Skocz do zawartości
sprzedam123

The Elder Scrolls V Skyrim

Kilka pytań dotyczących TES  

792 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sądzisz, że TES5 bdzie najlepszą częścią serii?

  2. 2. Czy uważasz, że TES powinien mieć tryb multiplayer?

  3. 3. Od 11-11-11 będę...

    • ...24/7 w świecie SKYRIM (aż nie padnę na twarz)
    • ...przemierzał świat SKYRIM, ale ograniczę sie do 2-4 godzin dziennie...
    • ...grał w SKYRIM, ale bez szału - życie osobiste i tak będzie ważniejsze.
  4. 4. Czy kupisz grę w przedsprzedaży?



Rekomendowane odpowiedzi

Już pisano o tym wiele, ale w dziale gry tego nie widzę - oto nadeszła oczekiwana przez cały świat tak długo nowina... Elder Scrolls 5 nadchodzi...

 

 

btw:

Może ja się czepiam niepotrzebnie, ale czy to zaznaczone miejsce na obrazku nie znacza aby, że premiera będzie nie 11 11 11, ale 11 12 11 ?

http://i55.tinypic.com/2cgfuck.jpg

hmmm

:)

 

 

 

2011 zapowiada się epicko...

Edytowane przez sprzedam123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie czepiasz sięza bardzo. Tam jest 11 11 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisano o tym wiele, ale w dziale gry tego nie widzę - oto nadeszła oczekiwana przez cały świat tak długo nowina... Elder Scrolls 5 nadchodzi...

 

 

btw:

Może ja się czepiam niepotrzebnie, ale czy to zaznaczone miejsce na obrazku nie znacza aby, że premiera będzie nie 11 11 11, ale 11 12 11 ?

http://i55.tinypic.com/2cgfuck.jpg

hmmm

:)

 

 

 

2011 zapowiada się epicko...

 

Dude, jakim cudem z 11 chciałeś zrobić 12? :E

 

Ja jestem bardzo ciekawy w jaką stronę teraz pójdzie seria, mam nadzieję że gra nie znudzi się tak szybko jak Oblivion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wiadomo, że:

-akcja toczy się prawdopodobnie zaraz po oblivion'ie

-będą smoki

-będzie nowy silnik odpowiadający nie tylko za fizykę i grafikę, ale także warunkujący mechanikę rozgrywki (bye bye lvl scaling ?)

 

tak czy owak nowy TES to u mnie must have nie zważywszy na przyszłe opinie i recenzje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam nadzieje że jak będą robić on-line to się też skupią na singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro będzie nowy silnik to mam nadzieję że chociaż bardzo zróżnicują postacie. Mam już dość tych z Morrowind, Fallout 3 czy Fallout NV. Wszyscy szczupli, zdrowi, smukli... ech. Wolałbym żeby było to troszkę lepiej zróżnicowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy TES ? :o

Łoo cholera, będzie na pewno obowiązkowa pozycja u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos muzyczke ktora leci w tle i sie ta informacja podzieli?

Edytowane przez k1lz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie bedze w co pograc. Mam tylko nadzieje ze podobnie jak w przypadku 3 poprzednich czesci ta rowniez bedzie przelomowa. To moja ulubiona cecha seri TES. Jak dlamnie preorder w wersji kolekcionerskiej. Tylko blagam nie laczcie gry ze steamem i niech nie pchaja sie w konsole bo splyca ta gre na maxa zarowno graficznie jak i mechanicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie bedze w co pograc. Mam tylko nadzieje ze podobnie jak w przypadku 3 poprzednich czesci ta rowniez bedzie przelomowa. To moja ulubiona cecha seri TES. Jak dlamnie preorder w wersji kolekcionerskiej. Tylko blagam nie laczcie gry ze steamem i niech nie pchaja sie w konsole bo splyca ta gre na maxa zarowno graficznie jak i mechanicznie.

 

TES IV za bardzo graficznie nie ucierpiał pomimo wydania go na wszystkie 3 platformy, szczerze mówiąc wszędzie łapał 9/10 i 10/10 jeśli chodzi o grafię :D

 

btw cytat jednego z pracowników bethesdy na twitter'ze

We can now confirm that the TES V: Skyrim engine is all-new. And it looks fantastic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak teraz będzie wyglądał las, woda i cała reszta. Szkoda że nie wydali jakiegoś gameplaya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gameplay, to nie spodziewałbym się prezentacji od razu podczas daty ujawnienia TES5.

Samo pokazanie światu tej informacji miało już taką wagę, że nie trzeba nic więcej.

Ten krótki, aczkolwiek zacny filmik to tylko tyle i AŻ tyle :) Tak długo kazano nam czekać! Ach!

 

Dla mnie informacja o TES5 przebija wszystko, co do tej pory było w strefie moich marzeń o grach... No może jeszcze po połowie moje emocje dzielę z Wiedźminem 2, którego też "już kocham" ;) TES5, jeśli będzie miał choć tyle miodności, co Morro czy Oblivion, to ja już jestem na kolanach... I błagam, niech znów muzykę robi Jeremy, bo bez niego nie wyobrażam sobie kontynuacji przygód. Jego muzyka sprawia, że ilekroć ją sobie odtwarzam (a robię to od czasu do czasu mimo upływu lat) wciąż sprawia, że chcę wrócić do tej magicznej krainy... :)

 

TAk jak już napisano - jak dla mnie to nie musiałoby być żadnego trailera, obrazka czy wywiadu - i tak kupię w ciemno 5 część... Tylko na Boga - jak ja zniosę tyle czasu oczekiwania! :D To mnie przeraża najbardziej:)

 

Mały OT:

Ale na otarcie łez z tęsknoty mamy w 2011 jeszcze kilka kamieni milowych, które ten czas skrócą tak, że rok minie nawet nie zorientujemy się kiedy...

Już pisałem-ale się powtórzę: 2011 będzie epicki, ponieważ:

Dead Space 2 = = = Wiedźmin 2 = = = DeusEx HR = = = Mass Effect 3 = = = TES5 Skyrim... :D

Gdzieś tam jeszcze moze zagram po drodze w Crysis2 z ciekawości, ale nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego od strony fabularnej, a z powodów o których nie będę sie rozwodził - nie będize także hitu graficznego...

Wybaczcie ten offtop;)

 

 

 

Wracając do TES5:

Preorder będzie napewno, czy kolekcjonerska to nie wiem - zależy od ceny.

 

 

Pozdrawiam!

 

 

 

 

PS: Jeśli masz konto na Facebook, to koniecznie zajrzyj tutaj

http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=10150351140455578&oid=131368351403&comments

To jest link do posta z filmem, pokazującym jak zapowiedziano (trailer) TES5 na VGA... Szkoda, że filmik taki krótki, ale i tak widać, jak wspaniała i zacna może być atmosfera takiej chwili:)

Przypomniała mi się chwila, w któej z wypiekami na twarzy oglądałem ujawnienie Diablo3... ahhhh :) To są takie chwile w świecie graczy, które przewracają wszystko do góry nogami :D

Edytowane przez sprzedam123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawa. Zobaczymy jak się potoczy rozwój. Może to będzie godny następca. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLIK :)

Oby tylko nie bylo level skalingu. Bo co z tego że zrobisz sobie jakąś super postać z dobrymi umiejętnościami w np. posługiwaniu się mieczem jak przeciwnik też staje się coraz silniejszy (nawet zwykli bandyci). Oczywiście powinni być przeciwnicy których ciężko pokonać (daedry, minotaury itd) ale nie że swoim super wojownikiem trzeba się męczyć ze zwykłym bandytą. No i oczywiście jak to w TES musi być bardzo duży świat do przemierzania :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu!! wkoncu po tylu latach czekania. W oblibiona grałem ponad 150H i chce mi sie ciagle w niego grac a teraz nastepna czesc. Naprawde super wiadomosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nowy silnik, premiera 2011, o.k. Ja chciałem tylko nieśmiało przypomnieć, że Oblivion w 1920x1080 przycinał (momentami naprawdę ostro) na moim (kręconym) 88GT, czyli high-endowej karcie o dwie generacje późniejszej niż sam Oblivion. Zatem może być że płynnie w Skyrima na full-detalach pogramy sobie np. w 2015 :E

Co nie zmienia faktu, że czekam z niecierpliwością :glodny:

Edytowane przez Piekny Wojciech Postrach Dziewic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUCK YEAHH !!! w koncu ,ale tyle plotek chodzilo i dementowali je ,ze juz bylem pewien ze TES5 nie powstanie a tu jeb... :E cieszy mnie niezmiernie ta informacja , nawet chyba bardziej mi na tym zalezy jak an D3 :P okolo 200H w Obliviona i nie moge sie doczekac zeby nolife'ić przy kolejnym TESie :E . Tylko ze tyle czekania :kwasny: ale warto.Mam nadzieje ze świat bedzie conajmniej tak wielki i zróżnicowany jak w Obku, brak lvl scallingu i optymalizacja przy rewelacyjnej ,jak w obku ,grafie

W końcu !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj :) Ja grałem w obka na 6600GT P4 3,0 Ghz i 2GB ramu na maxa z maksymalną rozdziałką dal mojego starego monitora czyli 1280x1024. Dopiero po zainstalowaniu Qarl's Texture Pack III fpsy spadły poniżej 25. Seria TES zawsze miała przełomową grafikę jednakże jak dla mnie może być grafa z Morrowinda(w którego gram po dziś dzień) byle by reszta była mega wypaśna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nowy silnik, premiera 2011, o.k. Ja chciałem tylko nieśmiało przypomnieć, że Oblivion w 1920x1080 przycinał (momentami naprawdę ostro) na moim (kręconym) 88GT, czyli high-endowej karcie o dwie generacje późniejszej niż sam Oblivion. Zatem może być że płynnie w Skyrima na full-detalach pogramy sobie np. w 2015 :E

Co nie zmienia faktu, że czekam z niecierpliwością :glodny:

Moze ten nowy silnik to IdTech5. Idealnie pasuje do sandboxowej seamless world gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj :) Ja grałem w obka na 6600GT P4 3,0 Ghz i 2GB ramu na maxa z maksymalną rozdziałką dal mojego starego monitora czyli 1280x1024.

 

No to chyba mamy inne pojęcia płynności. Na 88GT grałem też na starym monitorze w 1280*1024, i przy walce w pobliżu bram oblivionu klatki spadały mi tak, że mogłem je policzyć :E

W 1920*1080 o max detalach można było zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się w TES5 porządna fizyka, która będzie w bardzo dużym stopniu wpływała na strategię gry.

Silnik mam nadzieję, że będzie skalowalny i przyjazny, bo rzeczywiście Oblivion kładł wiele maszyn przy HD, z hi-res teksturami szczególnie...

Co do wspomnianego levelingu - tak, jeśli znów to zastosują, to będzie to wielka drzazga w oku :(

 

Pytanie teraz brzmi - kiedy dowiemy się więcej i zobaczymy więcej :)

<nie moze sie doczekac>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

pamiętam że w Obku wystarczyło teksturę trawy podmienić i FPS szedł drugie tyle górę :-) Zero różnicy wizualnej. 

 

Także zdania o płynności na poszczególnych konfigach będą różne  

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie teraz brzmi - kiedy dowiemy się więcej i zobaczymy więcej :)

<nie moze sie doczekac>

 

Styczniowy GameInformer będzie w dużej mierze poświęconym nowemu TES'owi :elefant:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tak, tylko do dzisiaj naukowcy nie mogą zlokalizować bardzo dużej erupcji wulkanu z okolic 1463 roku (początkowo szacowano 1540, ale odnaleziono jakieś szczątkowe informacje na ten temat, stąd dokładniejsza data). Erupcja ta mogła wywołać ochłodzenie i ulewy pod koniec XV wieku. Stąd po latach zimnych i ulewnych mogły nastąpić lata ekstremalnie suche. To samo z resztą miało miejsce kilka dekad później bo pod koniec XVI wieku znów było trochę erupcji wulkanów, które przyczynił się do tak zwanej "małej epoki lodowcowej" która nawiedziła Europę. Pisałem już wielokrotnie, że to wszystko do bardzo złożony mechanizm i od układu i zbiegu wielu czynników zależą pewne zjawiska. Nie zawsze jest tak, że jak kiedyś wybuch wulkanu przyczynił się do powstania czegoś, to tak będzie za każdym razem. Nie, bo to zależy od układu innych zjawisk jakie były w tym czasie.  Tylko wtedy były to tylko konsekwencje zjawisk przyrodniczych. Obecnie działalność człowieka również wpływa na ten mechanizm i to jest główny problem, którego niektórzy tutaj nie rozumieją. Tak jak tutaj, dalej mylona jest pogoda z klimatem... Tak, bywało, ale to nie były aż tak regularne zjawiska jakie zaczynają być obecnie. Do tego dochodzi regularny okresowy wzrost średniomiesięcznych temperatur. 
    • pytanie o ilość w kolejnych transzach...  
    • Coś w tym jest. a) W HDR Game kalibrator Windows pokazuje 465 nitów, a w HDR default można ustawić w Win 1000+.  ALE b) jak mierzę światłomierzem z telefonu (okienko 1%), to w HDR default mam 800 luxów, w HDR Game 1750 luxów.     @PiPoLiNiO Zmierz oczami  to okienko w HDR i HDR Game z tego filmu. Bez problemu widać, że jest jaśniejsze w HDR Game.   Dodane: Tylko jest efekt uboczny, razem z jasnością są trochę podniesione szarości i czernie. 
    • @galakty co ty będziesz że  handel ze wschodem nie istnieje https://www.tirsped.com.pl/blog/polska-wymiana-handlowa-z-innymi-krajami/ Skąd najwięcej importuje Polska? Dane narastająco od początku roku  Niemcy – wartość: 222,1 mld PLN – 21,9% udziału Chiny – 146,6 mld PLN – 14,4% Włochy – 52,2 mld PLN – 5,1% Rosja – 45,1 mld PLN – 4,4% Holandia – 40,4 mld PLN – 4% Francja – 35 mld PLN – 3,5% Czechy – 32,3 mld PLN – 3,2% USA – 24,3 mld PLN – 3,1% Korea Południowa – 24,3 mld PLN – 2,4% Belgia – 23,2 mld PLN – 2,3% @Camis mentzen wolnościowiec który mówi o przymusie , dzięki za link @Spl97 po co to pisanie o kucach i debilne ogólniki ? Nie lepiej przekonywać konkretnymi  argumentami do pozostania w UE ? Tak się naśmiewasz z PiSu i jego elektoratu a sam robisz to samo co oni @lukadd do dziś ludzie myślą że Polska jest krajem suwerennym, mamy największą wymianę handlową z Niemcami więc narazie musimy pozostać w UE nawet jak ktoś tego nie chce , trzeba tylko przekonywać rządzących UE że likwidacja pieca gazowego itd nie jest dobrym pomysłem , z pozycji wasala ciężko coś ugrać   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...