Skocz do zawartości
f0ku5

Humble Bundle - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jakieś zakurzone leżaki magazynowe wygrzebali z piwnicy i dlatego dali Populousa.

 

Jakim cudem z listy Top 10 Contributors zniknęło kilka osób? Czyżby niezadowoleni z bonusów? :E

Edytowane przez Adziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila. Dodali 24-letnią grę i samodzielny dodatek bez pełnej wersji gry? Aha... Fajnie nas strollowali :E

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już mogli sobie odpuścić, a trolle internetowe wychodzenie na ulice narzekanie i spamowanie na humbla... Ja tych gierek nawet nie aktywuję, bo i tak w nie nie zagram raczej, niech leżą na razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila. Dodali 24-letnią grę i samodzielny dodatek bez pełnej wersji gry? Aha... Fajnie nas strollowali :E

Nom, nic do kieszeni EA nie wzięło za takie "ochłapy" jak BF3, DS1, DS3, Mirrors Edge itd. Trolling na całego :P. Szczytny cel, gracze też skorzystali, niech i firma na DLC czy np. na braku spójności (DS2 trzeba kupić już samemu) trochę zarobi.

 

To już mogli sobie odpuścić...

Darowanemu koniowi... Ja nie widzę problemu. Oddaj komuś, jak gardzisz prezentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom 3 bym chętniej przygarnął, jednakowoż dobrze, że obdarowali nas czymkolwiek dodatkowo. Już myślałem, że bonusów nie będzie.

 

Dodali:

Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key

Populous Origin Key

 

Uprisin jest również na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nietopyrz - chodziło mi o dodatki, bo podstawowy bundle jest mega i chyba lepszego poza THQ jeszcze nie było. IMO dodanie 24 letniej gry, to zwykły trolling w odwecie za chamskie zachowanie internautów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi banan na twarz wyskoczył Populs katowałem to i to dosłownie na amidze ze małolata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprisin jest również na steam.

A propos, można pograć bez poznania fabuły z podstawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi banan na twarz wyskoczył Populs katowałem to i to dosłownie na amidze ze małolata

EA nas otwarcie poniża tymi żałosnymi bonusami, a Ty banan na twarzy? Panie, jak tak można!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walnęli obniżki na inne gierki ja sobie kupiłem jakieś pakiety do multi do BF3 decydujace starcie i pakiet zwiadowcy za 10 zeta dużo mało nie wiem ale 4gb się ściąga może coś pogram potem to może wbije 3lvl :E

 

PS. właśnie uruchomiłem Populsa pozostanę chyba przy dobrych wspomnieniach z dawnych lat i nie będę ich psuł :E

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi banan na twarz wyskoczył Populs katowałem to i to dosłownie na amidze ze małolata

Tak teraz patrzę... Gra wyszła na SNESa i niestety nie jest dla mnie grywalna, choć czasem lubię odpalić retro.

 

EA nas otwarcie poniża tymi żałosnymi bonusami, a Ty banan na twarzy? Panie, jak tak można!

Please... Topic do trollowania znajduje się w śmietniku (link masz wyżej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonusy prawdopodobnie byłyby takie jak w przeciekach, bo Red Alert się sprawdził, ale że patafiany sprzedawały klucze po ebayach to EA wszystkich strollowało :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, zę nei dali crysisa1 chociaż. No nic więcej kluczy do wymieniania się x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, zę nei dali crysisa1 chociaż. No nic więcej kluczy do wymieniania się x)

Masz Crysisa 1 za 8 zł na orginie dzisiaj :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Please... Topic do trollowania znajduje się w śmietniku (link masz wyżej).

Sorki, nie mogłem się powstrzymać widząc to biadolenie. Gry za grosze, wręcz za darmo, ale zawsze musi być jakiś problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby nie dodali żadnej gry to był bym niesamowicie zadowolony, w końcu nie każdego dnia można kupić kilka dobrych tytułów za marny pieniądz :)

Kazubin, dzięki za linki, trzeba będzie kupić pierwszego Kryzysa.

Edytowane przez Superplastyfikator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge oddać

 

Populous Origin Key[

Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key[

Edytowane przez nietopyrz
kolor moderacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawdę panowie Bundel mega ... polowałem na DS3 i wszędzie min 40zl... a tu proszę za 1 $ i jeszcze ekstra Burnout :P. Jest Naprawdę ok .

Ale co mnie martwi to pazerność ludzi i odsprzedawanie kluczy tym bardziej ze to akcja szczytny cel a ludzie szukają tu zarobku :mad2: powinni takich banować lub ograniczać dost. do następnych HB .

 

Ciekawy jestem co dadzą w nast HB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam na origin wiecej gier przybyło niż miałem.A to wszystko za marne 15 zeta. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest problem. 2 osoby na priv napisały o tej samej godzinie[ 22:07 ]. I jak was pogodzić ? ;)

 

 

jkhgkjghkjgh

 

koncertownik

Edytowane przez mindstorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...