Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cödename

Forza Motorsport 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rob1N

Ostatnio zauwazylem, ze na Allegro prawie wszystkie Forzy to wersja Essentials, do tego Bundle Copy i nie posiada drugiej plyty z autami! Tak wiec uwazajcie na to. Marne 320 aut to wielkie G...

Można od kogoś pożyczyć i zgrać dysk2. Ja tak zrobiłem i nie narzekam. I tak najlepsze fury są w DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Mozna, ale na uj kombinowac i placic za polprodukt?

Ja tylko mówię bo jakby nie patrzeć dostajesz 95% produktu a nie pół a jeśli komuś zwisa to że nie będzie miał tam tych paru aut to wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Paru aut? No bez żartów.

Pomijam fakt że najlepsze auta są w DLC to na serio różnice wam zrobi te kilkadziesiąt aut ? I tak pewnie 70% z nich nie kupicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekalem, az paczka z porszawkami stanieje do 800 MSP i przed chwila, zupelnie przypadkiem, dowiedziem sie o takiej przecenie na to DLC. Promocja ponoc trwa do 26 listopada. Jutro wyprobujemy autka. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Czekalem, az paczka z porszawkami stanieje do 800 MSP i przed chwila, zupelnie przypadkiem, dowiedziem sie o takiej przecenie na to DLC. Promocja ponoc trwa do 26 listopada. Jutro wyprobujemy autka. :E

Ja tak samo :P z tym że ja wczoraj wpadłem na te promocję :D Swoją drogą była już taka z 2 miechy temu jak dobrze pamiętam ale wtedy jeszcze nie planowałem grać FM4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to o tej 2 miechy temu nie wiedzialem.

Jeszcze VIP Pass jest za 1200 MSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

O, to o tej 2 miechy temu nie wiedzialem.

Jeszcze VIP Pass jest za 1200 MSP.

Nie uważasz że vip to na chwilę obecną strata kasy ? Nie dostaniesz zaległych samochodów rozdanych społeczności, nie weźmiesz udziału w eventach które miały miejsce. Jedyne co dostaniesz to auta z pakietu + ewentualne przyszłe eventy choć nie wiem czy jeszcze jakieś będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, co o tym mysle, to jedno, a to, ze jest promocja na tego passa to drugie. :)

Dla mnie w tych paczkach nie ma tak naprawde nic ciekawego, procz doslownie kilku modeli aut. Wolalbym nowe trasy jakies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

To, co o tym mysle, to jedno, a to, ze jest promocja na tego passa to drugie. :)

Dla mnie w tych paczkach nie ma tak naprawde nic ciekawego, procz doslownie kilku modeli aut. Wolalbym nowe trasy jakies.

Ja tak tylko chciałem przestrzec przed wyrzuceniem kasy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika. Czy w tą grę da się grać tylko Online w więcej osób czy można na jednej konsoli w dwie osoby na podzielonym ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Pytanie laika. Czy w tą grę da się grać tylko Online w więcej osób czy można na jednej konsoli w dwie osoby na podzielonym ekranie?

Można grać na jednej konsoli w 2 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ... czy ktoś coś wie żeby do ukochanej przez wszystkich Forzy 4 wychodziły jeszcze jakieś dodatki ???

Miło by było pośmigać na Nordschleife Nowym Ferarri F12 Berlinetta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można gdzieś jeszcze kupić pełną wersję Forzy 4? Tzn. nie tą z 320 autami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Orientuje się ktoś czy można gdzieś jeszcze kupić pełną wersję Forzy 4? Tzn. nie tą z 320 autami ;)

Na allegro można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów orientuje się czy jest dostępna edycja Forzy 4 zawierająca wszelkie DLC jakie do tej pory wyszły(razem z Porsche) bezpośrednio po wyjęciu z pudełka. Coś w stylu edycji gier GOTY. Z tego co pamiętam po jakimś czasie w przypadku Forzy 3 wypuszczono edycję przypakowaną o auta z DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie ma i niestety chyba nikt o tym nawet nie wspominał... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Czy ktoś z forumowiczów orientuje się czy jest dostępna edycja Forzy 4 zawierająca wszelkie DLC jakie do tej pory wyszły(razem z Porsche) bezpośrednio po wyjęciu z pudełka. Coś w stylu edycji gier GOTY. Z tego co pamiętam po jakimś czasie w przypadku Forzy 3 wypuszczono edycję przypakowaną o auta z DLC.

Nie ma i stawiam że nie będzie. Myślę że MS sie przejechał na edycji Ultimate forzy 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Piły lub okolic ma dwu płytową edycje forzy 4? Chciałbym pożyczyć na chwilę by zgrać samochody.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś na PCL z mojego końca świata :o

 

Jak pożyczyłem konsolę kumplowi to odpalał na niej FM4. Z tego co mówił, to pożyczał ją od kogoś z Piły. Postaram się dopytać czy była to płytowa wersja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak ma się granie na podzielonym ekranie w F4? Da się np. zrobić wyścig na prostej, jednym modelem z mojej kariery, a drugim np. pojazdem nie z kariery? ;p Dzięki z góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie ;)

 

To świetnie ;) Jeszcze jedno pytanko- jeśli zakupię xboxa, i przykładowo będę chciał go uruchomić najpierw bez dostępy do sieci to czy będę mógł stworzyć jakieś szybkie konto offline czy będę musiał najpierw się połączyć ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obowiązku łączenia się z siecią. Robisz konto offline i potem tylko zmieniasz je na XBL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...