Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BandiT=PL

[AA 3.0] problem z pobraniem i instalacja..

Rekomendowane odpowiedzi

klaniam,

mial ktos moze problem z pobraniem najnowszej wersji przez deploya ?

sciaga sie szybko, dochodzi do 100% a pozniej idzie dalej do 116% i staja w miejscu nie chcac sie zainstalowac..

juz kilka razy sie to powtarza..;/

ma ktos jakis pomysl co mozna z tym zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj przez Steam, Deploy client to ścierwo.

poszlo przez deploya, ale musialem zainstalowac tu gdzie system..;/

inaczej nie idzie, nakazdej partycji innej niz C jest to samo...

pieknie.. gra dziala a teraz nie da sie zaliczyc treningu medycznego ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się zrobić trening medyka tylko trzeba odpowiednie odpowiedzi podać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się zrobić trening medyka tylko trzeba odpowiednie odpowiedzi podać :)

mialem na mysli to, ze nie wyswietla mi sie wogole HUD na ekranie ;/ nie moge wybierac zadnych sposobow leczenia i nic zrobic..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mialem na mysli to, ze nie wyswietla mi sie wogole HUD na ekranie ;/ nie moge wybierac zadnych sposobow leczenia i nic zrobic..

Anti-Aliasing= Use Application Settings

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Po prostu AMD wypuściło bardzo dobre procesory :). Dla mnie Intel prawie zawsze kojarzył się z najwyższą jakością, a AMD byłą firmą, która próbuje Intela doścignąć. Przygodę zaczynałem od Celerona, Pentium II, AMD K6, Athlona XP, Pentium IV, Athlon 64 X2, później Core i5 bardzo długo i już myślałem, że Intel dosłownie pozamiatał AMD. A tu AMD wydało Ryzeny :). Kiedyś jak się nie miało kasy na Intela, to się brało coś od AMD. A teraz platformy są w podobnych cenach. Owszem, poniżej 1000zł brałbym prawdopodobnie CPU od Intela. Ale w budżecie ok 1400zł i wyżej wchodzi 5600X i ta platforma przynajmniej w moim przypadku była bardziej opłacalna od analogicznej platformy opartej o CPU od Intela. Gdybym chciał wydać ok 2000zł na CPU, to brałbym zapewne również AMD - 5800X i nie patrzyłbym w stronę Intela. Wychodzi na to, że Intel jest teraz dobry do gier i to tylko w segmencie niższym. W średniej i wyższe stawce wygrywa AMD pod względem opłacalności. Ciekawe czasy mamy :).
    • Wolę GAME BOOST od SONY niż FPS BOOST od Microsoftu bo Ci pierwsi wydają łatki do gier i nie wpływa to na pogorszenie rozdzielczości. 
    • https://budujemydom.pl/cozaile/kosztorysy/stan-surowy-zamkniety/fundamenty-sciany-stropy/79518-koszty-wykonania-stropu   300kg /m2 vs 25-40kg /m2   170-200zl /m2 vs 100-130zl.    I izolację dajesz między belkami ( np 30cm wełny - sam możesz to nawet rozwinąć, tak samo płyty OSB na strychu możesz sam rozłożyć. To akurat jest easy , I masz płaską izolację 100m2 sufitu zamiast walczyć na skosach z o połowę większą powiechnią. No chyba że na ten strop chcesz rozkładać styropian na płasko, ale to lipa trochę do chodzenia później po tym ( jako graciarnia ), no i cena chyba gorsza od wełny   to daj grubsze OSB  One są śmiesznie tanie.
    • Roberto, rada w sumie prozaiczna ale pomogła na początek, dzięki. Po ustawieniu praktycznie wszystkiego na auto łącznie z timingami 1 rzędu i oprócz napięcia pamięci 1.4v, windoza się odpaliła, szybki test w ryzen calculatorze przeszło ale timingi jak na 3200 tragiczne: 16-22-22-22-53 1t. Pytanie co dalej? Próbowałem luzować ustawienia z calculatora na safe 3600 i odpalić z tymi ustawieniami na 3200, później ustawienia safe 3800 odpalić na 3200 i za każdym razem brak boota, kurcze takie trudne to 2x16 na ryśku 3600? Z aktualnymi timingami to porażka jak na b-die - gdzie próbować walczyć dalej? Bo Ryzen calculator przy tych kostkach kompletnie się nie sprawdza.  
    • Egzemplarz od Odyna właśnie do mnie dotarł, wszystko super zapakowane, szybko dostarczone także polecam tego użytkownika. Wystawiam okejkę.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...