Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FanWOW-a

Najlepszy Realm do WoW-a

Rekomendowane odpowiedzi

A ja gram na Wildhammerze i też jest sporo Polaków. Chamstwa nie ma. Poszedłbym na raid ale się boję :E Jeszcze nigdy nie byłem, a od pół roku się przymierzam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gram na Wildhammerze i też jest sporo Polaków. Chamstwa nie ma. Poszedłbym na raid ale się boję :E Jeszcze nigdy nie byłem, a od pół roku się przymierzam :E

 

Najwyższa pora :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na Grim Batol , naprawde fajny serwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższa pora :E

Byłem. Nie ma się czego bać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronzebeard eu Ally ;p kilka porzadnych polskich raidujacych gildi + kilka polskich casual gildii. polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bronzebeard eu Ally ;p kilka porzadnych polskich raidujacych gildi + kilka polskich casual gildii. polecam
Jeżeli nie ma w pierwszej ósemce ani jednej z tych polskich gildii tutaj: http://www.guildox.com/go/g.asp?a=1&r=Bronzebeard-EU to mogę powiedzieć tylko tyle, że się po prostu nie opłaca tam iść :P [Chociaż nawet mogę powiedzieć, że w pierwszej piątce bo jeden z bossów w Firelands słynie z tego, że na heroicu jest łatwiejszy niż na normalu więc nie wiem czy można te 3 gildie z jednym bossem down na hc doliczyć do grona "dobrych".]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burning Legion ;) Juz to chyab pisalem. Ja sam przenioslem sie z Chamber of Apsects i pomimo chamstwa bluzgow itp (yhhh czuje sie wrecz swojsko, zupelnie jakbym zaczynal i gral na piracie :lol2: ) jest tam naprawde mnostwo fajnych ludzi i gildii i pelno rodakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma w pierwszej ósemce ani jednej z tych polskich gildii tutaj: http://www.guildox.com/go/g.asp?a=1&r=Bronzebeard-EU to mogę powiedzieć tylko tyle, że się po prostu nie opłaca tam iść :P [Chociaż nawet mogę powiedzieć, że w pierwszej piątce bo jeden z bossów w Firelands słynie z tego, że na heroicu jest łatwiejszy niż na normalu więc nie wiem czy można te 3 gildie z jednym bossem down na hc doliczyć do grona "dobrych".]

 

Jakie ty masz czlowieku dane? nr 1 na serwerze Pathfinders, 3 gildia w polsce takze widze jak sie orientujesz w temacie. nr 7 Special tez polska gildia. Pomijam polskie gildie pvp i jakeis casual. Jak kogos bydło na Blu nie bawi to z pewnoscia Bronzebeard bardziej przypasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak patrzylem w jakiejs szukajce gildi to wlasnie z Grim batol byla pierwsza wsrod EU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie ma w pierwszej ósemce ani jednej z tych polskich gildii tutaj: http://www.guildox.com/go/g.asp?a=1&r=Bronzebeard-EU to mogę powiedzieć tylko tyle, że się po prostu nie opłaca tam iść :P
Jakie ty masz czlowieku dane? nr 1 na serwerze Pathfinders, 3 gildia w polsce takze widze jak sie orientujesz w temacie. nr 7 Special tez polska gildia. Pomijam polskie gildie pvp i jakeis casual. Jak kogos bydło na Blu nie bawi to z pewnoscia Bronzebeard bardziej przypasuje.
Co jest z tobą nie tak?

Napisałem, że jeżeli tych polskich gildii o których mówiłeś nie ma w pierwszej ósemce to nawet nie ma po co tam iść bo wyczyszczenie firelands na normalu z shannoxem na heroicu wyczynem nie jest. [chociaż teraz 11 gildii na tym serwerze zabiło tego shannoxa na hero], no ale skoro są AŻ 2 no to warto tam iść, rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...