Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Nadine

Polecane słuchawki douszne / dokanałowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość whiteindian

Są takie masz na allegro, nie wiem czy one są jednocześnie do biegania i mają potencjometr, ale taka jakość jaka cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio przestała działać prawa słuchawka w moich soundmagic e10. Zbytnio sie tym nie zmartwiłem, bo w połaczeniu z sandisk clip sport grały tragicznie bez względu na ustawienia equalizera. Nie bardzo wiem jak to opisać, ale dźwięk był jakby za ostry i dłuższe słuchanie było bardzo męczące. I tutaj pojawia się moje pytanie jakie słuchawki dokanałowe możecie polecić do ~150zł? Muzyka której głównie słucham to trance/house. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, które słuchawki są głośniejsze i które mają więcej basu, Awei es-800M czy Philips SHE3590? Będą głównie działały pod galaxy s3 i czasem pod pc. Które będą się lepiej sprawować przy słuchaniu różnych gatunków muzyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

A ja nie mogę znaleźć dousznych dla siostry, tylko same dokanałówki. Wszystko jej się psuje, a tych co ja używam nie lubi. Czy ktoś zna wysokiej jakości gąbeczki do dokanałówek, albo takie dokanałówki z miłymi gąbeczkami?

 

Ten Roccat z ilu cena spadłą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej były na Agito za 100zł, taniej nie widziałem. Nie znalazłem przyzwoitej recenzji tego sprzętu ale chyba warto kupić w tej cenie, dla siebie do bieganie i tak raczej wolałbym podane wyżej Koss KSC 75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

One wszystkie się psują, właśnie wysyłam na gwaranji do headbeta Aweia, nie wiem ile tu trzeba wydać żeby się nie psuły, jakość strasznie spadła.....

 

BTW: ile kosztuje w tej promocji przesyłka na x-kom co podałeś, to jest paczkomat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ostatnio kupić na X-kom myszkę za jakieś 30zł to nie miałem opcji paczkomatu tylko kurier za 15zł 20zł. :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

A teraz cały serwer siadł tej promocji nie da rady się połączyć :)

Za 60 PLN wabikiem tylko jest tutaj mikrofon, za tą cenę jest kilka dobrych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam słuchawek dokanałowych do smartphone'a. Zależy mi przede wszystkim na wytrzymałości (w moich starych sony - nawet nie pamiętam modelu, kupiłem na allegro za 50zl zepsuła się prawa słuchawka po roku używania) oraz jakości dźwięku. Cenię także wygodę w ogólnym użytkowaniu oraz jakość kabla, żeby się nie plątał i był wytrzymały. Słuchać będę głownie spotify/radia w telefonie i własnych mp3, jeśli chodzi o gatunki to praktycznie wszystko, ale najczęściej czegoś w stylu eskowych hitów.

 

Poczytałem nieco recenzji i opinii, wybierając takie za mniej niż 100 zł:


  •  
  • MEElectronics M2
  • Brainwavz ALPHA
  • Brainwavz Delta
  • SoundMagic PL11
  • NuForce NE-600X

I za trochę więcej niż 100 zł, bo sam nie wiem czy warto dopłacać? Będzie zauważalna jakość dźwięku? Aha i muszę podkreślić, że nie mam dobrego źródła, bo będą podłączane zazwyczaj do telefonu. Nie jestem żadnym melomanem i dlatego nie wiem czy myśleć nad nimi:


  •  
  • Brainwavz M1
  • Brainwavz R1
  • Brainwavz proALPHA
  • SoundMagic E10
  • SoundMagic PL30

Trochę dużo propozycji - wiem, ale nie znam się na tym i czekam na jakieś opinie, które z podanych byłyby po prostu najlepsze. Możecie podawać również inne opcje :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

Brainwavz wszędzie polecają. Ja natomiast miałem polecane Skullcandy Ink'd 2.0 w sklepie, rzekomo szeroki kabel lepszy niż okrągły, bo się nie skręca. M2 są dobrze zrobione ale nie miałem ich w rękach.

 

Jesli pisze wzmocniony kabel, to chyba Brainwavz, ja też chyba coś od nich wezmę. Ale na razie mam tanie kozackie, RP-HJE125. Co do wygody zawsze można dokupić gąbeczki Comply zamiast standardowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiam się nad czymś od Brainwavz. Tylko nie wiem co wybrać... zaciekawiły mnie S1, fajne, solidne, płaski kabel i wg. różnych testów warte swojej ceny z tym że kosztują dwie stówki...

 

A co jest jeszcze wartego rozważenia ale w kwocie około 100 zł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Prośba o polecenie słuchawek w okolicach 100zł (może lekko przekraczać, jeśli warto).

Dokanałowe.

Muzyka: głównie rock, pop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nieobecność, ale przez ostatni tydzień nie miałem za bardzo czasu na ogarnięcie sobie słuchawek.

Ale decyzji raczej nie zmienię i zamówię sobie Delty w tym tygodniu, chyba, że ktoś ma jakieś zastrzeżenia/propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Delty z dwa tygodnie temu i jestem zadowolony. Powiem tak, spisują się świetnie - dźwięk jest neutralny taki jak oczekiwałem. Bas jest zbalansowany i miły w słuchaniu tak jak reszta dźwięków. Góra nie jest schowana ;) Są dobre do różnych gatunków muzyki i wygodne jak na dokanałówki. Polecam.

 

Teraz pytanie do was, czym różnią się te pianki Comply od silikonowych końcówek?

 

I kolejne pytanie - macie jakiś własny trik na wiązanie słuchawek tak żeby się nie plątały i nie niszczyły? Znam na sposób na "ósemkę" ale zajmuje on trochę dużo czasu w realizowaniu ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywam delt od 1.5 roku, jak dotad idealne, lecz wlasnie z powodu z niewlasciwego trzymania w kieszeni sie zniszczyly i w ogole nie graja :(

 

czym sie roznia? no... co kto lubi, ja preferuje te pianki- fajnie trzymaja sie w uchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Prośba o polecenie słuchawek w okolicach 100zł (może lekko przekraczać, jeśli warto).

Dokanałowe.

Muzyka: głównie rock, pop

Xiaomi Piston v2 (2.1), za 109zł masz słuchawki z mikrofonem do rozmów i pilotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy jest jakiś sposób na korzystanie z mikrofonu na PC z iPhonowych słuchawek?

 

Kupilem niedawno takie ustrojstwo - http://www.ceneo.pl/23902557 - i nadal nie działa. Jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, nie chce zakładać nowego tematu ale jak trzeba to dajcie znać. Posiadam zintegrowaną kartę muzyczną na mobo z syg. msi z97 g5. -Czy do tego integrusa nadają sie AKG k550? w sensie czy jest sens? :)

Słuchawek używam głównie do: 50% gry 40% muzyka 10% filmy. Zakładam słuchawki jak jest noc bo nie chce przeszkadzać swojej kobiecie. Co do gier. Liczą się ogólne wrażenia, nie gram nałogowo w FPSy a więc nie muszę wiedzieć gdzie ktoś we mnie strzela.

Pytanie jest następujące, - czy do tej karty nadają się słuchawki za 600zł czy znacie lepsze alternatywy dla mojej osoby? A może lepiej kupić tańsze słuchawki plus kartę dźwiękowa? Z trzeciej strony budżet nie jest wielką przeszkodą, tylko czy opłaca się inwestować w x-fi platinium + akg k550 1500 PLN dla kilkunastu godzin w miesiącu. Byłbym wdzięczny za sugestie i Waszą opinię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki możecie polecić do 1000 zł. tylko i wyłącznie do muzyki, mile widziane jakby miały bluetooth ale niekoniecznie. Preferowane to coś w stylu Bose QC25. Mile widziane też tańsze propozycje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdą się jakieś sensowne słuchawki dokanałowe na BT do 100 zł? Źródło to telefon, a słuchawki raczej basowe (jeżeli jest w czym wybierać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie najlepsze słuchawki dokanałowe do 500 zł? Źródło iphone 5, gatunki: głównie alternatywa w różnych formach: rockowa, popowa, czasem trochę blues'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Poszukuję słuchawek dousznych w cenie do ok 110zł. Główne zadania to muzyka Rock,HardRock, Punkrock, Metal oraz World of Tanks :P

 

Będą działały z telefonem Xperia M4 Aqua więc pilot sterujący z mikrofonem przydatny.

 

Co polecacie?

 

Myślałem mocno nad Xiaomi Piston v3 ale widzę, że jest ich wersja też v3i wykonana z tworzywa. Czy czymś jeszcze się różnią prócz tego? Bo v3i można kupić w okolicach 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...