Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

travis7yo

Prezent na Boże Narodzenie dla dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was drogie Panie:) Zwracam się z prośbą o pomoc przy wyborze prezentu dla dziewczyny ( 18 lat ).

Chciałbym kupić coś praktycznego co się jej przyda może coś z ciuchów chociaż ma ich za dużo obojętnie co byle się jej podobało:)

Tak do max 150zł myślałem żeby kupić dużą torbę i płatki róży do tego wsypać o ile takie się kupi jeszcze gdzieś:) no i prezent no właśnie tylko co....Pomożecie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wybralem najlepszy sposob w tym roku na sprawienie dziewczynie prezentu.

 

Biore ją do większego miasta przed świętami, wbijamy do galeri, dostaje ode mnie jakiś tam limit pieniężny (tylko zeby nie narzekała :E ) i latam za nią jak perszing. Ona zadowolona, Ja zadowolony, także jest <ok> . Tylko jednego tutaj brakuje efektu zaskoczenia, ale to mozna ominąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łe taam, to jak zakupy z mamusią :E

 

Nie masz dziewczyny i zazdrościsz. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie mam dziewczyny, bo mam chłopaka :D i nie byłabym hepi z takiego driftu po sklepach bo hejtam zakupy;p wole gotowce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz dziewczyny i zazdrościsz. :]

:rotfl:

 

Fail tym razem. :P

 

Tak jak, christabell "powiedział" - jakaś seksi, krejzy, dżejzi bieliznai i pożytek dla obojga. :cool3:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie mam dziewczyny, bo mam chłopaka :D i nie byłabym hepi z takiego driftu po sklepach bo hejtam zakupy;p wole gotowce :D

 

Kobieta hejtująca zakupy? :o To na czym się Twoje życie skupia.

 

 

Tak myśle, żeby dokupić swojej jeszcze jakiś sexy gorsecik, tylko nie wiem czy mi kwitu starczy..

 

 

 

http://allegro.pl/sexi-erotyczna-panna-mloda-full-wypas-push-up-i1355423450.html :D ciekawa opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swojej wodę perfumowaną + lotion (5th Avenue. Nie wiem czy to dobre, bo się nie znam, ale była fajna promocja w Rossmanie :E Najważniejsze - wiem, że chciała wodę perfumowaną długotrwałą i niezbyt intensywną, więc sprawdzimy mą intuicję :E) i obudowę do mojej 6-letniej nokii 6020 co by wyglądała jak nówka (oczywiście gratis 6-letnia nokia 6020 :E), całość w komplecie dostanie z podpisem - mikołaj Hydrolinek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciala dostac i pewnie duzo dziewczyn^^. Jakas grawerowana bransoletke albo naszyjnik, cos takiego kupionego tylko dla mnie, indywidualnie. najgorsze sa gotowe zestawy w perfumeriach bo to juz wiadomo, ze chlopak sie nie wysililil;/ wiec ruszcie swoimi glowkami i kupcie cos speeeecjalnego dla swojej dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciala dostac i pewnie duzo dziewczyn^^. Jakas grawerowana bransoletke albo naszyjnik, cos takiego kupionego tylko dla mnie, indywidualnie. najgorsze sa gotowe zestawy w perfumeriach bo to juz wiadomo, ze chlopak sie nie wysililil;/ wiec ruszcie swoimi glowkami i kupcie cos speeeecjalnego dla swojej dziewczyny.

Rok temu tak było, kupiłem specjalną bransoletkę i specjalne kolczyki. Specjalnie nie trafiłem z dobrym pomysłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta hejtująca zakupy? :o To na czym się Twoje życie skupia.

 

 

Tak myśle, żeby dokupić swojej jeszcze jakiś sexy gorsecik, tylko nie wiem czy mi kwitu starczy..

 

 

 

http://allegro.pl/sexi-erotyczna-panna-mloda-full-wypas-push-up-i1355423450.html :D ciekawa opcja

a no hejtam, ale zostaje jeszcze róż, tipsiki, motylki serduszka i erozja intelektualna;p

 

te gotowe zestawy wcale nie są takie złe, dla mnie nie liczy się 'wysilenie' chłopaka, ale żeby to co kupi spełniało funckje użytkową i estetyczną;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te gotowe zestawy wcale nie są takie złe, dla mnie nie liczy się 'wysilenie' chłopaka, ale żeby to co kupi spełniało funckje użytkową i estetyczną;p

O właśnie, ja też zawsze się staram żeby prezent był możliwie użyteczny, a jak przy okazji jest ładny to dodatkowy bonus. Dlatego w tym roku moje dziewczę dostanie kororowe gumowe rękawice i butelkę Mr. Muscle'a w komplecie, ale ciii.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciala dostac i pewnie duzo dziewczyn^^. Jakas grawerowana bransoletke albo naszyjnik, cos takiego kupionego tylko dla mnie, indywidualnie. najgorsze sa gotowe zestawy w perfumeriach bo to juz wiadomo, ze chlopak sie nie wysililil;/ wiec ruszcie swoimi glowkami i kupcie cos speeeecjalnego dla swojej dziewczyny.

Ja kupiłem łańcuszek z literką mojego imienia,myślisz że będzie ok :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem łańcuszek z literką mojego imienia,myślisz że będzie ok :)?

 

Ja zanim bym kupił taką rzecz najpierw wypytałbym dziewczyne czy chodziłaby w czymś takim. Jeżeli tego wcześniej nie zrobiłes to twej lubej może się nie spodobac, ale żeby Cie nie zasmucić to Ci tego nie powie. Także ryzykowny pomysł.

 

Już chyba lepiej było kupić z jakims serduszkiem albo czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem łańcuszek z literką mojego imienia,myślisz że będzie ok :)?

 

Ja bym wolała dostać łańcuszek z literką mojego imienia 8:E:P

 

Serio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łe taam, to jak zakupy z mamusią :E

Są tacy, co bardzo lubią zakupy z mamusią, bo się do zakresu nie wtrąca, tylko ma kasę :P

 

ja bym chciala dostac i pewnie duzo dziewczyn^^. Jakas grawerowana bransoletke albo naszyjnik

Ychhhhhhhh, naszyjnik! Mam nadzieję, że dostanę właściwy album, albo i więcej...

 

a no hejtam, ale zostaje jeszcze róż, tipsiki, motylki serduszka i erozja intelektualna;p

 

te gotowe zestawy wcale nie są takie złe, dla mnie nie liczy się 'wysilenie' chłopaka, ale żeby to co kupi spełniało funckje użytkową i estetyczną;p

Nie Ty jedna. Dla mnie się liczy jedno i drugie, a ponieważ pozwalam sobie darować jedynie płyty, to nie ma problemu. Kosmetyki i biżu sobie kupuję sama i wtedy wiem, że będą używane.

 

Aśtam od razu erozja. Musi być jeszcze co zerodować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Myślę, że temat prezentów bożonarodzeniowych się nigdy nie skończy, dlatego proponuję nieco odświeżyć temat. W końcu zaraz zastanie nas zima! :D Jako kobieta mogę dorzucić swoje trzy grosze a propo tych damskich prezentów. Myślę, że biżuteria zawsze się sprawdzi, tym bardziej, gdy jest naprawdę dobrze wykonana i z solidnego materiału. Oczywiście złoto będzie odpowiednio droższe, ale coż... :) Do tego ja bym się ucieszyłą z czegoś typu ręcznie robiona kartka. *.* Ta jest np. bardzo słodziutka i niedroga https://fabrykartka.pl/pl/p/Kartka-na-Boze-Narodzenie-z-Bialym-Misiem/173. No urocza!

 

Dobra, to teraz pytanie o prezenty dla facetów! Panowie, z czego byście się ucieszyli, ale oprócz skózanego portfela bądź paska. Tak do 150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz pytanie o prezenty dla facetów! Panowie, z czego byście się ucieszyli, ale oprócz skózanego portfela bądź paska. Tak do 150zł.

Myśle, że kryptoreklama na forum była by świetnym prezentem :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile oczywiście wie jaki jest jej rozmiar ;) Bielizna ok, jeszcze przejdzie ale nie chcialabym osobiście aby facet kupował mi ubrania. Ubrania i buty wolę sobie kupić samodzielnie bo przynajmniej wiem co mi sie podoba i co będzie na mnie dobrze pasowało.

Lubię świąteczna atmosferę. U mnie ona objawia sie tym, że moj partner lepi uszka a ja biegam z aparatem i to forografuje.

Uwielbiam pieknie ozdobione miasto, grzane wino i świąteczne markety.

Jednak nie ozdabiam domu ponad normę. Zywa choinka i używane od lat te same bombki plus koronkowe aniołki od teściowej. Staram się skupić na tym, żeby to był ciekawei przeżyty czas niz na kupowaniu kolejnych plastikowych ozdób, skarpet, światełek itd.

Podobnie z prezentami. Dawno juz nauczyłam rodzinę, że kupuję tylko przedmioty praktyczne i sa to drobne upominki. Bardziej symbol niż kolejna droga zabawka, która trafi do kartonu na strychu za miesiąc. W tym roku zamówiłam dla wielu osob z rodziny takie podstawki na jajka https://bokono.pl/pl/c/Kieliszki-i-podstawki-na-jajka/173

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wypytywać o jak najwięcej, tak by nie wiedziała co dokładnie dostanie. Będzie się domyślała spośród kilkunastu rzeczy, które by chciała i powinna być zadowolona :) Zawsze można znaleźć coś na allegro, albo jeśli kosmetyki to w rossmannie czy sephorze lub poszukać w necie co jakieś blogerki polecają. Może tu coś znajdziesz https://bestylish.pl/prezenty-na-swieta/prezent-dla-dziewczyny-na-swieta/ albo tu coś śmiesznego http://www.mr-gadzet.pl/gadzet-na-prezent.htm

Jak nie sama dziewczyna, to google zawsze coś tam podpowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...