce.

Małysz miał 33 lata. Stoch będzie miał 34, a Hula 35. Ludzi skaczących po 30 zbyt wielu nie ma, a skaczących w wysokiej formie to na palcach jednej ręki by pewnie można policzyć.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brąz, szału ni ma, ale w porownaniu do reszty naszych zimowych sportowców jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brąz, szału ni ma, ale w porownaniu do reszty naszych zimowych sportowców jest ok

szału ni ma? Może i brąz, ale weź pod uwagę że to pierwszy w historii olimpijski medal w drużynowych skokach dla Polaków. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi