Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Nadine

Polecane słuchawki douszne / dokanałowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość whiteindian

@up skoro szukasz do peceta i komórki to kabel musi być mocny, spróbuj zapytać o Brainwavz w Audiomagic.pl

 

A ja szukam czegoś na poziomie prostych pchełek typu Awei ES10, proszę o pomoc bo muszą być wygodne w uchu. A także coś z usztywnionym kablem, ale nie Brainwavz, ale znacznie tańsze, znalazłem coś takiego jak MEElectronics MEE M2 nowe nawet za 40PLN. Ale przy głoosniczkach nie są wzmocnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po głowie mi chodzą

 

SOUNDMAGIC E10

BRAINWAVZ R1

BRAINWAVZ M1

 

Liczę, że mi doradzicie :)

 

Wykreśl zatem Brainwavz R1 - te słuchawki nie mają zbyt dobrych opini. Nie każdemu leży obecność dwóch przetworników. W E10 na pewno znajdziesz sporo basu :)

 

@up skoro szukasz do peceta i komórki to kabel musi być mocny, spróbuj zapytać o Brainwavz w Audiomagic.pl

 

A ja szukam czegoś na poziomie prostych pchełek typu Awei ES10, proszę o pomoc bo muszą być wygodne w uchu. A także coś z usztywnionym kablem, ale nie Brainwavz, ale znacznie tańsze, znalazłem coś takiego jak MEElectronics MEE M2 nowe nawet za 40PLN. Ale przy głoosniczkach nie są wzmocnione.

 

Jeśli poszukujesz pchełek w kwocie powiedzmy do 60zł to masz do tej ceny SnaB EP-81 a i w tej cenie maja wzmocnienie przy głośniczkach, gruby kabel, sztywne etui i komplet tipsów oaz pianki.

 

Jeden ze sklepów internetowych o 20 ma wyrzucić na allegro trochę słuchawek w dobrych cenach + możliwa licytacja. Ciekawe co to będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

@up ciekawe suchaweczki, a co do sklepu to o jaki chodzi?

 

Natomiast bardziej chodziło mi o pechełki ale nie pestki dokanałowe tylko douszne włąśnie.

Tylko ten Awei polecają, bo to dla osoby któa nie cierpi wkładania do ucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję jakiś dobrych słuchawek ("pchełki") do telefonu (jack 3.5), zależy mi przede wszystkim na:

 

- Dobrej izolacji, by inne osoby nie słyszały za dużo.

- Czystym porządnym dźwięku, bez tarć i innych nieprzyjemności

- Solidnym wykonaniu, nie jakiś kolorowy plastik.

 

50 zł, mogę dołożyć "trochę" (kilka dyszek) jak będzie warto. Ma ktoś jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany - na hard-pc.pl była (właściwie wciaż trwa bo znajomy sprawdzał) walentynkowa promocja na produkty snab, -15% od cen sklepowych po wpisaniu kod raabtowego "walentynki". Ciekawe czy wiedzą o tym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje shs 3200 niestety już się rozpadają,pora na coś nowego do biegania.

Priorytetem jest "niespadalność",tylko pchełki i mocowanie zauszne.

Dźwięk wystarczy że będzie przyzwoity,do biegania nie wymagam rewelacji.

Następne miały być ep 510 bo miałem z nimi do czynienia,ale wpadły mi w oko cresyn C220e.

Miał ktoś toto ?

Spisały się?

Z foto jakoś do tego mocowania nie mam przekonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany - na hard-pc.pl była (właściwie wciaż trwa bo znajomy sprawdzał) walentynkowa promocja na produkty snab, -15% od cen sklepowych po wpisaniu kod raabtowego "walentynki". Ciekawe czy wiedzą o tym :P

Dzięki za info, ale nie będziemy traktować tego jako "cynka" :) Jak ktoś będzie chciał kupić to ma jeszcze parę dni zapasu :P

 

Moje shs 3200 niestety już się rozpadają,pora na coś nowego do biegania.

Priorytetem jest "niespadalność",tylko pchełki i mocowanie zauszne.

Dźwięk wystarczy że będzie przyzwoity,do biegania nie wymagam rewelacji.

Następne miały być ep 510 bo miałem z nimi do czynienia,ale wpadły mi w oko cresyn C220e.

Miał ktoś toto ?

Spisały się?

Z foto jakoś do tego mocowania nie mam przekonania.

O jakości dźwięku niestety się nie wypowiem w tym przypadku, ale sprzedaliśmy tego ponad 300szt i do tej pory jedynie 1szt wróciła na serwisie więc można tutaj obstawić, że są solidne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat solidność w sensie wytrzymałości,i wybitną jakość dźwięku pomijam,to tylko słuchawki do biegania ;)

Bardziej mi chodzi o solidność mocowania do ucha,philipsy nie były całkiem złe,ale potrafiły spaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki - jakie słuchawki dokanałowe w cenie do 100 zł cechują się dobrym wytłumieniem hałasów z zewnątrz?

 

Kupiłem okazyjnie "Denon AH-C260" i o ile szerokość sceny mnie bardzo zadowala, to w autobusie/samochodzie nie da się w tym słuchać. Wytłumienie jest beznadziejne. Słyszę wszystko do okoła. Silikonów mam w domu już z kilkadziesiąt, i żadne w zasadzie nie poprawiają sytuacji. Dla odmiany moje poprzednie znacznie pod względem dźwięku obcięte "Creative EP-600" dają niemal taką izolację jak zatyczki do uszu. W wyjściu ze słuchawkami na miasto to tym samym niebo i ziemia. Czy to zależy wyłącznie od silikonów, czy ja mam jakieś nietypowe uszy, czy po prostu taka natura słuchawek? Co wybrać rozsądnego i dobrego pod tym względem? Aha - kompletnie nie zależy mi na niskich tonach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem cresyn c220e.

Jeżeli ktoś szuka czegoś podobnego będzie zadowolony.

Jasne słuchawki z dobrą sceną i separacją,naprawdę jestem zaskoczony,świetnie w trafiły w mój gust.

Basoluby mogą kręcić nosem ;)

Wygodne,zauszniki dobrze trzymają,po 6 kilometrach biegania nic nie spadło.

Pewnie kiedyś padną,następne to będzie ten sam model ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki do 200 zl ? Brainwavz m1, m2, proalpha czy może Mee M-duo lub mee m9p ? Macie może inne propozycje o "twardej l" budowie i jak najlepszym dźwięku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze ogarnalem Brainwavz s1, Soundmagic e10 (e10m różnią sie jedynie pilotem z mikrofonem?) i Cresyn C740s, które są najlepsze, albo które w czym sa najlepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie słuchawki douszne (pchełki) za około 100 zł? Będę ich używał w laptopie przy graniu jak i muzyce. Zależy mi na dobrym dźwięku, i najlepiej żeby słuchawki nie "przepuszczały" dźwięku do otoczenia. Czy w ogóle można uzyskać coś takiego w słuchawkach dousznych w tej cenie? Proszę nie podawać modeli słuchawek dokanałowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak izolujące słuchawki douszne,żadne poza dokanałowymi tego nie zapewnią.

Poczytaj o cresynach o których pisałem wyżej,sam nie toleruję dokanałówek,dla mnie te cresyny grają lepiej od senków mx500 i ciekawiej (subiektywnie) od akg 315.

Inną sprawą jest to,że używanie dousznych jako stacjonarki jest totalnie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będą one używane jako stacjonarki. Napisałem że do laptopa i telefonu, na laptopie siedzę często po za domem. A nawet w domu wygodniej mi się siedzi na słuchawkach dousznych. Nic się nie znajdzie dosyć porządnego w tej cenie? Jeżeli będzie trzeba mogę coś dołożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pchełki to pchełki.

Czego wymagasz ?

Izolacji?

Wysokiej jakości odsłuchu ?

Tego nie da się zrobić z racji konstrukcji,są lepsze i gorsze dźwiękowo,ale pewnej granicy już się nie przeskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale co dostane najlepszego w tym przedziale cenowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależności od preferencji wspomniane cresyn c22e albo akg k315.

Akg grają środkiem z lekko zarysowanym dołem,cresyn środkiem i górą.

W obu przyjemna scena jak na tak małe popierdółki.

Cresyn mają zauszniki,przydaje się to nie tylko do sportu,słuchawki dobrze trzymają się ucha.

Z jasnymi playerami (np. u mnie ipod nano),góra może być nawet zbyt ostra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie AKG K315 są już nie dostępne w sprzedaży chyba. Słyszałem że AKG Y15 są odświeżona wersją K315, wiecie coś o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,wg. tego co twierdzi akg y15 to odpowiednik k315.

Nie słuchałem,ale wszelkie opisy twierdzą że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie słuchawki będą najlepiej sprawdzać się do biegania? bo do tej pory mam słuchawki philips, ale ciągle mi wypadają z uszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam słuchawek dokanałowych dosyć tanich bo do 50 PLN wolałbym się wyrobić - głównie słucham rocka. Zastanawiam się nad Philips She3590, ale boję się, że to nie musi byc dobry wybór pod rocka. Zależy mi,aby wokale były słyszalne, a jakieś ostrzejsze kawałki gitarowe nie stawały się niezrozumiałym szumem... Miło by było gdyby słuchawki nie padły po tygodniu :) U mnie słabym punktem może być ta elastyczna część kabla tuż za wejściówką, bo komórkę (HTC Desire 610) często trzymam w kieszeniach, a kabelek przyjmuje dziwne kształty wtedy :(

Ewentualnie jestem otwarty na jakieś propozycje wink.gif Dotychczas miałem słuchawki ze starego zestawu komórkowego, bodajże model Sony MH850c i byłem zadowolony - może takie info wspomoże was bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że popsuły mi się słuchawki potrzebuje kupić nowe.

Jakiś czas temu czytałem dużo dobrego o Xiaomin Piston v2. Problem w tym że w sprzedaży dostępne są też ich podróbki, czy ktoś może je posiada i jest w stanie podać mi namiary na jakiegoś sprzedawcę u którego będę mógł kupić oryginalne Pistony ?? może być z allegro.pl

 

Albo polećcie mi jakieś inne słuchawki w cenie do powiedzmy 80zł. Słucham głównie rocka, słuchawki będą podłączone do OnePlus One :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy natknął się ktoś z Was na słuchawki z zakładką na ucho (takie do biegania) nie wiem jak to inaczej nazwać oraz z pilotem sterującym na kablu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...